همه
۱۳۹۹/۰۹/۲۴

فراخوان کنفرانس درباره مطالعه انتقادی دین، دانشگاه کوئینز بلفاست، ایرلند شمالی

در دانشگاه کوئینز بلفاست در تیر ماه سال آتی کنفرانسی درباره مطالعه انتقادی دین از منظر رشته‌های مختلف علوم انسانی برگزار می شود. علاقمندان تا 26 دی ماه سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۰۴/۰۳

بورسیه‌های دکترا در رشته‌های علوم انسانی برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه کویین بلفاست، ایرلند شمالی

 دانشگاه کویین بلفاست واقع در کشور ایرلند شمالی به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در رشته‌های علوم انسانی این دانشگاه در مقطع دکترا بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا روز 13 ماه ژوئیه سال جاری میلادی مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند
۱۳۹۶/۱۲/۰۱

کنفرانس «مرزها و حدودها: دین در حاشیه»، دانشگاه کووین، ایرلند شمالی

در روزهای سوم تا پنجم سپتامبر سال جاری میلادی، کنفرانسی با عنوان «مرزها و حدودها: دین در حاشیه» در دانشگاه کووین واقع در بلفاست ایرلند شمالی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به سخنرانی در این کنفرانس می‌باید حداکثر تا بیست و هفتم آوریل سال جاری میلادی، چکیده سخنرانی خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۷/۰۳

فراخوان جذب پژوهشگر مهمان در زمینه مطالعات اسلامی، دانشگاه کوینز، ایرلند شمالی

دانشگاه کوینز واقع در شهر بلفاست در ایرلند شمالی، پژوهشگر مهمان در زمینه مطالعات اسلامی می پذیرد و سالانه تا سقف پنجاه هزار پوند به عنوان حقوق می پردازد. علاقه مندان می باید مدارک خود را تا تاریخ دهم اکتبر سال جاری میلادی به این دانشگاه ارسال نمایند.