همه
۱۴۰۱/۰۷/۲۶

موقعیت دستیار پژوهشی در حوزه مطالعات اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مؤسسه مطالعات آسیا و آفریقا در دانشگاه هامبورگ برای یک موقعیت شغلی دستیار پژوهشی نیمه وقت فراخوان داده است. علاقمندان تا 29 مهرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۸/۳۰

موقعیت پژوهشی موقت در حوزه حقوق در جهان اسلام، هاروارد، آمریکا

مدرسه حقوق هاروارد در برنامه ویژه حقوق و جامعه در جهان تعدادی فرصت پژوهشی موقت فراهم کرده است. علاقمندان تا 25 دی ماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۵/۳۰

فرصت پژوهشی در حوزه علوم انسانی، مرکز مطالعات پیشرفته دانشگاه هایدلبرگ، آلمان

مرکز مطالعات پیشرفته کِته هامبورگا در دانشگاه هایدلبرگ آلمان برای 10 فرصت پژوهشی در حوزه علوم انسانی فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای آگاهی از جزئیات به این لینک مراجعه کنید. 
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

موقعیت شغلی دستیار پژوهشی در حوزه ایران‌شناسی، دانشگاه آزاد برلین، آلمان

دانشگاه آزاد برلین برای یک موقعیت شغلی دستیار پژوهشی در حوزه ایرانشناسی و کار با نسخ خطی فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 مرداد جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۷/۰۱

موقعیت کارآموزی در حوزه مطالعات سیاسی و اسلامی، دانشگاه پلوپونس، یونان

مرکز مطالعات مدیترانه‌ای، خاورمیانه و اسلامی گروه علوم سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه پلوپونس واقع در یونان برای دو موقعیت کارآموزی فراخوان داده است. علاقمندان تا نهم مهر ماه جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۴/۰۹

موقعیت شغلی پژوهشی در حوزه فلسفه اخلاق، دانشگاه آزاد بولزانو، ایتالیا

دانشگاه آزاد بولزانو در ایتالیا برای یک موقعیت شغلی پژوهشی در حوزه فلسفه اخلاق فراخوان داده است. علاقمندان تا یازده تیر ماه سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

فرصت شغلی برای فهرست‌نویسی نسخه‌های خطی اسلامی، دانشگاه سنت جانز، آمریکا

دانشگاه سنت جانز واقع در ایالت مینه‌سوتای آمریکا برای فهرست‌نویسی نسخه‌های دیجیتالی شصت هزار نسخه‌خطی اسلامی فهرست‌نویس استخدام می‌کند. این نسخه‌های خطی در کشور مالی عکس‌برداری شده‌اند.
۱۳۹۷/۰۷/۲۳

شغل کتاب‌داری در کتابخانه دانشگاه آمریکائی قاهره، مصر

دانشگاه آمریکائی قاهره واقع در کشور مصر یک کتاب‌دار استخدام می‌کند. این کتاب‌دار باید در زمینه آثار مرجع و نیز آموزش فعالیت کند. زبان آموزش در این دانشگاه به انگلیسی است و فرد مورد نظر می‌باید دارای مدرک کتاب‌داری باشد.
۱۳۹۷/۰۴/۲۷

بورسیه‌های دکترا، فرصت‌های پژوهشی و کمک هزینه برای اقامت کوتاه مدت، اسلواکی

دولت اسلواکی به شماری از  دانشجویان خارجی برای طی دوره دکترا، اقامت کوتاه مدت و پژوهش در دانشگاه‌های این کشور، بورسیه ارائه می‌دهد. این بورسیه‌ها تا سقف ماهی هزار یورو به دانشجویان خارجی پرداخت می‌کنند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا 9 آبان سال جاری مدارک خود را ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۹

کمک هزینه اقامت و پژوهش در زمینه تاریخ ادیان غرب آسیا، دانشگاه بوخوم، آلمان

دانشگاه بوخوم واقع در کشور آلمان، به شماری از پژوهشگران علاقه‌مند به پژوهش در زمینه تاریخ ادیان غرب آسیا، کمک هزینه اقامت و پژوهش ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا نیمه ماه ژوئیه سال جاری میلادی، به این دانشگاه ارسال کنند.