۱۳۹۹/۱۲/۳۰

تبریک سال ۱۴۰۰

پایگاه خبری طومار اندیشه ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سالی پر بار برای مخاطبین خود، به روزرسانی‌های خود را از شنبه چهاردهم فروردین ماه سال آتی از سر خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶

نشست‌ها و سخنرانی‌های کنفرانس سالانه انجمن بریتانیائی مطالعات اسلامی

کنفرانس سالانه انجمن بریتانیائی مطالعات اسلامی که در اردیبهشت ماه سال آتی برگزار می‌شود، دارای نشست‌ها و سخنرانی‌های متعددی با موضوع ایران و شیعه است. برای مشاهده این سخنرانی‌ها و آشنائی با سخنرانان آنها می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۱/۰۴

پنجمین نشست طومار اندیشه با عنوان «اتوپیا: رهیافتی نو برای شناخت ایران جهان‌شهری» با حضور محمد نصراوی

حلقه مطالعاتی طومار اندیشه برگزار می­‌کند: پنجمثین نشست از سلسله نشست‌ها و کارگاه­‌های مهارت‌­افزایی حضور و مشارکت در آکادمیای بین المللی علوم انسانی: اتوپیا: رهیافتی نو برای شناخت ایران جهان‌شهری. با حضور محمد نصراوی دانشگاه آموخته دانشگاه رویال هالووی لندن و دانشگاه علامه طباطبائی 
۱۳۹۷/۰۹/۲۲

چهارمین نشست طومار اندیشه با عنوان «الگوهای تحول فقه حکومتی در ایران» با حضور دکتر محمودپرگو

حلقه مطالعاتی طومار اندیشه برگزار می­‌کند: چهارمین نشست از سلسله نشست‌ها و کارگاه­‌های مهارت‌­افزایی حضور و مشارکت در آکادمیای بین المللی علوم انسانی: الگوهای تحول فقه حکومتی […]
۱۳۹۷/۰۹/۰۶

برگزاری کنفرانس «ترسیم نقش روشنفکران در تاریخ مدرن و معاصر ایران»،‌ دانشکده مطالعات شرقی و آفریقایی،‌ انگلستان

مرکز مطالعات ایرانی در دانشکده مطالعات شرقی و آفریقائی دانشگاه لندن، در روز 10 آذر سال جاری، کنفرانسی با عنوان «ترسیم نقش روشنفکران در تاریخ مدرن و معاصر ایران» برگزار می‌کند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۸

گزارش تصویری از دوازدهمین کنفرانس دو سالانه ایران شناسی، دانشگاه کالیفرنیا، آمریکا

در روزهای 23 تا 26 مرداد سال جاری، دوازدهمین کنفرانس دو سالانه ایران شناسی در دانشگاه کالیفرنیا واقع در ایرواین آمریکا برگزار شد. در این کنفرانس شمار زیادی از پژوهشگران متخصص مطالعات ایرانی، در زمینه های مختلف سخنرانی کردند.