همه
۱۳۹۹/۰۵/۱۵

دوره کارآموزی برخط در رشته های مختلف انسانی، دانشگاه الفِهری، استونی

دانشگاه الفِهری در استونی برای دوره‌های پائیزه کارآموزی خود در رشته‌های مختلف انسانی فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 مرداد سال جای جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۴/۲۴

فراخوان کنفرانس درباره دین، دولت و جامعه در کشورهای پساکمونیستی، دانشگاه تارتو، استونی

دانشگاه تارتو در استونی در بهمن ماه سال جاری یک کنفرانس بین المللی با عنوان «دین، دولت و جامعه در کشورهای پساکمونیستی: سی سال بعد از پایان جنگ سرد» برگزار خواهد کرد. علاقمندان تا 10 مرداد سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. این کنفرانس هزینه سفر و اقامت سخنرانان انتخاب شده را پرداخت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۴/۰۵

بورس کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف، دانشگاه تالین، استونی

دانشگاه تالین در استونی بورسی برای دانشجویان خارجی پذیرفته شده در دوره‌های ارشد این دانشگاه در نظر گرفته است. متقاضیان تا دهم تیر ماه سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۰۷/۲۲

کنفرانس سالانه انجمن اروپائی مطالعات ادیان، تارتو، استونی

در روزهای 4 تا 8 تیر ماه سال آتی، هفدهمین کنفرانس سالانه انجمن اروپائی مطالعات ادیان در شهر تارتو استونی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به پیشنهاد و اداره نشست درون این کنفرانس می‌باید پروپوزال نشست را حداکثر تا 23 مهر و سخنرانی در این کنفرانس چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 24 آذر ماه به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۵/۱۲/۱۶

کارشناسی ارشد «علوم سیاسی»٬ دانشگاه تارتو٬ استونی

دانشگاه تارتو برای دوره کارشناسی ارشد علوم سیاسی در رشته های مختلف فراخوان داده است. مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ مارچ تعیین شده است.

۱۳۹۵/۰۵/۱۶

چهاردهمین کنفرانس زبان شناسی شناختی

چهاردهمین کنفرانس زبان شناسی شناختی با هدف مطالعات شناختی گفتمان و معنا و گونه های زبانی در دانشگاه تارتو کشور استونی برگزار خواهد شد