۱۴۰۳/۰۲/۱۰

فراخوان کنفرانس درباره زکات، کالج دانشگاه هورون، کانادا

کالج دانشگاه هورون واقع در کانادا برای کنفرانسی با موضوع زکات و تأثیر و نحوه اجرای آن در جهان معاصر فراخوان داده است. علاقمندان تا سه شنبه، ۵ تیر ۱۴۰۳ برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۲/۰۷

فراخوان کنفرانس درباره تحول در حقوق، سوآس، انگلیس

مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی لندن(سوآس) برای کنفرانسی در زمینه تحول در حقوق فراخوان داده است. علاقمندان تا 12 اردیبهشت برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۲/۰۴

فراخوان استادیار مهمان در زمینه تاریخ خاورمیانه، دانشگاه والپاریسو، آمریکا

دانشگاه والپاریسو واقع در ایندیانا برای یک موقعیت استادیار مهمان در زمینه تاریخ خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۲ اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۲/۰۴

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ پزشکی، دانشگاه زوریخ، سوئیس

دانشگاه زوریخ برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ پزشکی فراخوان داده است. علاقمندان تا جمعه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۲/۰۱

موقعیت پسادکتری در زمینه مطالعات اسلامی، دانشگاه دوک، آمریکا

دانشگاه دوک برای یک موقعیت پسادکتری در زمینه مطالعات اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا جمعه، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۱/۲۶

فراخوان کنفرانس درباره ایران و چین، دانشگاه گرونینگن، هلند

دانشگاه گرونینگن برای کنفرانسی با موضوع میراث مشترک و روابط معاصر ایران و چین فراخوان داده است. علاقمندان تا 26 اردیبهشت  برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۱/۲۴

فراخوان کنفرانس درباره سه دین ابراهیمی بزرگ، پروژه قرآن اروپایی، ایتالیا

پروژه موسوم به قرآن اروپایی قرار است کنفرانسی با موضوع سه دین ابراهیمی بزرگ(اسلام، یهودیت و مسیحیت) و رابطه آنها با یکدیگر برگزار کند. علاقمندان تا شنبه، ۱۲ خرداد ۱۴۰۳برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۱/۲۱

فراخوان مقاله در زمینه خلیج فارس، ژورنال مطالعات خلیج، انگلیس

ژورنال مطالعات خلیج برای یک شماره ویژه در موضوع ارتباط خلیج فارس با اقیانوس هند فراخوان داده است. علاقمندان تا یازده اردیبهشت رای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۲۰

بورس دکتری در زمینه مطالعات اسلامی و خاورمیانه، دانشگاه ادنبورا، اسکاتلند

دانشگاه ادینبورا دو بورس دکتری در زمینه مطالعات اسلامی و خاورمیانه می‌دهد. علاقمندان تا دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۱۶

فراخوان بورس دکتری در زمینه مطالعات عربی و اسلامی، دانشگاه اگزتر، انگلیس

دانشگاه اگزتر برای بورس دکتری در زمینه مطالعات عربی و اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا دوشنبه، ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲

فراخوان مدرسه درباره قرطبه در عصر خلفا، دانشگاه قرطبه، اسپانیا

در تیر ماه ژوئن سال آتی یک مدرسه تابستانه با عنوان «قرطبه در عصر خلفا» برگزار می شود. علاقمندان تا ۱۲ فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۱۱

فراخوان کنفرانس درباره باستان‌شناسی اسلامی، دانشگاه فرانکفورت، آلمان

دانشگاه گوته فرانکفورت در ماه آذر سال آتی میلادی کنفرانسی درباره باستان‌شناسی اسلامی برگزار می کند. علاقمندان تا ۱۲ فروردین سال آتی برای ارسال چکیده فرصت […]
۱۴۰۲/۱۲/۰۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات تاریخی، دانشگاه بیلگی، ترکیه

دانشگاه بیلگی استانبول با همکاری دانشگاه بن یک کنفرانس در زمینه مطالعات تاریخی با هدف‌گذاری دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار می کند. علاقمندان تا 25 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۰۶

فراخوان کنفرانس درباره روابط بین‌الملل، دانشگاه کاتولیک لیل، فرانسه

هفدهمین کنفرانس پان‌اروپایی روابط بین‌الملل در سال جاری میلادی دانشگاه کاتولیک لیل فرانسه برگزار می شود. این کنفرانس یک بخش ویژه با موضوع «اسلام در امور بین‌الملل: نظریه‌ها و عملکردهای دیپلماسی» دارد. علاقمندان تا ۲۳ اسفند برای ارسال چکیده و پیشنهاد پنل فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۳۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ یهودیت، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ یهودیت در اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.