همه
۱۳۹۹/۰۷/۱۵

فراخوان مقاله درباره هویت مذهبی و رسانه‎ ها، آکادمی علوم لهستان در ورشو، لهستان

در اسفند ماه سال جاری کنفرانسی با عنوان «هویت مذهبی و رسانه‌ها: روش‌ها، مفاهیم، نظریه‌ها و راه‌های تحقیق جدید» در مؤسسه فلسفه و علوم اجتماعی در آکادمی علوم لهستان واقع در ورشو برگزار خواهد شد. علاقمندان تا یازدهم آبان ماه جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۰۵/۱۳

کنفرانس بین‌المللی ارتباطات میان فرهنگی، دانشگاه تربیتی کراکوف، لهستان

در روزهای 16 و 17 دی ماه سال جاری، دومین کنفرانس بین‌المللی ارتباطات میان فرهنگی، در دانشگاه تربیتی کراکوف لهستان برگزار می‌گردد. مقالات ارائه شده به این کنفرانس بعدا در ژورنال استودیا سوسیولوجیکا منتشر می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی و زندگی‌نامه‌ای کوتاه از خود را حداکثر تا 8 مهر سال جاری، به این کنفرانس ارسال کنند. 
۱۳۹۷/۰۴/۰۹

بورسیه‌های کارشناسی در دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی سوپس، ورشو، لهستان

دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی سوپس، واقع در شهر ورشو لهستان به شماری از متقاضیان تحصیل در دوره‌های کارشناسی این دانشگاه بورسیه ارائه می‌کند. دروس این دانشگاه به زبان انگلیسی تدریس می‌شود. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید حداکثر تا نیمه ماه ژوئیه سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳

فراخوان یازدهمین کنگره انجمن اروپائی مطالعات یهودی، کراکوف‌، لهستان

در روزهای 15 تا 19 ژوئیه سال جاری میلادی، یازدهمین کنگره انجمن اروپائی مطالعات یهودی، در شهر کراکوف‌ لهستان برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنگره می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا روز نهم ماه آوریل، به این کنگره ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۵/۲۸

کفرانس «کشمکش قدرت در خاورمیانه: دولت‌ها و غیردولت‌ها»، ورشو، لهستان

در روز چهاردهم نوامبر سال جاری میلادی، کنفرانسی از سوی آکادمی علوم لهستان، با عنوان «کشمکش قدرت در خاورمیانه: دولت‌ها و غیردولت‌ها» برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید حداکثر تا اول سپتامبر سال جاری میلادی، چکیده سخنرانی خود را به ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۱۱/۲۹

مدرسه تابستانی با موضوع «جامعه دیجیتالی: امنیت، اطلاعات و اقتصاد»، ورشو، لهستان

آکادمی تابستانی اروپائی - آتلانتیک ورشو‏ در تابستان سال جاری‏، دوره‌ای با موضوع «جامعه دیجیتالی: امنیت، اطلاعات و اقتصاد» برگزار می‌کند و به شرکت کنندگان هزینه رفت و آمد و اقامت را می‌پردازد. علاقه‌مندان به شرکت در این آکادمی می‌باید حداکثر تا نوزدهم فوریه سال جاری میلادی‏، مدارک خود را به این آکادمی ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۱۱/۱۶

کنفرانسی درباره خدا و رابطه مؤمنان با وی، کراکف، لهستان

اتحاىيه بين المللي دانش های مردم شناسی و قوم شناسی برای برگزاری کنفرانسی با عنوان «در جستجوی خدا: بیان فرهنگی رابطه مؤمن با خدا» فراخوان مقاله داده است. این کنفرانس از تاریخ 10 تا 12 آگوست در کراکف لهستان برگزار خواهد شد. متقاضیان تا 15 ماه مارس برای ارسال چکیده فرصت دارند.

۱۳۹۵/۰۹/۳۰

فراخوان کنفرانس «جستجوی خدا: بروز فرهنگی ارتباط فرد دیندار با امر الوهی»، کراکوف، لهستان

کمیسیون خاورمیانه انجمن بین‌المللی علوم مردم‌شناختی و انسان‌شناختی در روزهای دهم تا دوازهم آوریل سال آتی میلادی‏، کنفرانسی با عنوان «جستجوی خدا: بروز فرهنگی ارتباط فرد دیندار با امر الوهی» برگزار می‌کند. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا تاریخ پانزده ماه مارس سال آتی میلادی به این کنفرانس ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۵/۱۸

کنفرانس «توسعه و امنیت در مناطق جنگی کنونی (عراق، سوریه و افغانستان)»، دانشگاه یاگیلونیا، لهستان

دانشگاه بیرمنگام انگلستان و دانشگاه یاگیلونیا لهستان در دسامبر سال جاری میلادی، کنفرانس «توسعه و امنیت در مناطق جنگی کنونی (عراق، سوریه و افغانستان)»، را برگزار می کنند. علاقه مندان می‌باید چکیده مقالات خود را در تا روز بیست و سوم سپتامبر سال جاری میلادی ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۵/۱۲

کنفرانس مطالعات ادیان در کراکف لهستان

دانشگاه جاگیلونیان در کراکف لهستان برای برگزاری کنفرانسی با عنوان «ادیان: حوزه های مطالعه، روش ها و چشم اندازها» فراخوان دریافت مقاله داد. متقاضیان باید چکیده مقالات خود را حداکثر تا هفتم سپتامبر سال جاری میلادی ارسال کنند.