همه
۱۴۰۲/۱۱/۱۵

بورس فوق دکتری در زمینه امنیت جهانی، دانشگاه آکسفورد، انگلیس

دانشگاه آکسفورد در زمینه امنیت جهانی مرتبط با خاورمیانه بورس فوق دکتری می دهد. علاقمندان تا 12 فوریه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۱۱

فراخوان کنفرانس درباره رؤیا در اسلام، دانشگاه اگزتر، انگلیس

نهاد موسوم به شبکه اروپایی برای مطالعه اسلام و باطن‌گرایی، کنفرانس سال جاری میلادی خود را در ماه جولای در دانشگاه اگزتر با موضوع رؤیا برگزار می‌کند. علاقمندان تا 26 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۲۱

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات خلیج فارس، دانشگاه اگزتر، انگلیس

مرکز مطالعات خلیج فارس در دانشگاه اگزتر 34 امین کنفرانس خود با موضوع «زیست‌جهان‌های انرژی و محیط زیست در منطقه خلیج» را برگزار می کند. علاقمندان تا ۲۹ دی ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند.
۱۴۰۲/۱۰/۱۷

فراخوان بورس دکتری در زمینه حرزهای اسلامی، دانشگاه کوئین ماری، انگلیس

دانشگاه کوئین ماری لندن در چارچوب پروژه موسوم به «فراسوی جادو: مطالعه زمینه‌ای و مادی حرزهای اسلامی» یک بورس دکتری می دهد. علاقمندان تا ۶بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴

فرصت پژوهشی دانشجویان دکتری در زمینه نسخ خطی عربی، کتابخانه بریتانیا، انگلیس

کتابخانه بریتانیا برای دو فرصت پژوهشی سه ماهه مخصوص دانشجویان دکتری در زمینه نسخ خطی عربی فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 بهمن ماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۲۵

فراخوان کنفرانس درباره مسلمانان آسیای مرکزی، مؤسسه مطالعات اسماعیلی، انگلیس

مؤسسه مطالعات اسماعیلی لندن در سال آتی کنفرانسی با موضوع «مهاجرت های تاریخی و معاصر مسلمانان آسیای مرکزی: تاریخ، فرهنگ و هویت» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۱۳

گرنت پژوهشی در زمینه مطالعات مصر، دانشگاه دورهام، انگلیس

دانشگاه دورهام برای بودجه تحقیقانی بنیاد محمدعلی فراخوان داده است. این بودجه مطالعات مربوط به حوزۀ مصر را پوشش می دهد. علاقمندان تا 28 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره مدیریت پایدار آب، آکادمی بریطانیایی، انگلیس

آکادمی بریطانیایی در سال آتی کنفرانسی با عنوان «مدیریت پایدار آب: یادگیری از گذشته برای اطلاع رسانی به آینده» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۳

فراخوان کنفرانس درباره تاریخ حدیث اولیه امامیه، مؤسسه المهدی بیرمنگام، انگلیس

مؤسسه المهدی در بیرمنگام در سال آتی کنفرانسی با موضوع «تدوين حديث: تاريخ و تكامل پیکره حديثی اوليه اماميه» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 10 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۱۴

فراخوان کنفرانس درباره زبان‌های مقدس، مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی لندن، انگلیس

در دی سال جاری کنفرانسی در مرکز سوآس لندن با موضوع «مفهوم‌سازی زبان‌های مقدس و اعجاز بصری آنها» برگزار می شود. علاقمندان تا 9 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۴/۲۹

فراخوان موقعیت شغلی پژوهشی در زمینه سیاست خاورمیانه، دانش آکسفورد، انگلیس

دانشگاه آکسفورد برای یک موقعیت شغلی پژوهشی در زمینه سیاست خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 مرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای این اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۱

فراخوان مقاله در زمینه اسلام و روشنگری، ژورنال مطالعه معاصر اسلام، انگلیس

ژرونال مطالعه معاصر اسلام برای یک شماره ویژه با موضوع «اسلام و گفتمان روشنگری» فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 تیر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۱۰

فراخوان کنفرانس درباره علم و دین، انجمن علم و دین، انگلیس

انجمن علم و دین واقع در کمبریج انگلستان کنفرانسی با عنوان «انسان‌ها و دیگر حیوانات: پاسخ‌های چنددینی به اهمیت و نمادگرایی حیوانات در گفتگوی علم و دین» برگزار می کند. علاقمندان تا 25 رخداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۰۱

فراخوان کنفرانس درباره زنان و اسلام، دانشگاه لندن، انگلیس

دانشگاه لندن برای کنفرانسی با موضوع «زنان و اسلام: عاملیت در خودزیست‌نامه‌نویسی‌های فرانسوی و ایتالیایی زبان» فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 اردیبهشت برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۱/۲۵

بورس ارشد و دکتری در زمینه ایران‌شناسی، مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی دانشگاه لندن، انگلیس

مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی لندن موسوم به سوآس برای دانشجویان ایران‌شناسی در مقطع ارشد و دکتری بورسی با عنوان کامران جم در نظر گرفته است. علاقمندان تا هشت اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.