همه
۱۴۰۲/۰۳/۳۱

فراخوان کنفرانس درباره علوم انسانی و اجتماعی، ناگویا، ژاپن

دهمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و اجتماعی در شهر ناگویای ژاپن برگزار می شود. علاقمندان تا 24 مرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۷/۲۹

فراخوان کنفرانس درباره گردشگری پایدار در آسیا، اتحادیه آموزش بین المللی، ژاپن

اتحادیه آموزش بین المللی برای توسعه پایدار هفتمین کنفرانس سالانه خود را به شکل برخط برگزار می کند. این کنفرانس به موضوع گردشگری پایدار در آسیا و ارتباط آن با کووید 19 می‎پردازد. علاقمندان تا 21 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

موقعیت شغلی دکتری در مطالعات ژاپن، دانشگاه لایدن، هلند

مؤسسه مطالعات منطقه‌ای در دانشگاه لایدن هلند برای یک موقعیت شغلی دکتری در حوزه مطالعات ژاپن فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 خرداد سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۱/۱۶

بورسیه دکترای علوم پایداری، دانشگاه سازمان ملل متحد، ژاپن

دانشگاه سازمان ملل متحد واقع در شهر توکیوی ژاپن به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دوره دکترای علوم پایداری بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 30 فروردین مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۹

نهمین کنفرانس مدرسه مطالعات مملوکی، دانشگاه واسدا، ژاپن

نهمین کنفرانس مدرسه مطالعات مملوکی دانشگاه شیکاگو، در دانشگاه واسدا واقع در شهر توکیوی ژاپن برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 10 بهمن سال جاری به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۳

بودجه‌های پژوهشی بنیاد هاکوهو برای پژوهش درباره زبان، تاریخ و فرهنگ ژاپن

بنیاد هاکوهو واقع در شهر توکیوی ژاپن از پژوهشگران علاقه‌مند به پژوهش درباره زبان، تاریخ و فرهنگ ژاپن حمایت مالی می‌کند. علاقه‌مندان برای پژوهش در این زمینه می‌باید حداکثر تا پایان ماه اکتبر سال جاری میلادی، مدارک خود را به این بنیاد ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۹

بودجه‌های پژوهشی در زمینه علوم انسانی، بنیاد تویوتا، ژاپن

بنیاد تویوتا مستقر در شهر توکیوی ژاپن، به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای پژوهش در زمینه‌های مختلف علوم انسانی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این بودجه‌ها می‌باید حداکثر تا سوم ماه اوت سال جاری میلادی، مدارک خود را به این بنیاد ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۱۸

کمک هزینه شرکت در مدرسه تابستانی کالج مطالعات میان فرهنگی، دانشگاه کوماموتو، ژاپن

در روزهای 18 تا 27 ژوئیه سال جاری میلادی، مدرسه ای تابستانی در کالج مطالعات میان فرهنگی در دانشگاه کوماموتوی ژاپن برگزار و به شرکت کنندگان منتخب برای حضور کمک هزینه پرداخت می گردد. علاقه مندان به شرکت در این مدرسه تابستانی می باید حداکثر تا یازدهم ماه جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۷/۰۲/۱۶

پژوهشگر مهمان در موسسه واسدا برای مطالعات پیشرفته، توکیو، ژاپن

موسسه واسدا برای مطالعات پیشرفته واقع در شهر توکیوی ژاپن، از حضور پژوهشگران علاقه مند در حوزه های مختلف علوم انسانی، برای سفر به این موسسه و پژوهش یک ماهه در آن، حمایت می کند. علاقه مندان به پژوهش در این موسسه می باید حداکثر تا نیمه ماه جاری میلادی، مدارک خود را به این موسسه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۱۱/۰۹

بورسیه فوق‌دکترا برای پژوهش در زمینه‌های مرتبط با ترویج علم،‌ دانشگاه سازمان ملل متحد‏، ژاپن

دانشگاه سازمان ملل متحد واقع در شهر توکیوی ژاپن،‌ به شماری از دانشجویان علاقه‌مند به طی دوره دکترا با پژوهش در زمینه‌های مرتبط با ترویج علم،‌ بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت،‌ می‌باید مدارک خود را حداکثر تا بیست و هشتم ماه فوریه،  به این دانشگاه ارسال نمایند.