همه
۱۴۰۱/۰۲/۲۸

فراخوان کنفرانس درباره دیپلماسی غیرمستقیم، موزه ملی مادرید، اسپانیا

موزه ملی انسان شناسی مادرید در آذر سال جاری کنفرانسی درباره «دیپلماسی غیرمستقیم از طریق شخصیت‌های تأثیرگذار برون‌حکومتی» برگزار می کند. علاقمندان تا 10 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴

کمک هزینه اقامت و پژوهش در موزه برانلی، پاریس، فرانسه

موزه برانلی واقع در شهر پاریس کشور فرانسه به شماری از دانشجویان دوره‌های دکترا و فوق دکترا برای اقامت و پژوهش در این زمینه کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه مندان به دریافت این کمک هزینه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 13 فروردین به این موزه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۲۸

کمک هزینه اقامت و پژوهش در موزه آلمان، مونیخ، آلمان

موزه آلمان (Deutsches Museum) واقع در شهر مونیخ این کشور، به شماری از علاقه‌مندان اقامت و پژوهش در موزه آلمان، کمک هزینه پرداخت می‌کند. این کمک هزینه به پژوهشگران مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می‌شود و شامل دوره‌های شش ماه و دوازده ماهه است. پژوهشگران دارای مقطع دکترا بین15000 تا 30000 یورو و پژوهشگران فاقد دکترا بین 7500 تا 15000 یورو کمک هزینه دریافت خواهند کرد. علاقه‌مندان به استفاه از این فرصت می‌باید حداکثر تا 20 مهر سال جاری مدارک خود را به این موزه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۳

آرشیو آن لاین اشیای موزه هنرهای اسلامی برلین، آلمان

اشیای موزه هنرهای اسلامی برلین در وب سایت موزه شهری برلین به روز رسانی شد. در وب سایت این موزه یازده هزار شی تاریخی با اطلاعات و توضیحات برای استفاده پژوهشگران قرار داده شده است. 

۱۳۹۷/۰۳/۱۹

شغل موزه داری اشیای مرتبط با ایران در موزه ویکتوریا و آلبرت، لندن، انگلستان

موزه ویکتوریا و آلبرت واقع در لندن انگلستان، برای اشیای مرتبط با ایران خود، یک موزه دار استخدام می کند. علاقه مندان به کار در این موزه می باید تا 21 ماه ژوئن سال جاری میلادی، مدارک لازم را به این موزه ارسال نمایند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳

مدرسه تابستانی مطالعات موزه‌داری، ونیز، ایتالیا

در تابستان سال آتی میلادی، مدرسه‌ای تابستانی در زمینه مطالعات موزه‌داری در شهر ونیز ایتالیا برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این مدرسه، می‌باید حداکثر تا نیمه ماه مارس سال آتی میلادی، مدارک خود را به این مدرسه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۲/۲۷

بودجه‌ پژوهشی در موزه و مرکز نسخه‌های خطی هیل، مینه‌سوتا، آمریکا

موزه و مرکز نسخه‌های خطی هیل واقع در مینه‌سوتای آمریکا، به شماری از علاقه مندان پژوهش در نسخه های خطی و اسناد موجود در این موزه، بودجه پژوهشی ارائه می‌کند. علاقه مندان می باید تا پانزدهم ماه نوامبر سال جاری میلادی، مدارک خود را به این موسسه ارسال کنند. 

۱۳۹۵/۱۲/۲۵

شغل دکتری «موزه و میراث فرهنگی»، دانشگاه اسلو، نروژ

دانشگاه اسلو واقع در کشور نروژ برای شغل دکتری در زمینه مطالعات موزه و میراث فرهنگی فراخوان داده است. مهلت ارسال مدارک تا سوم آوریل تعیین شده است. 

۱۳۹۵/۰۴/۰۸

فوق دکتری در موزه مطالعات یهودی، برلین، آلمان

موزه مطالعات یهودی برلین برای یک موقعیت یک ساله فوق دکتری از محققین واجد شرایط دعوت به عمل آورد.