همه
۱۳۹۸/۱۱/۲۱

فراخوان مقاله برای کنفرانسی درباره نقش دین در عصر پساسکولار، دانشگاه ملی ججو، کره جنوبی

سومین نشست سالانه «انجمن شرق آسیا برای مطالعات آکادمیک دین» در ماه اردیبهشت سال آتی در دانشگاه ملی ججو در کره جنوبی برگزار می شود. این کنفرانس با موضوع «دین و صلح در شرق آسیا: بازنگری نقش دین در عصر پساسکولار» برگزار خواهد شد. متقاضیان تا 26 بهمن سال آتی جهت ارسال چکیده فرصت دارند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۲

بورسیه‌های دولت کره‌جنوبی در مقاطع مختلف تحصیلی برای دانشجویان بین المللی

دولت کره جنوبی به شمار زیادی از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های این کشور بورسیه ارائه می‌کند. این دانشجویان می‌باید در فهرست دانشگاه‌های ارائه دهنده بورسیه، در مقطع تحصیلی و رشته مطلوب خود جستجو و مدارک لازم برای اقدام نسبت به آنها را تهیه و ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۳

بورسیه‌های دانشگاه یانسه برای دانشجویان بین‌المللی، سئول، کره جنوبی

دانشگاه یانسه واقع در شهر سئول کشور کره جنوبی، به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در این دانشگاه بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه و استفاده از این بورسیه‌ها، می‌باید حداکثر تا روز بیستم ماه ژوئیه سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

کمک هزینه شرکت در مدرسه تابستانی مطالعات چین کهن، کره جنوبی

در روزهای دوم تا بیستم جولای سال جاری میلادی، مدرسه‌ای تابستانی در زمینه مطالعات چین کلاسیک در کره جنوبی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این مدرسه تابستانی می‌باید مدارک خود تا چهاردهم فوریه سال جاری میلادی، ارسال نمایند. هزینه اقامت و ایاب و ذهاب، افراد برگزیده شده، توسط مدرسه تابستانی پرداخت می‌شود.