۱۴۰۳/۰۳/۲۹

دوره زبان عربی و علوم اجتماعی، موسسه دوحه برای تحصیلات تکمیلی، قطر

مرکز زبان در موسسه دوحه برای تحصیلات تکمیلی (DI) برنامه اقامت ترم پاییزه 2024-2025 خود را برای زبان عربی پیشرفته و مطالعات اجتماعی اعلام کرده است. علاقمندان تا یکشنبه، ۱۱ شهریور ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۲۸

موقعیت شغلی دکتری در رشته‌های انسانی، دانشگاه کاتولیک لوون، بلژیک

دانشگاه کاتولیک لون برای سه موقعیت شغلی دکتری در زمینه جامعه‌شناسی، مدیریت و جغرافیای انسانی فراخوان داده است. علاقمندان تا دوشنبه، ۲۹ مرداد ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۲۷

فراخوان جایزه در زمینه روابط بین الملل، دانشگاه ادینبورا، انگلیس

وبگاه موسوم به روابط بین‌الملل الکترونیکی با همکاری چند نهاد دیگر، برای پژوهش در زمینه روابط بین الملل در سال 2024 فراخوان داده است. این نهاد از دانشجویان دکترا و اساتید تازه استخدام شده دعوت کرده تا مقالاتی در زمینه درک بهتر روابط بین‌الملل کمک ارائه کنند. علاقمندان تا 2 آگوست برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای آگاهی از جایزه و اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۲۲

فراخوان کنفرانس در زمینه ترک‌شناسی، دانشگاه استانبول، ترکیه

دانشگاه استانبول در در ماه آبان کنفرانسی در زمینه مطالعات ترکیه برگزار می‌کند.علاقمندان تا ده مرداد برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۲۰

فراخوان مقاله در زمینه هویت دینی مسلمانان مقیم اروپا، ژورنال ادیان، سوئیس

ژورنال موسوم به ادیان وابسته به انتشارات ام دی پی آی سوئیس برای یک شماره ویژه درباره هویت دینی مسلمانان مقیم اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 10 تیر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۱۷

فراخوان کارگاه پاپیروس‌شناسی عربی، دانشگاه مونیخ، آلمان

دانشگاه مونیخ دومین کارگاه پاپیروس‌شناسی عربی را با موضوع «شکار خوشه‌های اسناد» برگزار می کند. علاقمندان تا 10 تیر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۱۷

فراخوان کنفرانس درباره رویه دادگاه‎های اسلامی، مؤسسه هلندی مراکش، مراکش

مؤسسه هلندی مراکش قرار است در سال آتی میلادی کنفرانسی درباره قُضات و دادگاه های اسلامی و نحوه تشخیص در آن، برگزار کند. علاقمندان تا دهم تیر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۱۴

فراخوان کنفرانس در زمینه علوم طبیعی در دوره عثمانی، بنیاد آموزش و تحقیق استانبول، ترکیه

بنیاد آموزش و تحقیق استانبول(ایسار) کنفرانسی با موضوع علوم طبیعی در دوره امپراطوری عثمانی برگزار می کند. علاقمندان تا 26 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۳/۱۲

مدرسه تابستانه در زمینه زبان عربی، دانشگاه آمریکایی بیروت، لبنان

دانشگاه آمریکایی بیروت مدرسه تابستانه فشرده در زمینه زبان عربی برگزار می کند. علاقمندان تا ۱۲ خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.