همه
۱۴۰۱/۱۲/۲۸

دو موقعیت شغلی پژوهشی، آکادمی چین، تایوان

نهاد موسوم به آکادمی چین در تایوان برای دو موقعیت شغلی تمام وقت پژوهشی فراخوان داده است. علاقمندان تا ده اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۲۶

برنامه کارشناسی ارشد مطالعات مدرن چین، دانشگاه فرایبورگ، آلمان

دانشگاه فرایبورگ برای یک برنامه کارشناسی ارشد با عنوان «مطالعات مدرن چین» فراخوان داده است. علاقمندان تا 26 فروردین سال آتی برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۹/۰۸

بودجه پژوهشی درباره تأثیر جهانی چین، مرکز ویلسون، آمریکا

مرکز بین المللی ویلسون برای محققان آسیا بودجه پژوهشی خاصی به پژوهش های مربوط به تأثیر چین بر جهان و آمریکا اختصاص داده است. علاقمندان تا یازدهم دی ماه جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

موقعیت شغلی فوق دکتری در آکادمی تعامل جهانی، دانشگاه شاندونگ، چین

آکادمی تعامل جهانی در دانشگاه شاندونگ چین برای چند موقعیت شغلی فوق دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم مرداد سال جاری برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۱۰/۲۵

فراخوان مقاله برای کنفرانس چین، اسلام، خاورمیانه و شمال آفریقا، قونیه، ترکیه

دانشگاه شانگهای چین با همکاری دانشگاه نجم الدین اربکان ششمین کنفرانس «چین، اسلام، خاورمیانه و شمال آفریقا» را در شهر قونیه ترکیه در روزهای 15 و 16 خرداد سال آتی برگزار خواهد کرد. متقاضیان امکان مشارکت فردی و همینطور پیشنهاد پنل دارند. هزینه اقامت و هزینه های روزانه (برای روزهای کنفرانس) تأمین خواهد شد. متقاضیان تا 29 فروردین سال آتی جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴

بورس‌های دوره کارشناسی برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه شاندونگ، چین

دانشگاه شاندونگ واقع در کشور چین به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی طی دوره کارشناسی در دانشگاه‌های این کشور بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 اردیبهشت ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸

بورسیه‌های دولت چین در مقاطع کارشناسی‏، کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان بین‌المللی

دولت چین در مقاطع کارشناسی‏، کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان بین‌المللی بورسیه‌ ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این مقاطع و در رشته‌های مختلف، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 10 اسفند ماه به وب سایت این بورسیه ارائه کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

بورسیه‌های دکترا برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه آکادمی علوم‏ چین، چین

دانشگاه آکادمی علوم‏ چین و دو دانشگاه دیگر در چین به شماری از دانشجویان بین‌المللی علاقه‌مند به طی دوره دکترا در این دانشگاه‌ها بورسیه‌ ارائه می‌کنند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 فروردین ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۱

بورسیه‌های دکترا در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه ناتینگهام انگلستان شعبه نینگبو چین

دانشگاه ناتینگهام  ناتینگهام انگلستان شعبه چین به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای طی دوره‌های دکترا در رشته‌های علوم انسانی این دانشگاه بورسیه ارائه می‌کند. زبان تدریس در این دانشگاه انگلیسی است. علاقه‌مندان به تدریس در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 24 اسفند ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۰۶

بورسیه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته فناوری اطلاعات در موسسه تسینگوا، دانشگاه برکلی شعبه چین

موسسه تسینگوا (دانشگاه برکلی شعبه چین، به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا رشته فناوری اطلاعات بورسیه ارائه می‌کند. زبان تدریس در این موسسه انگلیسی است. علاقه‌‌مندان به استفاده از این فرصت می‌بیاد مدارک خود را حداکثر تا 11 دی ماه به آن موسسه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۱

پنجمین کنفرانس چین، خاورمیانه و شمال آفریقا، دانشگاه نورثوست، چین

در روزهای 26 تا 28 اردیبهشت سال آتی، پنجمین کنفرانس چین، خاورمیانه و شمال آفریقا در دانشگاه نورثوست چین برگزار می‌شود. در این کنفرانس مسائلی مانند اقتصاد سیاسی، ملی‌گرائی و دولت-ملت، مسائل زیست محیطی، انرژی و تجارت در خاورمیانه بحث و و بررسی صورت می‌گیرد. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 26 فروردین سال جاری، چکیده سخنرانی به همراه زندگی‌نامه خود را به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۳

کنفرانس «فرهنگ در فضای شهری: شکل شهری، مناظر فرهنگی و زندگی در شهر»، ماکائو، چین

در روزهای 19 تا 23 فروردین سال آتی، کنفرانسی با عنوان «فرهنگ در فضای شهری: شکل شهری، مناظر فرهنگی و زندگی در شهر»، در ماکائوی چین برگزار می‌گردد. در این کنفرانس بحث‌های میان رشته‌ای درباره مسائل فرهنگی و شهری مطرح خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 9 شهریور به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۴

بورسیه فوق دکترا مطالعات چینی، دانشگاه فودان و پرینستون، چین و آمریکا

دانشگاه فودان و پرینستون واقع در  چین و آمریکا، به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل دوره فوق دکترا در زمینه مطالعات چینی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این زمینه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 14 ماه ژوئیه سال جاری میلادی، به این دانشگاه ارسال نمایند.
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

بورسیه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های علوم انسانی‏، دانشگاه شانگهای، چین

دانشگاه شانگهای واقع در کشور چین به شماری از دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های مختلف علوم انسانی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا پانزدهم ماه مه سال جاری میلادی‏‏، به این دانشگاه ارسال نمایند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۱

کمک هزینه شرکت در مدرسه تابستانی مطالعات چین کهن، کره جنوبی

در روزهای دوم تا بیستم جولای سال جاری میلادی، مدرسه‌ای تابستانی در زمینه مطالعات چین کلاسیک در کره جنوبی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این مدرسه تابستانی می‌باید مدارک خود تا چهاردهم فوریه سال جاری میلادی، ارسال نمایند. هزینه اقامت و ایاب و ذهاب، افراد برگزیده شده، توسط مدرسه تابستانی پرداخت می‌شود.