همه
۱۳۹۹/۱۰/۱۵

فراخوان کنفرانس درباره مهاجرت جهانی، دانشگاه گوتینگن، آلمان

دانشگاه گوتینگن یک کنفرانس برخط با عنوان «شکنندگی مهاجرت جهانی» برگزار خواهد کرد. علاقمندان تا دوازدهم بهمن ماه سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۹/۲۷

فراخوان مقاله درباره گلدزیهر و مکاتبات او، دانشگاه گوتینگن، آلمان

اخیرا مکاتبات زیادی از گلدزیهر، شرق شناس شهیر مجارستانی، بر روی شبکه اینترنت قرار گرفته است. در کنفرانسی که با حمایت بنیاد فون هومبولت قرار است برگزار شود، ابعاد مختلف این نامه ها خصوصا افرادی که این نامه ها را از گلدزیهر دریافت کرده اند مورد بررسی قرار خواهند گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این کنفرانس به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۶/۱۲/۰۵

شغل دکترا و فوق دکترا در زمینه تنوعات مذهبی و مهاجرت، موسسه ماکس پلانک، آلمان

موسسه ماکس پلانک برای مطالعه تنوعات قومی و مذهبی، مستقر در شهر گوتینگن آلمان، به شماری از دانشجویان متقاضی طی دوره دکترا و فوق دکترا با پژوهش درباره تنوعات مذهبی و مهاجرت، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا روز دوم ماه آتی میلادی، به این موسسه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۵/۲۵

بودجه‌های پژوهشی درباره زمینه‌ها و ارتباطات میان آسیائی و شبکه‌های دینی، دانشگاه گوتینگن، آلمان

دانشگاه گوتینگن واقع در کشور آلمان، به شماری از علاقه‌مندان پژوهش درباره زمینه‌ها و ارتباطات میان آسیائی و شبکه‌های دینی، بودجه پژوهشی ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا بیست و هفتم سپتامبر سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۱۰/۲۳

موقعیت های فوق دکتری در رشته های مختلف علوم انسانی، دانشگاه گوتینگن، آلمان

دانشگاه گوتینگن آلمان ده موقعیت فوق دکتری دو ساله در رشته های مختلف علوم انسانی را اعلام کرده است. مهلت ارسال مدارک تا دوازدهم فوریه تعیین شده است. 

۱۳۹۵/۰۸/۰۸

بورسیه فوق دکترا نقش رسانه در زندگی شیعیان شهر حیدرآباد هند، دانشگاه گوتینگن، آلمان

دانشگاه گوتینگن آلمان به پژوهشگرانی که قصد پژوهش در نقش رسانه در زندگی شیعیان شهر حیدرآباد هند را به عنوان فوق دکترا دارند، بورسیه ارائه می کنند. علاقه مندان می باید تا هفتم نوامبر سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۷/۱۵

فراخوان برای کنفرانس «بلوغ: دانشمندان جوان در میدان مطالعات فرهنگ عامه، قوم شناسی و انسان شناسی»، دانشگاه گوتینگن، آلمان

انجمن بین المللی قوم‌شناسی و فرهنگ عامه با همکاری موسسه انسان‌شناسی فرهنگی دانشگاه گوتینگن، در ماه مارس سال آتی میلادی کنفرانسی را درباره مواجهه دانشمندان جوان با پدیده بلوغ از نظر برخی رشته‌های علوم انسانی برگزار می‌کنند. علاقه مندان شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را تا تاریخ هجدهم دسامبر سال جاری میلادی ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۴/۲۲

کنفرانسی در حوزه آراء و اندیشه های فوکو، گوتینگن، آلمان

دانشگاه گوتینگن آلمان کنفرانسی را در حوزه مطالعات اندیشه های فوکو برگزار می کند. این کنفرانس در 16 جولای سال جاری میلادی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۰۴/۱۴

بودجه‌های پژوهشی برای تحقیق درباره «زمینه‌ها و ارتباطات میان‌آسیایی»، دانشگاه گوتینگن، آلمان

دانشگاه گوتینگن/ آلمان تعداد بودجه‌ پژوهشی برای تحقیق درباره «زمینه‌ها و ارتباطات میان‌آسیایی» ارائه می‌کند. مهلت ارسال مدارک نوزدهم سپتامبر سال جاری میلادی است. 

۱۳۹۵/۰۳/۲۸

بورسیه دکتری تاریخ جهانی، دانشگاه گوتینگن، آلمان

مرکز مطالعات هند مدرن در دانشگاه گوتینگن آلمان، برای سال تحصیلی آینده، در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد. علاقه‌مندان می‌توانند مدارک خود را تا روز بیست وهفتم ماه جولای سال جاری میلادی به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۳/۲۸

فوق دکتری تاریخ جهانی، دانشگاه گوتینگن، آلمان

مرکز مطالعات هند مدرن در دانشگاه گوتینگن آلمان، برای سال تحصیلی آینده، دو فرصت فوق دکترا ارائه می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند مدارک خود را تا روز بیست وهفتم ماه جولای سال جاری میلادی به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۳/۲۸

فوق دکتری مطالعات اسلامی و عربی، دانشگاه گوتینگن، آلمان

دپارتمان مطالعات اسلامی و عربی در دانشگاه گوتینگن آلمان، برای سال تحصیلی آینده، فرصت فوق دکترا ارائه می‌کند. علاقه‌مندان می‌توانند مدارک خود را روز سی ام ماه جاری میلادی به این دانشگاه ارسال نمایند.