همه
۱۴۰۱/۰۹/۱۰

فراخوان مقاله در زمینه ادبیات تطبیقی ایران، ژورنال مطالعات تطبیقی انتقادی، انگلیس

ژورنال موسوم به «مطالعات تطبیقی انتقادی» که توسط انتشارات دانشگاه ادینبورا منتشر می شود برای یک شماره ویژه با موضوع «ادبیات تطبیقی ایران: بین هرج و مرج و نظم» فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 یهمن سال آتی برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۰۳

فراخوان همایش درباره ادیان هند، کالج لینگ، انگلیس

چهل و هشتمین همایش سالانه موسوم به اسپالدینگ در سال آتی در کالج کینگ لندن درباره ادیان هند برگزار می شود. علاقمندان تا یکم دی ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۸/۱۱

فراخوان مقاله در زمینه علم و دین، دانشگاه بیرمنگام، انگلیس

نهاد موسوم به شبکه تحقیقات بین المللی برای مطالعه علم و باور در جامعه که در دانشگاه بیرمنگام مستقر است، برای مجموعه مقالاتی با موضوع «علم و دین در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا» فراخوان داده است. مقالات باید با 24 نوامبر ارسال شود. به مقالات برگزیده جوایزی اعطا می شود. برای ارسال مقالات و اطلاعات بیشتر با این ایمیل تماس بگیرید: [email protected]
۱۴۰۱/۰۷/۱۰

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات زبان‌شناسی قرآن، دانشگاه سوانزی، ولز

دانشگاه سوانزی با همکاری مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی لندن در اسفند ماه سال آتی کنفرانسی درباره تحقیقات زبان‌شناسی قرآن برگزار می‌کند. علاقمندان تا یازده مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری درباره سوء استفاده در بافت‌های مذهبی، دانشگاه کنت، انگلیس

دانشگاه کنت برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری درباره سوء استفاده در بافت های مذهبی فراخوان داده است. علاقمندان تا 28 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۱۶

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ و فرهنگ کشورهای جاده ابریشم، کالج کینگ دانشگاه کمبریج، انگلیس

کالج کینج دانشگاه کمبریج برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ و فرهنگ کشورهای جاده ابریشم فراخوان داده است. علاقمندان تا 28 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۱۲

فراخوان کنفرانس درباره بیماری‌ها در جهان اسلام قرون میانه، دانشگاه لیدز، انگلیس

دانشگاه لیدز در سال آتی میلادی کنفرانس بین المللی قرون میانه را با محور «جریان‌ها و شبکه‌های اجتماعی» برگزار می کند. یکی از پنل های این کنفرانس قرار است به موضوع بیماری‌ها در جهان اسلام قرون میانه بپردازد. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۰۸

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات خاورمیانه، دانشگاه آکسفورد، انگلیس

دانشکده مطالعات جهانی و منطقه ای آکسفورد برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 سپتامبر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۵/۱۱

فراخوان کنفرانس بین المللی درباره مطالعات قرون میانه، دانشگاه لیدز، انگلیس

دانشگاه لیدز در سال آینده کنفرانس بین المللی مطالعات قرون میانه را برگزار می کند. علاقمندان تا 9 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۲۶

کمک هزینه اقامتی در زمینه مطالعات خاورمیانه، دانشگاه دورام، انگلیس

دانشگاه دورام انگلیستان کمک هزینه اقامت پژوهشی برای محققانی که در زمینه خاورمیانه و شمال آفریقا و ایران و خلیج فارس پژوهش می کنند در نظر گرفته است. علاقمندان تا 14 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۲۱

فراخوان مجموعه مقالات درباره تاریخ قرآن، موسسه آموزش عالی مارکفیلد، انگلیس

موسسه آموزش عالی مارکفیلد در انگلیس برای فراهم آوری و چاپ مجموعه مقالاتی با عنوان «تاریخ قرآن: مفاهیم انتقادی» برنامه دارد. علاقمندان تا ۷ مرداد برای […]
۱۴۰۱/۰۴/۲۱

فراخوان کنفرانس درباره تعلق داشتن و فرقه گرایی، دانشگاه لنکستر، انگلیس

نهاد موسوم به سپاد (پروژه فرقه‌گرایی، نیابت‌ها و فرقه‌زدایی) مستقر در مؤسسه ریچاردسون دانشگاه لنکستر کنفرانس سالانه خود را با موضوع «تعلق داشتن به چه معناست؟» در دی ماه سال جاری برگزار می کند. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۱۳

فراخوان استاد مهمان در حوزه مطالعات اسلامی، دانشگاه اگزتر، انگلستان

دانشگاه اگزتر برای یک موقعیت استاد مهمان در حوزه مطالعات اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 27 تیر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۰۶

فراخوان کنفرانس درباره ارتباط علم و اسلام، دانشگاه چستر، انگلستان

دانشگاه چستر در سال آتی میلادی کنفرانسی برخط با عنوان «ارتباط علم و اسلام: چارچوب‌ها و روش‌ها» برگزار می کند. علاقمندان تا 8 مهر تا برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۳/۲۶

فراخوان کنفرانس درباره برساخت خاورمیانه مدرن، دانشگاه وارویک، انگلیس

دانشگاه وارویک در سال آتی میلادی کنفرانسی با عنوان « باستان شناسی، دوران باستان و برساخت خاورمیانه مدرن» برگزار می کند. علاقمندان تا 30 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.