همه
۱۳۹۷/۱۲/۲۲

فراخوان مقاله برای کنفرانس «مطالعات ترجمه و ترجمه قرآن کریم»‏،‌ دانشگاه مراکش، مراکش

در روزهای 29 و 30 آبان سال آتی کنفرانس «مطالعات ترجمه و ترجمه قرآن کریم»‏،‌ در دانشگاه مراکش واقع در کشور مراکش برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده مقالات خود را حداکثر تا 11 فروردین سال آتی ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۰

مدرسه تابستانی زبان عربی و مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا، دانشگاه بین‌المللی رباط، مراکش

در تابستان سال آتی، مدرسه‌ای تابستانی در زمینه زبان عربی و مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا در دانشگاه بین‌المللی رباط واقع در کشور  مراکش برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای شرکت در این مدرسه تابستانی می‌باید تا 29 اردیبهشت سال آتی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۱۰

فراخوان کارگاه «نسخه‌های خطی اباضیه و فرهنگ آنها»، دانشگاه الاخوین، مراکش

در روزهای 16 و 17 فروردین سال آتی، کارگاهی با عنوان «نسخه‌های خطی اباضیه و فرهنگ آنها» در دانشگاه الاخوین کشور مراکش برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 10 آذر سال جاری، به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۸

مدرسه تابستانی «بازکشف خرد عملی در مدیریت: به سوی آموزش تجارت جامع تر در اقتصادهای در حال گذار»، مراکش

در روزهای 7 تا 17 سال جاری میلادی، مدرسه ای تابستانی با عنوان «بازکشف خرد عملی در مدیریت: به سوی آموزش تجارت جامع تر در اقتصادهای در حال گذار»، در کشور مراکش برگزار می گردد. علاقه مندان به شرکت در این مدرسه تابستانی می باید مدارک خود را حداکثر تا پایان ماه مه سال جاری میلادی، ارسال نمایند. 

 

۱۳۹۶/۰۹/۰۴

کارگاه بین‌المللی با موضوع توماس آکویناس و اعراب، رباط، مراکش

در روزهای دوازدهم و سیزدهم ماه مارس سال آتی میلادی، کارگاهی بین‌المللی با موضوع توماس آکویناس و اعراب در شهر رباط واقع در کشور مراکش برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان در روزهای مذکور می‌توانند از سخنرانی‌هائی که در این کارگاه ارائه خواهد شد، استفاده کنند. 

۱۳۹۵/۰۸/۰۹

بورسیه کارشناسی ارشد مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا، دانشگاه اخوین، مراکش

دانشگاه اخوین واقع در کشور مراکش، به دانشجویان بین المللی متقاضی تحصیل در رشته مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا بورسیه ارائه می‌کند. علاقه مندان می‌باید تا تاریخ هفتم نوامبر سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.