همه
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

فراخوان سومین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم اجتماعی، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

سومین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم اجتماعی در آبان ماه سال جاری در دانشگاه شهری دوبلین برگزار خواهد شد. علاقمندان تا دهم آبان سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

موقعیت شغلی دکتری درباره بازارهای نوظهور، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

دانشگاه شهری دوبلین برای سه موقعیت شغلی دکتری در پروژه‌ای با عنوان « بازارها: ترسیم عدم قطعیت‌ها، چالش‌ها و فرصت‌های آینده بازارهای نوظهور» فراخوان داده است
۱۳۹۹/۰۴/۱۱

بورس دکتری در حوزه مسلمانان در اروپا، کالج دانشگاهی دوبلین، ایرلند

کالج دانشگاهی دوبلین برای یک بورس دکتری در حوزه «اسلام/مسلمانان در اروپا از منظر جامعه‌شناختی انسان‌شناختی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 17 تیر ماه سال جاری برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲

بورس دکتری در زمینه حقوق، علوم سیاسی و روابط بین الملل، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

دانشکده حقوق و حکمرانی دانشگاه شهری دوبلین یک بورس کامل دکتری (شامل هزینه تحصیل و زندگی) در حوزه‌های حقوق، علوم سیاسی و روابط بین الملل ارائه می کند. متقاضیان تا دهم فروردین سال آتی جهت ارسال درخواست‌های خود فرصت دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶

بورس‌‌های دولت ایرلند برای دانشجویان‌ بین المللی برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

دولت ایرلند به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 9 فرودین ماه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۶

بورسیه دکترا در رشته مطالعات قرون وسطی، کالج ترینیتی، ایرلند

کالج ترینیتی واقع در کشور ایرلند به شماری از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در رشته مطالعات قرون وسطی در مقطع دکترا بورسیه می دهد. علاقه مندان به تحصیل در این رشته می باید مدارک خود را حداکثر تا 1 اردیبهشت ماه به این کالج ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۰۲

بورسیه‌های دوره‌های کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم انسانی، کالج ترینیتی دوبلین،‌ ایرلند

کالج ترینیتی دوبلین واقع در کشور ایرلند،‌ شماری بورسیه‌ برای دوره‌های کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم انسانی ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا پایان ماه ژوئیه سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.
۱۳۹۶/۰۸/۲۱

شغل فوق‌دکترا در رشته‌های علوم انسانی در دانشگاه‌های ایرلند

دولت ایرلند به شماری از دانشجویان علاقه‌مند به طی دوره فوق‌دکترا در دانشگاه‌های این کشور،‌ بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا پایان نوامبر سال جاری میلادی، ارسال نمایند.

۱۳۹۶/۰۲/۲۲

شغل «کتابداری»٬ مرکز مطالعات اسلامی، ایرلند

مرکز مطالعات اسلامی در ایرلند درخواست استخدام کتابدار را داده است. علاقه مندان لازم است تا شرایط خاصی داشته باشند.

۱۳۹۵/۰۷/۰۳

بورسیه های دولت ایرلند برای دانشجویان بین المللی تحصیلات تکمیلی

دولت ایرلند برای دانشجویان بین المللی علاقه مند به تحصیل در مقاطع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های این کشور بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان می باید تا دوم نوامبر سال جاری میلادی مدارک خود را ارسال نمایند.