همه
۱۴۰۱/۰۳/۰۳

موقعیت‌های پژوهشی برای مقاطع دکتری و فوق دکتری، مؤسسه شرق‌شناسی آلمان، لبنان

مؤسسه شرق‌شناسی آلمان در بیروت برای موقعیت‌های پژوهشی مختلفی در سطوح دکتری و فوق دکتری فراخوان داده است. علاقمندان برای ارسال درخواست تا شانزده خرداد فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

فراخوان کنفرانس درباره حکومت گروه های شورشی در خاورمیانه و شمال آفریقا، مؤسسه شرق شناسی آلمان در بیروت، لبنان

برای مجموعه مقالاتی درباره حکمرانی گروه‌های شورشی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فراخوان داده شده است. علاقمندان تا یازده مرداد سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایلمراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۳/۲۶

فراخوان مقاله درباره فمیسنیم اسلامی، مجله الریدا، لبنان

ژورنال الریدا وابسته برای دانشگاه لبنانی ـ آمریکایی برای یک شماره ویژه درباره موضوع فمینیسم اسلامی فراخوان مقاله داده است. علاقمندان تا سوم آگوست سال جاری میلادی جهت ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱

کمک هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی با موضوع «زیر ساخت های رسانه در خاورمیانه» ، دانشگاه آمریکایی بیروت، لبنان

این فرصت شرکت در کنفرانس که تعداد محدودی کمک هزینه ی سفر نیز ارائه میدهد از تاریخ پنجشنبه تا جمعه 19 و 20 دی 1398 برگزار میگردد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳

فرصت کنگره ی جمعی در زمینه ی «اسلام و تفاوت ها» در بیروت، لبنان

این فرصت تحقیقاتی در زمینه ی تفاوت های اسلام و وقایع اسلامی در زمینه ی رویکرد های جغرافیایی/سیاسی، شهروندی و نیز استفاده از اسلام به عنوان یک مرجع معتبر برای جهانیان میباشد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

کمک هزینه اقامت و پژوهش در موسسه شرق شناسی، بیروت، لبنان

موسسه شرق شناسی شعبه بیروت در لبنان به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای اقامت سه ماهه در این موسسه و استفاده از منابع پژوهشی آن کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به پژوهش در این موسسه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 12 فروردین مدارک خود را به این موسسه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۰

شغل استادی در زمینه انسان‌شناسی فرهنگی (مردم‌شناسی)، دانشگاه آمریکائی بیروت، لبنان

دانشگاه آمریکائی بیروت واقع در کشور لبنان یک استاد متخصص در زمینه انسان شناسی فرهنگی (مردم‌شناسی) استخدام می‌کند. این استاد می‌باید به زبان انگلیسی و در […]
۱۳۹۷/۰۵/۱۱

فرصت شغلی در پروژه صلح و امنیت منطقه‌ای در خاورمیانه و شمال آفریقا،‌ بیروت، لبنان

بنیاد فردریش ابرت آلمان، برای پروژه تحقیقاتی صلح و امنیت منطقه‌ای در خاورمیانه و شمال آفریقا که در شهر بیروت لبنان به انجام خواهد رسید، یک مدیر منطقه‌ای استخدام می‌کند. این پروژه سه سال به طول خواهد انجامید. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 24 مرداد سال جاری، مدارک خود را به این بنیاد ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

کمک هزینه برای پژوهش در موسسه آلمانی برای مطالعات شرقی، بیروت، لبنان

موسسه آلمانی برای مطالعات شرقی مستقر در شهر بیروت لبنان، به شماری از دانشجویان دکترا، برای تکمیل پژوهشهای خود، کمک هزینه برای حضور و پژوهش در آن موسسه ارائه می کند. علاقه مندان به استفاده از این فرصت می باید حداکثر تا روز 21 ماه مه سال جاری میلادی، مدارک خود را به این موسسه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۱۱/۱۲

بورسیه‌های مدرسه تابستانی زبان عربی، دانشگاه آمریکائی بیروت، لبنان

دانشگاه آمریکائی بیروت واقع در کشور لبنان، به شماری از علاقه‌مندان آموزش زبان عربی، برای شرکت در مدرسه تابستانی خود، بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا تا دهم ماه آوریل سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۹/۱۹

کفنرانس «برابری در دموکراسی: مشارکت، عدالت، شهروندی»، دانشگاه بلمند، لبنان

در روزهای 19 و 20 آوریل سال آتی میلادی، کنفرانسی با عنوان «برابری در دموکراسی: مشارکت، عدالت، شهروندی»، در دانشگاه بلمند واقع در کشور لبنان برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید حداکثر تا نیمه ژانویه سال آتی میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.

 

۱۳۹۶/۰۵/۲۳

فراخوان مقاله برای شماره ژورنال البحث به زبان انگلیسی

ژورنال البحث منتشره از سوی دانشگاه آمریکائی بیروت، برای شماره آتی خود مقاله می‌پذیرد. مقالات ارسالی به این مجله می‌باید در زمینه‌های مختلف فرهنگی، تاریخی، کلامی و اجتماعی جهان عرب و به زبان انگلیسی باشند. 

۱۳۹۶/۰۴/۲۵

فرصت شغلی در انجمن عربی مطالعات اجتماعی، بیروت، لبنان

انجمن عربی مطالعات اجتماعی مستقر در شهر بیروت کشور لبنان، برای منصب نائب رئیسی خود، فراخوان شغلی داده است. کاندیدای این منصب می‌باید دارای مدرک دکترا در یکی از رشته‌های علوم اجتماعی باشد. 

۱۳۹۶/۰۳/۰۷

بورسیه فوق دکترا در زمینه مطالعات خاورمیانه، مؤسسه شرق شناسی، بیروت

بنیاد ماکس وبر آلمان به همراه مؤسسه شرق شناسی آلمان در بیروت، به شماری از دانشجویان متقاضی طی دوره فوق دکترا در زمینه مطالعات خاورمیانه، بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا تاریخ پانزدهم ژوئن سال جاری میلادی، به این مراکز ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۱۲/۱۱

کارگاه آموزش و پژوهش درباره یمن، بیروت، لبنان

وبگاه میدایست وایر و مرکز صنعا برای بررسی های استراتژیک، اولین دوره کارگاه آموزش و پژوهش درباره یمن را در روزهای دوازدهم تا شانزدهم آوریل سال جاری میلادی، در شهر بیروت واقع در کشور لبنان برگزار می کنند. علاقه مندان به شرکت در این دوره می باید مدارک خود را حداکثر تا تاریخ اول آوریل به این کارگاه ارسال نمایند.