همه
۱۴۰۰/۰۵/۲۵

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه تاریخ فرهنگی، دانشگاه لوکزامبورگ، لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه تاریخ فرهنگی/انسان شناسی تاریخی فراخوان داده است. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۱/۰۴

بورسیه‌های دولت لوگزامبورگ برای دانشجویان بین‌المللی در مقطع دکترا

دولت لوگزامبورگ به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی طی دوره دکترا در این کشور بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه‌های این کشور می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 29 اسفند ماه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۱۶

شغل دکترا برای تحصیل در رشته حقوق،‌ دانشگاه لوگزامبورگ، لوگزامبورگ

دانشگاه لوگزامبورگ واقع در کشور لوگزامبورگ به هشت دانشجوی بین‌المللی برای تحصیل در رشته حقوق بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. این بورسیه به مدت چهار سال ارائه می‌شود و در این مدت دانشجویان امکان استفاده از کمک هزینه‌های دیگر برای سفر و پژوهش را نیز خواهند داشت. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 24 شهریور ماه مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند. دانشجویان باید به زبان انگلیسی مسلط باشند.
۱۳۹۶/۰۳/۱۷

شغل فوق دکترا در رشته علوم سیاسی، دانشگاه لوکزامبورگ، لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ واقع در کشور لوکزامبورگ به شماری از پژوهشگران علاقه‌مند به طی دوره فوق دکترا در رشته علوم سیاسی، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان می‌باید تا پانزدهم ژوئن سال جاری میلادی، درخواست های خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۱/۱۷

شغل دکتری در رشته علوم سیاسی و حقوق، دانشگاه لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ، به چهار دانشجوی متقاضی تحصیل در دکترای رشته علوم سیاسی و حقوق موقعیت شغل دکتری ارائه می کند. علاقمندان می باید مدارک خود را حداکثر تا تاریخ سی ام آوریل به این دانشگاه ارسال نمایند

۱۳۹۵/۱۱/۰۳

فوق دکتری «حقوق»، دانشگاه لوکزامبورگ، لوکزامبورگ

دانشگاه لوکزامبورگ یک موقعیت شغل پست دکتری در رشته حقوق را اعلام کرده است. این شغل به مدت دو سال خواهد بود و قابل تمدید خواهد بود. مهلت ارسال مدارک تا ۱۵ فوریه تعیین شده است.

۱۳۹۵/۰۷/۰۷

بورسیه دکترا در زمینه تاریخ دیجیتال و هرمنوتیک، دانشگاه لوگزامبورگ

مرکز تاریخ دیجیتال و معاصر در دانشگاه لوگزامبورگ به سیزده دانشجوی دکترای متقاضی تحصیل در زمینه تاریخ دیجیتال و هرمنوتیک بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان می باید تا سه روز دیگر مدارک را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۵/۰۵/۲۶

شغل دکتری «مهاجرت٬ تبعیض و بازار کار»٬‌دانشگاه لوگزامبورگ٬ لوگزامبورگ

دانشکده مدیریت دانشگاه لوگزامبورگ نه فرصت شغلی دکتری در حوزه مطالعات مهاجرت٬‌تبعیض و بازار کار ارایه کرده است. این فرصت شغلی به صورت تمام وقت و به مدت چهارده ماه بوده و قابل تمدید تا سی و شش ماه نیز می باشد. فرصت ارایه درخواست برای علاقه مندان تا سی ام سپتامبر سال جاری میلادی تعیین شده است.

۱۳۹۵/۰۵/۲۰

شغل پژوهشی در حوزه مطالعات اجتماعی٬ دانشگاه لوگزامبورگ٬‌ لوگزامبورگ

دانشگاه لوگزامبورگ شغلی پژوهشی برای مطالعات اجتماعی با استفاده از ابزار های دیجیتال را اعلام کرده است. این فرصت شغلی به صورت نیمه وقت بوده و به مدت شانزده ماه می باشد. علاقه مندان باید درخواست خود را تا سیزدهم اگوست سال جاری میلادی به دانشگاه ارسال کنند. 

۱۳۹۵/۰۵/۲۰

شغل دکتری مطالعات تاریخ٬ دانشگاه لوگزامبورگ٬‌ لوگزامبورگ

دانشگاه لوگزامبورگ شغلی دکتری برای مطالعات تاریخ در قرن بیستم میلادی را اعلام کرده است. این فرصت شغلی به صورت تمام وقت بوده و به مدت چهارده ماه بوده و قابل تمدید تا سه سال نیز می باشد. علاقه مندان باید درخواست خود را تا ابتدای سپتامبر سال جاری میلادی به دانشگاه ارسال کنند. 

۱۳۹۵/۰۵/۱۶

موقعیت دکتری در زمینه چند زبانی در آموزش دانشگاه لوگزامبورگ

دانشگاه لوگزامبورگ در زمینه چند زبانی آموزش دانشجوی دکتری می پذیرد