همه
۱۳۹۹/۱۲/۱۴

مدرسه تابستانه زبان اردو، دانشگاه لاهور، پاکستان

دانشگاه لاهور یک مدرسه تابستانه 8 هفته ای برای آموزش زبان اردو و فرهنگ پاکستانی برگزار خواهد کرد. به دلیل شرایط همه‌گیری مدرسه تابستانه امسال ممکن است به شکل برخط برگزار شود. علاقمندان تا 25 اسفند جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸

فراخوان مقاله در زمینه «تاملات انتقادی درباره اندیشه اسلامی معاصر و حقوق بشر» به زبان انگلیسی

ژورنال نظریه شاعرانه معاصر منتشر در کشور پاکستان، برای شماره ویژه خود در زمینه «تاملات انتقادی درباره اندیشه اسلامی معاصر و حقوق بشر» فراخوان داده است. مقالات ارسالی باید به زبان انگلیسی به رشته تحریر درآمده باشند. علاقه‌مندان به انتشار آثار خود می‌باید متن کامل مقالات خود را حداکثر تا 25 دی ماه به این مجله ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۲

فراخوان کنفرانس «اسلام و آزادی: ساخت مبنائی اسلامی برای بازارهای آزاد»، اسلام‌آباد، پاکستان

در روزهای 24 و 26 آبان سال جاری، کنفرانسی با عنوان «اسلام و آزادی: ساخت مبنائی اسلامی برای بازارهای آزاد»، در شهر اسلام‌آباد پاکستان برگزار می‌شود. در این کنفرانس مسائل مرتبط با اقتصاد و اسلامی خصوصاً از منظر آزادی اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. این کنفرانس به زبان انگلیسی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 9 شهریور سال جاری، ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۰۴

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی با موضوع اسلام و مقوله «دین»

ژورنال پاکستانی برای مطالعات تاریخی، منتشره از سوی انتشارات دانشگاه ایندیانای آمریکا، برای شماره ویژه خود با موضوع اسلام و مقوله «دین» مقاله می‌پذیرد. این مقاله باید به زبان انگلیسی نوشته شده باشد و بین هشت تا دوازده هزار کلمه حجم داشته باشد. مقالات ارسالی می‌باید حداکثر تا 12 بهمن سال جاری، از طریق وب سایت انتشارات دانشگاه ایندیانا ارسال شود. 
۱۳۹۶/۰۷/۰۵

فراخوان مقاله به زبان انگلیسی در زمینه مردم‌نگاری پاکستان و افغانستان

دکتر پائولو مندرس و آنا توماس در صدد جمع‌آوری، ویرایش و انتشار شماری از آثار در زمینه مردم‌شناسی پاکستان و افغانستان هستند. مقالات باید به زبان انگلیسی به نگارش درآیند و حداکثر تا پایان ژانویه سال آتی میلادی، به دست ویراستاران برسند. 

۱۳۹۶/۰۱/۰۷

فراخوان کنفرانس درباره میراث فرهنگی صوفیه، کراچی، پاکستان

در روزهای پنجم تا هفتم ماه مه سال جاری میلادی، کنفرانسی با عنوان «میراث فرهنگی صوفیه: گفتگویی فرافرهنگی با سنت های فرهنگی انتقادی و بدیل» در شهر کراچی پاکستان برگزار می گردد. علاقه مندان به شرکت در این کنفرانس می باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا تاریخ 28 مارچ به این کنفرانس ارسال نمایند