۱۴۰۳/۰۳/۰۶

فراخوان کنفرانس درباره آینده پس از جنگ غزه، دانشگاه دیکن، استرالیا

نهاد موسوم به مجمع مطالعات خاورمیانه در موسسه آلفرد دیکن در دانشگاه دیکن قرار است کنفرانسی با عنوان «خاورمیانه پس از جنگ با غزه: بررسی تأثیر رقابت های منطقه ای، سیاست خاورمیانه ای ایالات متحده و آینده اقتدارگرایی» برگزار کند. علاقمندان تا ششم خرداد ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۰۹/۱۱

برگزاری پنجاه و دومین کنفرانس سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه آمریکا

در روزهای ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه،‌ پنجاهمین کنفرانس سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه آمریکا در شهر سنت آنتونیوی ایالت تگزاس این کشور برگزار شد. در این […]
۱۳۹۷/۰۹/۰۳

برگزاری کنفرانس «بازسازی‌ها و ‌وابستگی‌ها در منطقه شمال آفریقا و خاورمیانه: در زمینه قرار دادن انقلاب‌ها، تغییرات و بحران‌های مدام»، دانشگاه ماربورگ، آلمان

در روزهای 23 تا 25 آبان ماه سال جاری، کنفرانسی با عنوان  «بازسازی‌ها و ‌وابستگی‌ها در منطقه شمال آفریقا و خاورمیانه: در زمینه قرار دادن انقلاب‌ها، تغییرات و بحران‌های مدام»، در دانشگاه ماربورگ آلمان برگزار شد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۸

کنفرانس «سیاست، دین و جامعه در خاورمیانه»، دانشگاه فرانکفورت، آلمان

در روزهای 12 تا 14 مهر سال جاری، کنفرانسی از سوی انجمن مطالعات خاورمیانه آلمان با عنوان «سیاست، دین و جامعه در خاورمیانه» در دانشگاه فرانکفورت آلمان برگزار می شود. دراین کنفرانس سخنرانی های متعددی ارائه می شود که شماری از آنها در زمینه مطالعات ایرانی و اسلامی است.