همه
۱۴۰۱/۰۶/۲۹

فراخوان کنفرانس درباره روابط جوامع پیشامدرن مدیترانه، دانشگاه دوبلین، ایرلند

دانشگاه دوبلین در سال آتی میلادی کنفرانسی با عنوان « روابط اجتماعی-تاریخی و فرهنگی در جوامع پیشامدرن مدیترانه از طریق ادبیات و فولکلور بین قرن های 11 و 17» برگزار می کند. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه انسان شناسی میراث مکتوب، ترینیتی کالج، ایرلند

دپارتمان مطالعات خاورمیانه ترینیتی کالج برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه انسان‌شناسی متون و فرهنگ‌های مکتوب فراخوان داده است. علاقمندان تا 27 اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۷

فراخوان بورس دکتری در زمینه سیاست، روابط بین الملل و حقوق، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

دانشگاه شهری دوبلین در زمینه سیاست، روابط بین الملل و حقوق بورس دکتری می دهد. این بورس شامل بخشودگی هزینه تحصیل و همینطور هزینه زندگی سالانه می شود. علاقمندان تا 11 فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۱۲

فراخوان کنفرانس درباره رویکردهای انتقادی در دین‌پژوهی، دانشگاه بلفاست، ایرلند

دانشگاه بلفاست در سال آتی کنفرانسی با عنوان «رویکردهای انتقادی در مطالعه دین» برگزار می کند. علاقمندان تا 25 دی ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۰۶

فراخوان کنفرانس درباره رویکردهای مختلف به مطالعه شیاطین، تیرینیتی کالج دوبلین، ایرلند

در سال آتی کنفرانسی با عنوان «شیاطین خوب و بد: چشم‌اندازی بینارشته‌ای» برگزار می‌شود. علاقمندان تا 25 دی برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۹/۲۱

فراخوان مقاله در حوزه مطالعات تاریخی و انسان‌شناختی براساس اسناد، تیرینیتی کالج، ایرلند

تیرینیتی کالج دوبلین در سال آتی کارگاهی با عنوان «تاریخ و انسان‌شناسی از طریق متون: رویکردها و روش‌ها در مطالعه متون و نسخ خطی قرون میانه و مدرن» برگزار می کند. این کارگاه به طور خاص بر روی اسناد و نسخ گنیزه/جنیزه قاهره متمرکز خواهد شد. علاقمندان تا 12 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۵/۰۷

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات یسوعیان، انجمن رنسانس آمریکا، ایرلند

انجمن رنسانس آمریکا در سال آتی کنفرانسی در دوبلین درباره مطالعات یسوعیان برگزار می کند. علاقمندان تا دهم مرداد ماه جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای […]
۱۴۰۰/۰۴/۲۴

فراخوان مقاله درباره هیولاها و کابوس ها در هنر اسلامی، دوبلین، ایرلند

یکی از پنل های کنفرانس سالانه انجمن رنسانس آمریکا به موضوع « هیولاها و کابوس ها: کاوشی در بخش تاریک هنر اسلامی» اختصاص یافته است. علاقمندان تا 14 مرداد جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۴/۰۷

فراخوان کنفرانس درباره رویکردهای جدید به میان‌رشتگی در مطالعات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، ایرلند

نهاد موسوم به شبکه ایرلندی برای مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا در آذر ماه کنفرانسی با عنوان «رویکردهای جدید به میان‌رشتگی در مطالعات منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا» برگزار می کند. علاقمندان تا 11 مرداد جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۶/۳۱

فراخوان سومین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم اجتماعی، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

سومین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم اجتماعی در آبان ماه سال جاری در دانشگاه شهری دوبلین برگزار خواهد شد. علاقمندان تا دهم آبان سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

موقعیت شغلی دکتری درباره بازارهای نوظهور، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

دانشگاه شهری دوبلین برای سه موقعیت شغلی دکتری در پروژه‌ای با عنوان « بازارها: ترسیم عدم قطعیت‌ها، چالش‌ها و فرصت‌های آینده بازارهای نوظهور» فراخوان داده است
۱۳۹۹/۰۴/۱۱

بورس دکتری در حوزه مسلمانان در اروپا، کالج دانشگاهی دوبلین، ایرلند

کالج دانشگاهی دوبلین برای یک بورس دکتری در حوزه «اسلام/مسلمانان در اروپا از منظر جامعه‌شناختی انسان‌شناختی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 17 تیر ماه سال جاری برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۱۲/۱۲

بورس دکتری در زمینه حقوق، علوم سیاسی و روابط بین الملل، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

دانشکده حقوق و حکمرانی دانشگاه شهری دوبلین یک بورس کامل دکتری (شامل هزینه تحصیل و زندگی) در حوزه‌های حقوق، علوم سیاسی و روابط بین الملل ارائه می کند. متقاضیان تا دهم فروردین سال آتی جهت ارسال درخواست‌های خود فرصت دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶

بورس‌‌های دولت ایرلند برای دانشجویان‌ بین المللی برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور

دولت ایرلند به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های این کشور بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 9 فرودین ماه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۶

بورسیه دکترا در رشته مطالعات قرون وسطی، کالج ترینیتی، ایرلند

کالج ترینیتی واقع در کشور ایرلند به شماری از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در رشته مطالعات قرون وسطی در مقطع دکترا بورسیه می دهد. علاقه مندان به تحصیل در این رشته می باید مدارک خود را حداکثر تا 1 اردیبهشت ماه به این کالج ارسال کنند.