همه
۱۴۰۰/۰۵/۱۹

فراخوان کنفرانس درباره مهاجرت در آسیا، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور برای کنفرانسی با عنوان « روشهای مهاجرت: چالشها ، نوآوریها و مفاهیم مفهومی برای مهاجرتهای آسیایی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 شهریور جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۷/۰۳

فراخوان کنفرانس ادغام و ازهم‌گسیختگی، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور با همکاری مؤسسه مطلعات فرامنطقه‌ای خاورمیانه، آفریقا و آسیای میانه در دانشگاه پرینستون در دی ماه سال جاری یک کنفرانس برخط با عنوان «ادغام و ازهم‌گسیختگی در چشم‌انداز بین‌آسیایی» برگزار می کنند. علاقمندان تا یازدهم مهر ماه سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱

کمک هزینه پژوهشی برای پژوهشگران ارشد میهمان در دانشگاه ملی سنگاپور

موسسه پژوهشی آسیا در دانشگاه ملی سنگاپور، بدنبال جذب دانشمندان برجسته دنیا به این موسسه جهت همکاری در پروژه­های پژوهشی با موضوعات مرتبط با قاره آسیا و آموزش محققان جوان این موسسه،به پژوهشگران ارشد بین­المللی برای مدت سه ماه، ماهانه مبلغ6000 دلار سنگاپور پرداخت می­کند.کمک هزینه­های درمانی و سفر نیز بطور جداگانه پرداخت می­شود.
۱۳۹۷/۰۸/۲۸

کمک هزینه اقامت و پژوهش در مرکز مطالعات خاورمیانه، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای اقامت و پژوهش در این مرکز مطالعات خاورمیانه این دانشگاه کمک هزینه ارائه می‌کند. متقاضیان می‌باید دارای مدرک دکترا باشند. این کمک هزینه به مدت دو سال ارائه می‌شود علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 9 آذر مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۳۰

کمک هزینه شرکت در کنفرانس «بدهی، آزادی و توسعه: بینش‌هایی از آسیا»، دانشگاه ملی سنگاپور

در روزهای 25 و 26 بهمن سال جاری، کنفرانسی با عنوان «بدهی، آزادی و توسعه: بینش‌هایی از آسیا»، در دانشگاه ملی سنگاپور واقع در کشور سنگاپور برگزار می‌گردد. در این کنفرانس درباره رابطه بدهی و آزادی در کشورهای آسیائی و مباحثی که این موضوع پدید می‌آورد مانند مهاجرت فرامرزی، شهرنشینی، تغییرات اقلیمی، خانواده و هویت زنانه و مردانه بحث و بررسی صورت می‌گیرد. به پذیرفته شدگان برای شرکت در این کنفرانس، کمک هزینه سفر و نیز اقامت ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود (250 تا 350 کلمه) و زندگی‌نامه‌ای کوتاه از خود را به حداکثر تا 19 شهریور، به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۲

کمک هزینه شرکت در کنفرانس «مهاجرت ازدواجی، خانواده و شهروندی در آسیا»،‌ دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

در روزهای 11 و 12 بهمن سال جاری، کنفرانسی با عنوان «مهاجرت ازدواجی، خانواده و شهروندی در آسیا»،‌ در دانشگاه ملی سنگاپور واقع در کشور سنگاپور برگزار می‌گردد. به برگزیده‌شدگان برای شرکت در این کنفرانس، کمک هزینه سفر و اقامت ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 9 شهریور ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۳۰

بورسیه فوق‌دکترا، دستیار پژوهشی و فرصت‌های مطالعاتی درباره آسیا، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور واقع در کشور سنگاپور به عنوان دانشگاهی انگلیسی زبان که در رتبه‌بندی‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها، رتبه زیر 50 دارد، به شماری از متقاضیان طی دوره فوق‌دکترا و یا علاقه‌مندان به اقامت و پژوهش درباره آسیا در این دانشگاه، کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت‌ها می‌باید دارای درجه دکترا باشند. علاقه‌مندان می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 12 شهریور به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۴

کنفرانس «زیرساختارها، مناطق و شهرسازی‌ها»، دانشگاه ملی سنگاپور

در روزهای 29 سپتامبر تا 7 اکتوبر، کنفرانسی با عنوان «زیرساختارها، مناطق و شهرسازی‌ها» در دانشگاه ملی سنگاپور برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا روز هشتم ماه آوریل به این دانشگاه ارسال نمایند. 

 

۱۳۹۵/۰۶/۳۱

بورسیه های دکترای حقوق، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور شماری بورسیه به دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل دکترای حقوق ارایه می کند. علاقه مندان می باید تا اول دسامبر سال جاری میلادی مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.