همه
۱۳۹۹/۰۶/۱۵

بورس دکتری در رشته های مختلف انسانی، دانشگاه میلان، ایتالیا

نهاد موسوم به شبکه پیشبرد مطالعات سیاسی و اجتماعی 20 بورس دکتری در رشته‌های مختلف انسانی در دانشگاه میلان ایتالیا ارائه می کند. علاقمندان تا 24 شهریور سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۰۲/۱۵

بورس دکترای جامعه شناسی و روش شناسی پژوهش اجتماعی، دانشگاه میلان، ایتالیا

دانشگاه میلان واقع در کشور ایتالیا به شش دانشجوی متقاضی طی دوره دکترا در زمینه جامعه شناسی و روش شناسی پژوهش اجتماعی بورس ارائه می کند. این دوره دکترا با همکاری شماری از دانشگاه های اروپائی برگزار می شود. علاقه مندان به تحصیل در این زمینه می باید مدارک خود را حداکثر تا 27 اردیبهشت به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۳/۰۲

بورسیه دکترای اقتصاد و آمار برای دانشجویان بین المللی، دانشگاه میلان، ایتالیا

دانشگاه میلان واقع در کشور ایتالیا به شماری از متقاضیان تحصیل در دکترای اقتصاد و آمار بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان به تحصیل در این دانشگاه می باید چکیده مدارک خود را حداکثر تا هفتم ماه آتی میلادی، به این دانشگاه ارسال نماید. 

۱۳۹۷/۰۲/۱۵

مدرسه تابستانی «راهبردی های پژوهشی در مطالعات سیاستگذاری»، میلان، ایتالیا

در روزهای 25 تا 29 ماه ژوئن سال جاری میلادی، مدرسه ای تابستانی با عنوان «راهبردی های پژوهشی در مطالعات سیاستگذاری»، در شهر میلان ایتالیا برگزار می گردد. علاقه مندان به شرکت در این مدرسه تابستانی می باید تا نیمه ماه جاری میلادی، مدارک خود را ارسال نمایند.