همه
۱۴۰۰/۰۶/۱۱

موقعیت شغلی فوق دکتری در رشته های مختلف، دانشگاه بخارست، رومانی

دانشگاه بخارست به دانش آموختگان دکتری در رشته های مخنلف بورس فوق دکتری می دهد. این دوره از 3 تا 12 ماه می تواند باشد. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنند.
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

فراخوان کنفرانس بین المللی تاریخ نقشه برداری، دانشگاه بخارست، رومانی

بیست و نهمین کنفرانس بین‌المللی تاریخ نقشه‌برداری در تیر ماه سال آتی در بخارست برگزار خواهد شد. علاقمندان تا چهاردهم مهر ماه سال آتی جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۶

بورسیه‌های دولت رومانی برای دانشجویان بین‌المللی در رشته‌های علوم انسانی

دولت رومانی به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه‌های این کشور بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌های این کشور می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 24 اسفند ارسال کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۰۷

کارگاه آموزشی «در میان، از وسط و درون: اندیشیدن درباره مرزها در منطقه دریای سیاه»، بخارست، رومانی

در روزهای پنجم و ششم ماه ژوئیه سال جاری میلادی، کارگاهی آموزشی با عنوان «در میان، از وسط و درون: اندیشیدن درباره مرزها در منطقه دریای سیاه»، در کالج جدید اروپائی در شهر بخارست رومانی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس، می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا روز یازدهم ماه مارس سال جاری میلادی، به این کالج ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۹/۱۵

کنفرانس «پویائی‌های دینی، سیاسی و اجتماعی در اروپای جنوب شرقی»، رومانی

در روزهای دوم تا هفتم سپتامبر سال 2019 میلادی، کنفرانسی با عنوان «پویائی‌های دینی، سیاسی و اجتماعی در اروپای جنوب شرقی» در کشور رومانی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید حداکثر تا بیستم دسامبر سال جاری میلادی، چکیده سخنرانی خود را به این کنفرانس ارسال نمایند. 

 

۱۳۹۶/۰۸/۱۱

فرصت پژوهشی در رشته‌های مختلف علوم انسانی، کالج جدید اروپائی، رومانی

کالج جدید اروپائی واقع در کشور رومانی، به شماری از حضور ده ماهه پژوهشگران بین‌المللی در این کالج و پژوهش در زمینه‌های مختلف علوم انسانی حمایت مالی می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا دوم دسامبر سال جاری میلادی، به این کالج ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۴/۲۶

کنفرانس جغرافیای هویت عربی و اسلامی از منظر مسافران، دانشگاه بخارست، رومانی

دپارتمان مطالعات عربی دانشگاه بخارست رومانی به مناسبت گذشت 60 سال از تأسیسش، یک کنفرانس بین المللی در سال آینده میلادی با عنوان "جغرافیای هویت عربی و اسلامی از منظر مسافران" برگزار می کند.