همه
۱۳۹۹/۱۲/۲۸

بورسیه های دوره های تحصیلات تکمیلی در زمینه های علوم انسانی، دانشگاه ارفورت، آلمان

دانشگاه ارفوت با همکاری مرکز تبادلات علمی آلمان به شماری از علاقه مندان بین المللی تحصیل در این دانشگاه بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان به استفاده از این این فرصت ها می باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه کنید. 
۱۳۹۹/۰۶/۰۵

بورس دکتری در حوزه تاریخ ادیان، مرکز مطالعات پیشرفته علوم انسانی دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز مطالعات پیشرفته علوم انسانی در دانشگاه ارفورت آلمان بورس دکتری به پژوهشگران علوم انسانی به خصوص در حوزه تاریخ ادیان می دهد. علاقمندان تا نهم مهر ماه سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۱/۰۴

فراخوان دو موقعیت شغلی دکتری در مرکز مطالعات فرهنگی ـ اجتماعی ماکس وبر، دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز مطالعات پیشرفته فرهنگی ـ اجتماعی ماکس وبر در دانشگاه ارفورت آلمان برای دو موقعیت شغلی دکتری فراخوان داده است. این دو موقعیت می‌تواند مربوط به حوزه مطالعات کلاسیک، جامعه شناسی، تاریخ ادیان و فلسفه و ... باشد و در ارتباط با مدرسه تحصیلات تکمیلی موسوم به «روابط خویش ـ جهان در مناسک اجتماعی ـ مذهبی» است. مقاضیان تا 24 فروردین سال آتی برای ارسال درخواست‌های خود فرصت دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۸

کمک هزینه اقامت و پژوهش درباره «شهرنشینی و دین»، دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز مطالعات پیشرفته در علوم انسانی واقع در دانشگاه ارفورت آلمان به شماری از پژوهشگران علاقه‌مند به تحقیق درباره نسبت شهرنشینی و دین، کمک هزینه پرداخت می‌کند. برگزیدگان می‌توانند به مدت 3 تا 6 ماه در این دانشگاه اقامت کنند و درباره این موضوع به پژوهش بپردازند. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 2 اردیبهشت مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۰۹

شغل‌های دکترا در مدرسه مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی ماکس وبر، دانشگاه ارفورت، آلمان

مدرسه مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی ماکس وبر واقع در دانشگاه ارفورت آلمان به شماری از دانشجویان متقاضی طی دوره‌ دکترا با پژوهش در زمینه پروژه‌های تعریف شده در این مدرسه، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 26 فروردین سال آتی، به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۷

کمک هزینه‌های اقامت و پژوهش در مرکز ماکس وبر برای مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی، دانشگاه ارفورت، آلمان

مرکز ماکس وبر برای مطالعات پیشرفته اجتماعی و فرهنگی واقع در دانشگاه ارفورت آلمان به ده دانشجوی علاقه‌مند به اقامت و پژوهش در این مرکز کمک […]
۱۳۹۷/۰۲/۱۶

شغل دکترا و فوق دکترا در زمینه تاریخ ادیان و شهرسازی، دانشگاه ارفورت، آلمان

دانشگاه ارفورت واقع در کشور آلمان به شماری از علاقه مندان طی دوره دکترا و فوق دکترا با پژوهش درباره تاریخ ادیان و شهرسازی، بورسیه در قالب شغل ارائه می کند. علاقه مندان به تحصیل دکترا و فوق دکترا در این دانشگاه می باید حداکثر تا بیست و چهارم ماه جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.