همه
۱۴۰۱/۱۲/۲۴

کمک هزینه دکتری در زمینه پژوهش‌های مربوط به تشیع امامی، مؤسسه المهدی، انگلستان

مؤسسه المهدی واقع در انگلستان به دانشجویان منتخب مقطع دکتری که در یکی از دانشگاه‌های انگلستان و یا آمریکایی شمالی ثبت نام کرده اند و بر روی موضوع تشیع امامی کار می کنند، کمک هزینه می دهد. علاقمندان تا ۱۲ فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۲۳

فراخوان کنفرانس درباره عشق، دین و خدا، انجمن بریتانیایی فلسفه دین، انگلیس

انجمن بریتانیایی فلسفه دین کنفرانس دوسالانه خود با را با موضوع «عشق، دین و خدا» برگزار می کند. علاقمندان تا 11 فروردین برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۲۶

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات خلیج فارس، دانشگاه کمبریج، انگلستان

مرکز مطالعات خلیج فارس واقع در دانشگاه کمبریج برای سیزدهمین کنفرانس سالانه خود که در تابستان آتی برگزار می‌شود، فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۰۳

فراخوان کنفرانس درباره بازاندیشی قابلیت سکونت در عصر آنتروپوسن، دانشگاه وارویک، انگلیس

دانشگاه وارویک قرار است کنفرانسی با عنوان «فرهنگ و مسئولیت جهانی: بازاندیشی قابلیت سکونت در عصر آنتروپوسن» برگزار کند. علاقمندان تا 21 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۰/۰۸

فراخوان دوره کارشناسی ارشد فرهنگ‌های مسلمانان، دانشگاه آقاخان، انگلیس

دانشگاه آقاخان برای برنامه کارشناسی ارشد فرهنگ‌های مسلمانان فراخوان داده است. علاقمندان تا 7 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۲۸

بورس دکتری در رشته‌های مختلف انسانی، دانشگاه کاونتری، انگلیس

دانشگاه کاونتری طی یک برنامه همکاری مشترک با برخی دیگر از دانشگاه ها بورس دکتری در رشته های مختلف انسانی میدهد. علاقمندان تا ۲۲ دی ماه […]
۱۴۰۱/۰۹/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره محیط زیست بحران و قدرت در خاورمیانه، انجمن بریتانیایی مطالعات خاورمیانه، دانشگاه اگزتر

انجمن بریتانیایی مطالعات خاورمیانه در تابستان سال آتی کنفرانس سالانه خود با موضوع «محیط زیست، بحران و قدرت در خاورمیانه» را در دانشگاه اگزتر برگزار می کند. علاقمندان تا سی ام آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۱۰

فراخوان مقاله در زمینه ادبیات تطبیقی ایران، ژورنال مطالعات تطبیقی انتقادی، انگلیس

ژورنال موسوم به «مطالعات تطبیقی انتقادی» که توسط انتشارات دانشگاه ادینبورا منتشر می شود برای یک شماره ویژه با موضوع «ادبیات تطبیقی ایران: بین هرج و مرج و نظم» فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 یهمن سال آتی برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۰۳

فراخوان همایش درباره ادیان هند، کالج لینگ، انگلیس

چهل و هشتمین همایش سالانه موسوم به اسپالدینگ در سال آتی در کالج کینگ لندن درباره ادیان هند برگزار می شود. علاقمندان تا یکم دی ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۸/۱۱

فراخوان مقاله در زمینه علم و دین، دانشگاه بیرمنگام، انگلیس

نهاد موسوم به شبکه تحقیقات بین المللی برای مطالعه علم و باور در جامعه که در دانشگاه بیرمنگام مستقر است، برای مجموعه مقالاتی با موضوع «علم و دین در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا» فراخوان داده است. مقالات باید با 24 نوامبر ارسال شود. به مقالات برگزیده جوایزی اعطا می شود. برای ارسال مقالات و اطلاعات بیشتر با این ایمیل تماس بگیرید: mena.science.religion@gmail.com
۱۴۰۱/۰۷/۱۰

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات زبان‌شناسی قرآن، دانشگاه سوانزی، ولز

دانشگاه سوانزی با همکاری مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی لندن در اسفند ماه سال آتی کنفرانسی درباره تحقیقات زبان‌شناسی قرآن برگزار می‌کند. علاقمندان تا یازده مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری درباره سوء استفاده در بافت‌های مذهبی، دانشگاه کنت، انگلیس

دانشگاه کنت برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری درباره سوء استفاده در بافت های مذهبی فراخوان داده است. علاقمندان تا 28 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۱۶

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ و فرهنگ کشورهای جاده ابریشم، کالج کینگ دانشگاه کمبریج، انگلیس

کالج کینج دانشگاه کمبریج برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ و فرهنگ کشورهای جاده ابریشم فراخوان داده است. علاقمندان تا 28 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۱۲

فراخوان کنفرانس درباره بیماری‌ها در جهان اسلام قرون میانه، دانشگاه لیدز، انگلیس

دانشگاه لیدز در سال آتی میلادی کنفرانس بین المللی قرون میانه را با محور «جریان‌ها و شبکه‌های اجتماعی» برگزار می کند. یکی از پنل های این کنفرانس قرار است به موضوع بیماری‌ها در جهان اسلام قرون میانه بپردازد. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۰۸

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات خاورمیانه، دانشگاه آکسفورد، انگلیس

دانشکده مطالعات جهانی و منطقه ای آکسفورد برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 سپتامبر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.