همه
۱۳۹۷/۰۵/۰۹

دوره آنلاین و رایگان مدیریت استراتژیک، موسسه مدیریت هند

موسسه مدیریت هند واقع در شهر بنگلور هند، یک دوره آنلاین و رایگان مدیریت استراتژیک برگزار می‌کند. این دوره به زبان انگلیسی برگزار شود و پنج هفته به طول خواهد انجامید. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 27 آبان سال جاری، در وب سایت این دوره ثبت نام کنند
۱۳۹۷/۰۴/۲۳

کمک هزینه اقامت و پژوهش درباره «دگردیسی‌های امر سیاسی: چشم‌اندازهای تطبیقی درباره طول قرن بیستم»، دهلی‌نو، هند

مرکز بین‌المللی تاگور برای مطالعات پیشرفته، مستقر در شهر دهلی‌نو کشور هند، به شماری از پژوهشگران بین‌المللی علاقه‌مند به تحقیق در زمینه «دگردیسی‌های امر سیاسی: چشم‌اندازهای تطبیقی درباره طول قرن بیستم»، کمک هزینه ارائه می‌کند. موضوعات مرتبط با این زمینه تحقیقاتی شامل مواردی چون تاریخ و نیروهای کار به عنوان یک گروه سیاسی، نقدها و تجدیدها در دموکراسی، کشمکش‌های هنجاری و دگرگونی‌ها، چالش هویت جنسی و اقتصاد سیاسی رشد و توزیع می‌تواند باشد. این فرصت‌های اقامت و پژوهش برای دوره‌های 6 و 7 ماهه ارائه می‌شود.
۱۳۹۷/۰۴/۰۷

کمک هزینه شرکت در دومین کنفرانس مطالعات خوجه با موضوع «پیمودن «راه»: تاریخی‌کردن فضای میان ادیان هندی»،‌ دانشگاه بمبئی، هند

در روزهای 30 و 31 ژانویه سال آتی میلادی، دومین کنفرانس مطالعات خوجه با موضوع «پیمودن «راه»: تاریخی‌کردن فضای میان ادیان هندی»،‌ در دانشگاه بمبئی واقع در شهر بمبئی هند برگزار و به پذیرفته‌شدگان کمک هزینه سفر و اقامت پرداخت می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا پایان ماه ژوئیه سال جاری میلادی به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۱/۱۴

کنفرانس «مهاجران و حکومت: از استعمار تا نئولیبرالیسم»،‌ پتنه، هند

در روزهای 29 نوامبر تا 1 دسامبر سال جاری میلادی، کنفرانسی با عنوان «مهاجران و حکومت: از استعمار تا نئولیبرالیسم»،‌ در شهر پتنه کشور هند برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 13 ماه مه میلادی، به این کنفرانس ارسال نمایند.

 

۱۳۹۶/۰۳/۲۳

کنفرانس «امپراطوری ها: به سوی یک تاریخ جهانی»، دانشگاه دهلی نو، هند

در روزهای سوم تا پنجم دسامبر سال جاری میلادی، کنفرانسی با عنوان «امپراطوری ها: به سوی یک تاریخ جهانی» در دانشگاه دهلی هند برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا تاریخ یکم ژوئیه سال جاری، چکیده سخنرانی خود را ارسال نمایند.