همه
۱۳۹۹/۰۵/۰۱

موقعیت شغلی فوق دکتری در آکادمی تعامل جهانی، دانشگاه شاندونگ، چین

آکادمی تعامل جهانی در دانشگاه شاندونگ چین برای چند موقعیت شغلی فوق دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم مرداد سال جاری برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴

بورس‌های دوره کارشناسی برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه شاندونگ، چین

دانشگاه شاندونگ واقع در کشور چین به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی طی دوره کارشناسی در دانشگاه‌های این کشور بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 اردیبهشت ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۸

بورسیه‌های دولت چین در مقاطع کارشناسی‏، کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان بین‌المللی

دولت چین در مقاطع کارشناسی‏، کارشناسی ارشد و دکترا به دانشجویان بین‌المللی بورسیه‌ ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این مقاطع و در رشته‌های مختلف، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 10 اسفند ماه به وب سایت این بورسیه ارائه کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

بورسیه‌های دکترا برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه آکادمی علوم‏ چین، چین

دانشگاه آکادمی علوم‏ چین و دو دانشگاه دیگر در چین به شماری از دانشجویان بین‌المللی علاقه‌مند به طی دوره دکترا در این دانشگاه‌ها بورسیه‌ ارائه می‌کنند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 فروردین ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۱

بورسیه‌های دکترا در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه ناتینگهام انگلستان شعبه نینگبو چین

دانشگاه ناتینگهام  ناتینگهام انگلستان شعبه چین به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای طی دوره‌های دکترا در رشته‌های علوم انسانی این دانشگاه بورسیه ارائه می‌کند. زبان تدریس در این دانشگاه انگلیسی است. علاقه‌مندان به تدریس در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 24 اسفند ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۰۶

بورسیه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته فناوری اطلاعات در موسسه تسینگوا، دانشگاه برکلی شعبه چین

موسسه تسینگوا (دانشگاه برکلی شعبه چین، به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا رشته فناوری اطلاعات بورسیه ارائه می‌کند. زبان تدریس در این موسسه انگلیسی است. علاقه‌‌مندان به استفاده از این فرصت می‌بیاد مدارک خود را حداکثر تا 11 دی ماه به آن موسسه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۱

پنجمین کنفرانس چین، خاورمیانه و شمال آفریقا، دانشگاه نورثوست، چین

در روزهای 26 تا 28 اردیبهشت سال آتی، پنجمین کنفرانس چین، خاورمیانه و شمال آفریقا در دانشگاه نورثوست چین برگزار می‌شود. در این کنفرانس مسائلی مانند اقتصاد سیاسی، ملی‌گرائی و دولت-ملت، مسائل زیست محیطی، انرژی و تجارت در خاورمیانه بحث و و بررسی صورت می‌گیرد. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 26 فروردین سال جاری، چکیده سخنرانی به همراه زندگی‌نامه خود را به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۳

کنفرانس «فرهنگ در فضای شهری: شکل شهری، مناظر فرهنگی و زندگی در شهر»، ماکائو، چین

در روزهای 19 تا 23 فروردین سال آتی، کنفرانسی با عنوان «فرهنگ در فضای شهری: شکل شهری، مناظر فرهنگی و زندگی در شهر»، در ماکائوی چین برگزار می‌گردد. در این کنفرانس بحث‌های میان رشته‌ای درباره مسائل فرهنگی و شهری مطرح خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 9 شهریور به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۴

بورسیه فوق دکترا مطالعات چینی، دانشگاه فودان و پرینستون، چین و آمریکا

دانشگاه فودان و پرینستون واقع در  چین و آمریکا، به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل دوره فوق دکترا در زمینه مطالعات چینی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این زمینه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 14 ماه ژوئیه سال جاری میلادی، به این دانشگاه ارسال نمایند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸

بورسیه دکترا در زمینه ارتباطات میان فرهنگی، دانشگاه ناتینگهام نینگبو، چین

دانشگاه ناتینگهام نینگبو واقع در کشور چین به شماری از دانشجویان بین المللی برای طی دوره دکترا در زمینه ارتباطات میان فرهنگی بورسیه ارائه می کند. این بورسیه به مدت سه سال پرداخت خواهد شد. علاقه مندان به تحصیل در این رشته می باید حداکثر تا 29 ماه ژوئن سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 
۱۳۹۶/۱۲/۰۳

بورسیه‌های کارشناسی ارشد و دکترا در رشته‌های علوم انسانی‏، دانشگاه شانگهای، چین

دانشگاه شانگهای واقع در کشور چین به شماری از دانشجویان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های مختلف علوم انسانی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا پانزدهم ماه مه سال جاری میلادی‏‏، به این دانشگاه ارسال نمایند.

۱۳۹۶/۰۹/۰۸

کارگاه «اسلام در آسیای میانه و چین»،‌ دانشگاه شانگهای، چین

در روز بیستم دسامبر سال جاری میلادی‏، کارگاهی با عنوان «اسلام در آسیای میانه و چین» برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه می‌باید چکیده سخنرانی خود را به این کنفرانس ارسال نمایند. برای حضور سخنرانان، کمک هزینه مالی در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۶/۰۷/۲۰

کنفرانس «شرق‌شناسی، نوشرق‌شناسی و پساشرق‌شناسی در آفریقا، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آسیا»، دانشگاه شانگهای، چین

در روزهای 17 و 18 ماه می سال آتی میلادی، کنفرانسی با موضوع «شرق‌شناسی، نوشرق‌شناسی و پساشرق‌شناسی در آفریقا، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آسیا» در دانشگاه شانگهای چین برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس، می‌باید چکیده سخنرانی‌های خود را حداکثر تا 29 فوریه سال آتی میلادی، به این دانشگاه ارسال نمایند.

 

۱۳۹۵/۰۹/۲۴

بورسیه‌های دانشگاه شانگهای، شانگهای، چین

دانشگاه شانگهای چین بورسیه‌های خود برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری را اعلام کرده است. مهلت ارسال درخواست ها تا ۱۵ آوریل سال آینده میلادی است.