همه
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

بورسیه های دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینه های علوم انسانی، دانشگاه ارفورت، آلمان

دانشگاه ارفوت با همکاری مرکز تبادلات علمی آلمان به شماری از علاقه مندان بین المللی تحصیل در این دانشگاه بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان به استفاده از این این فرصت ها می باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه کنید. 
۱۳۹۹/۰۶/۰۵

بورس دکتری در حوزه تاریخ ادیان، مرکز مطالعات پیشرفته علوم انسانی دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز مطالعات پیشرفته علوم انسانی در دانشگاه ارفورت آلمان بورس دکتری به پژوهشگران علوم انسانی به خصوص در حوزه تاریخ ادیان می دهد. علاقمندان تا نهم مهر ماه سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

فراخوان دو موقعیت شغلی دکتری در مرکز مطالعات فرهنگی ـ اجتماعی ماکس وبر، دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز مطالعات پیشرفته فرهنگی ـ اجتماعی ماکس وبر در دانشگاه ارفورت آلمان برای دو موقعیت شغلی دکتری فراخوان داده است. این دو موقعیت می‌تواند مربوط به حوزه مطالعات کلاسیک، جامعه شناسی، تاریخ ادیان و فلسفه و ... باشد و در ارتباط با مدرسه تحصیلات تکمیلی موسوم به «روابط خویش ـ جهان در مناسک اجتماعی ـ مذهبی» است. مقاضیان تا 24 فروردین سال آتی برای ارسال درخواست‌های خود فرصت دارند.
۱۳۹۷/۱۰/۰۹

شغل‌های دکترا در مدرسه مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی ماکس وبر، دانشگاه ارفورت، آلمان

مدرسه مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی ماکس وبر واقع در دانشگاه ارفورت آلمان به شماری از دانشجویان متقاضی طی دوره‌ دکترا با پژوهش در زمینه پروژه‌های تعریف شده در این مدرسه، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 26 فروردین سال آتی، به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۷

کمک هزینه‌های اقامت و پژوهش در مرکز ماکس وبر برای مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی، دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز ماکس وبر برای مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی واقع در دانشگاه ارفورت آلمان به ده دانشجوی علاقه‌مند به اقامت و پژوهش در این مرکز کمک […]
۱۳۹۶/۰۳/۳۰

کنفرانس «سکه‌های شرقی در جهان مدرن متقدم»، تروخیو، اسپانیا

در روزهای بیست و ششم تا بیست و نهم سپتامبر سال جاری میلادی، کنفرانسی با موضوع «سکه‌های شرقی در جهان مدرن متقدم: باستان‌گرائی و دست‌ساخت‌های شرقی 1500-1800» در شهر تروخیوی اسپانیا با همکاری برخی دانشگاه های و پژوهشگران آلمانی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا پانزدهم ژوئیه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۱/۰۸

شغل فوق دکترا در زمینه مطالعات شهری و دین، دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز ماکس وبر برای مطالعات پیشرفته فرهنگی و اجتماعی مستقر در دانشگاه ارفورت آلمان، برای سال آتی میلادی، به دو دانشجوی متقاضی طی دوره فوق دکترا در زمینه مطالعات شهری و دین، بورسیه در قالب شغل ارائه می کند. علاقه مندان به طی فوق دکترا در رشته مذکور، می باید مدارک خود را حداکثر تا تاریخ سی ام ماه مارس به این دانشگاه ارسال نمایند

۱۳۹۵/۰۶/۲۷

بودجه پژوهشی در زمینه مطالعات فرهنگی و علوم اجتماعی، مرکز ماکس وبر، ارفورت، آلمان

مرکز ماکس وبر برای مطالعات پیشرفته فرهنگی و علوم اجتماعی در دانشگاه ارفورت آلمان به 10 پژوهشگر برتر با سابقه پژوهشی، یک بودجه پژوهشی یکساله برای سال 2017-2018 ارائه می کند. متقاضیان باید درخواست های خود را تا اول اکتبر سال جاری میلادی ارسال کنند.