همه
۱۳۹۷/۰۸/۱۳

بورسیه‌های دولت هنگ کونگ برای دانشجویان بین المللی متقاضی طی دوره دکترا در آن کشور

دولت هنگ کنگ به شماری از دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در دوره های دکترای هشت دانشگاه های آن کشور بورسیه ارائه می کند. این بورسیه ها به مدت سه سال ارائه می شود و مجموعاً 250 دانشجو آنها را دریافت خواهند کرد. علاقه مندان به استفاده از این فرصت می باید حداکثر تا 10 آذر سال جاری، مدارک خود را ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۶/۰۴

دوره رایگان و آنلاین «مهمان‌نوازی و گردشگری: فناوری و خلاقیت»،‌ دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ‌کنگ

دانشگاه پلی‌تکنیک هنگ‌کنگ، یک دوره آنلاین و رایگان با عنوان «مهمان‌نوازی و گردشگری: فناوری و خلاقیت»،‌ برگزار می‌کند. این دوره به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و 6 هفته به طول خواهد انجامید. در این دوره درسی، اطلاعات  و فناوری‌های اطلاعاتی و نیز خلاقیت در زمینه صنعت هتل‌داری و گردشگری آموزش داده می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌باید حداکثر تا 23 شهریور ماه در این دوره آموزشی ثبت نام کنند.
۱۳۹۶/۰۶/۱۹

بورسیه فوق‌دکترا در زمینه مطالعات اسلامی، دانشگاه هنگ کنگ

دانشگاه هنگ کنگ واقع در کشور هنگ کنگ، برای سال آتی میلادی به یک دانشجوی متقاضی طی دوره فوق دکترا در زمینه مطالعات اسلامی، بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا هجدهم ماه جاری میلادی (سپتامبر)، مدارک خود را ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۱۱/۰۳

کنفرانس «غذا و نوشیدنی در جامعه و فرهنگ اسلامی»، مرکز مطالعات فرهنگ اسلامی، هنگ کنگ

مرکز مطالعات فرهنگ اسلامی در هنگ کنگ کنفرانس غذا و نوشیدنی در جامعه و فرهنگ اسلامی را در انتهای آوریل برگزار خواهد کرد. ملهت ارسال مقالات تا سوم فوریه تعیین شده است.