همه
۱۴۰۲/۰۶/۱۳

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات مدیترانه‌ای، آکادمی ملی علوم تایوان، تایوان

فدراسیون آسیایی مؤسسات مطالعات مدیترانه‌ای در سال آتی کنفرانسی در آکادمی ملی علوم تایوان برگزار می کند. علاقمندان تا 17 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۲۸

دو موقعیت شغلی پژوهشی، آکادمی چین، تایوان

نهاد موسوم به آکادمی چین در تایوان برای دو موقعیت شغلی تمام وقت پژوهشی فراخوان داده است. علاقمندان تا ده اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۶/۱۰

فراخوان مقاله برای کنفرانس سالانه انجمن جامعه‌شناسی دین، تایپه، تایوان

انجمن بین‌المللی جامعه‌شناسی دین 36 امین کنفرانس بین‌المللی خود را در مرداد ماه سال آتی در شهر تایپه تایوان برگزار خواهد کرد. علاقمندان جهت ارسال پنل تا 25 شهریور و همینطور جهت ارسال مقالات فردی تا 25 آبان فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۰۹/۱۵

بورسیه‌ دکترا در زمینه شبکه‌های اجتماعی و پردازش انسان محور، آکادمی چینی، تایوان

آکادمی چینی واقع در کشور تایوان به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی طی دوره دکترا در زمینه شبکه‌های اجتماعی و پردازش انسان محور بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا 11 بهمن ماه مدارک خود را به این مرکز ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۱

کنفرانس «حرکت انسان‌ها، اشیا و ایده‌ها در جهان اسلام پیشامدرن و مدرن»، دانشگاه ملی چنگچی، تایوان

در روزهای 23 و 24 بهمن سال جاری، کنفرانسی با عنوان «حرکت انسان‌ها، اشیا و ایده‌ها در جهان اسلام پیشامدرن و مدرن»، در دانشگاه ملی چنگچی تایوان برگزار می‌شود. در این کنفرانس درباره مهاجرت و جابجائی گروه‌های انسانی، سفرنامه‌نویسی، انتقال اشیا و ابزارهای مادی و گونه‌های تجارت در دوره‌های مختلف در کشورهای اسلامی و بحث و بررسی می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 23 مهر ماه، به این کنفرانس ارسال کنند. 
۱۳۹۷/۰۲/۲۶

فرصت های اقامت و پژوهش در دانشگاه های کشور تایوان

شماری از دانشگاه های کشور تایوان از اقامت و پژوهش کوتاه مدت دانشجویان بین المللی در دانشگاه های این کشور، حمایت مالی می کنند. علاقه مندان به استفاده از این فرصت می باید حداکثر تا 30 ماه ژوئن سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ها ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۱۱/۱۰

شغل استادی در زمینه زبان و فرهنگ عربی، دانشگاه چنگچی، تایوان

دانشگاه چنگچی واقع در کشور تایوان یک استاد متخصص در زمینه زبان و فرهنگ عربی استخدام می‌کند. علاقه‌مندان به تدریس در این دانشگاه می‌باید حداکثر تا بیست و هشتم فوریه سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.