همه
۱۴۰۲/۱۲/۱۱

فراخوان کنفرانس درباره باستان‌شناسی اسلامی، دانشگاه فرانکفورت، آلمان

دانشگاه گوته فرانکفورت در ماه آذر سال آتی میلادی کنفرانسی درباره باستان‌شناسی اسلامی برگزار می کند. علاقمندان تا ۱۲ فروردین سال آتی برای ارسال چکیده فرصت […]
۱۴۰۲/۱۱/۳۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ یهودیت، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ یهودیت در اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۲۵

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه اسلام در اروپا، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ اسلام و مسلمانان در اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 6 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴

موقعیت پژوهشی درباره مطالعات امپراطوری‌های متقدم اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مرکز رومی اسلامی برای مطالعات تطبیقی امپراطوری‌های متقدم اسلامی موقعیت‌های پژوهشی ۲ تا ۸ ماهه در اختیار پژوهشگران می گذارد. علاقمندان برای ارسال درخواست تا ۲۲ […]
۱۴۰۲/۰۸/۲۴

فراخوان کنفرانس درباره جنبش‌های شورشی صدر اسلام، دانشگاه هامبورگ، آلمان

دانشگاه هامبورگ در سال آتی کنفرانسی درباره جنبش‌های شورشگر در صدر اسلام برگزار می کند. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

فرصت پژوهشی در زمینه مطالعات یهودی، مؤسسه لایبنیتس، آلمان

مؤسسه لایبنیتس برای تاریخ و فرهنگ یهودی برای فرصت‌های پژوهشی 1 الی 3 ماهه فراخوان داده است. علاقمندان تا ۲۴ آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

بورس دکتری در زمینه مطالعات شرق آسیا، دانشگاه آزاد برلین، آلمان

مدرسه تحصیلات تکمیلی مطالعات شرق آسیا در دانشگاه آزاد برلین برای 9 بورس دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا 15 نوامبر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره معنویت‌های سبز در اروپا، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا کنفرانسی درباره معنویت‌های سبز در جوامع اروپایی برگزار می کند. علاقمندان تا ۲۳ مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات […]
۱۴۰۲/۰۷/۰۲

وبینار اسناد مالی در فاطمیان مصر، دانشگاه مونیخ، آلمان

بیست و دومین دوره وبینارهای مطالعه اسناد و پاپیروس‌های عربی درباره اسناد قرض دادن و قرض گرفتن در فاطمیان مصر برگزار می شود. علاقمندان تا 17 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۲

موقعیت شغلی پژوهشی در رشته های مختلف انسانی، دانشگاه فرایبورگ، آلمان

مؤسسه فرایبورگ برای مطالعات پیشرفته (وابسته به دانشگاه فرایبورگ) برای موقعیت های شغلی پژوهشی 4 الی 10 ماهه فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۶

موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات ترکی/عثمانی یا تاریخ اسلام، دانشگاه ماینتس، آلمان

دانشگاه ماینتس برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات ترکی/عثمانی و یا تاریخ اسلام فراخوان داده است. علاقمندان تا 23 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۲۲

فراخوان مقاله در زمینه مطالعات مختلف خاورشناسی، مجله انجمن شرقی آلمان، آلمان

فراخوان مقاله در زمینه مطالعات مختلف خاورشناسی، مجله انجمن شرقی آلمان، آلمان مجله انجمن شرقی آلمان(آی اس آی) برای چاپ مقالات در موضوعات مختلف مرتبط با […]
۱۴۰۲/۰۵/۱۰

گرنت پژوهشی سه ماهه در زمینه مطالعات عمان، مرکز شرق مدرن برلین، آلمان

مرکز شرق مدرن برلین گرنت اقامت پژوهشی سه‌ماهه برای پروژه‌های مرتبط با مطالعات عمان در نظر گرفته است. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۴/۲۹

فراخوان موقعیت شغلی پژوهشی در زمینه اقتصاد سیاسی، کالج بارد برلین، آلمان

کالج بارد برلین برای دو موقعیت شغلی پژوهشی در زمینه اقتصاد سیاسی فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 مرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۶

کمک هزینه تحقیقانی گِردا هِنکِل درباره تاریخ فکری جهانی، دانشگاه ارفورت، آلمان

دانشگاه ارفورت برای کمک هزینه تحقیقاتی گِردا هِنکِل درباره تاریخ فکری جهانی فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم تیرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.