همه
۱۴۰۲/۰۸/۳۰

موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف در امپراطوری عثمانی فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۵ دی ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۸

فراخوان موقعیت شغلی دکتری در زمینه علوم انسانی، دانشگاه لیژ، بلژیک

دانشگاه لیژ بلژیک برای چند موقعیت شغلی دکتری در زمینه علوم انسانی فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۱/۲۷

فراخوان کنفرانس درباره زنان و ترجمه در خاورمیانه، دانشگاه کاتولیک لوون، بلژیک

دانشگاه کاتولیک لون در بروکسل یک کنفرانس بین‌المللی با موضوع «زنان و سیاست ترجمه در خاورمیانه: تلاقی‌ها، پویایی‌ها و چشم‌اندازها» برگزار می کند. علاقمندان تا 10 اردیبهشت برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۱/۱۹

مدرسه تابستانه با موضوع «دین، تحرک و اقتصاد»، مرکز دانشگاهی دانشگاه سنت ایگناتیوس آنتورپ، بلژیک

مرکز دانشگاهی دانشگاه سنت ایگناتیوس آنتورپ در تابستان سال جاری مدرسه تابستانه ای با موضوع «دین، تحرک و اقتصاد» برگزار می کند. علاقمندان تا 28 آوریل برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۳

فراخوان کنفرانس درباره پیامدهای جنگ جهانی اول در خاورمیانه، موزه فلاندرز فیلدز، بلژیک

چندین نهاد و مؤسسه اروپایی در تابستان سال آتی با همکاری یکدیگر کنفرانسی با عنوان «جنگ جهانی اول در خاورمیانه: پیامدها و میراث» برگزار می کنند. علاقمندان تا دهم فروردین برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۱۸

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه فلسفه در اندلس، دانشگاه کاتولیک لوون، بلژیک

دانشگاه کاتولیک لون برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه سرآغاز فلسفه در اندلس در قرون نخستین اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۱/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری درباره کیمیاگری در جهان شرق و انتقال آن به اندلس، دانشگاه کاتولیک لون، بلژیک

دانشگاه کاتولیک لون برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در چارچوب پروژه ای درباره کیمیاگری در جهان شرق و انتقال آن به اندلس در قرون نخستین […]
۱۴۰۰/۰۸/۱۷

فراخوان کنفرانس درباره رمان باستان، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت در سپتامبر سال آتی میلادی ششمین کنفرانس بین المللی رمان باستان را برگزار می کند. این کنفرانس با موضوع «جاده های کمتر سفرشده» برگزار می شود. علاقمندان تا 9 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۷/۲۸

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه مطالعات بودایی، دانشگاه گنت، بلژیک

مرکز دانشگاه گنت برای مطالعات بودایی برای چند موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه مطالعات بودیسم فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم آذرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۶/۲۰

موقعیت شغلی پژوهشی در حوزه فلسفه و علوم اخلاقی، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت بلژیک برای یک موقعیت شغلی پژوهشی در حوزه فلسفه و علوم اخلاقی فراخوان داده است. علاقمندان تا 23 شهریور جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

موقعیت شغلی فوق دکتری درباره دوره باستان متأخر، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه مطالعات دوره باستان متأخر، یونان قرون میانه و گزارش‌های خاور نزدیک فراخوان داده است. علاقمندان تا شانزدهم دی ماه جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۷/۲۲

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه تاریخ‌نگاری عربی، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت بلژیک برای یک موقیعت شغلی فوق دکتری در حوزه تاریخ‌نگاری عربی فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 مهرماه سال جاری جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۶/۲۷

موقعیت شغلی دکتری درباره تفاسیر اسلامی، دانشگاه کاتولیک لوون، بلژیک

دانشگاه کاتولیک لوون برای یک موقعیت شغلی دکتری در خصوص جایگاه حواریون حضرت عیسی (ع) در تفاسیر اسلامی فراخوان داده است. این موقعیت مربوط به پروژه‌ای است که زیر نظر دکتر مهدی عزائز اجرا می‌شود. فرصت ارسال درخواست برای علاقمندان تا 24 مهرماه تعیین شده است. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۶/۰۲

فراخوان مقاله درباره تاریخ‌نگاری پوپولیستی، دانشگاه گنت، بلژیک

نهاد موسوم به شبکه بین‌المللی برای تئوری تاریخ وابسته به دانشگاه گنت برای مجموعه مقالاتی با عنوان «تاریخچه‌های پوپولیستی: تعامل پوپولیستی با گذشته و چالش‌های تفکر تاریخی» فراخوان مقاله داده است
۱۳۹۹/۰۵/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره رابطه دیپلماسی و قلمرو در جهان اسلام، دانشگاه آنتوِرپ، بلژیک

دانشگاه آنتوِرپ بلژیک در ماه می سال آتی میلادی کنفرانسی با عنوان: «جهانی از قلمروها: نمایی طولانی از دیپلماسی و قلمرومندی در جهان اسلام پیشامدرن» برگزار خواهد کرد. علاقمندان تا 25 مرداد سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. این کنفرانس به سخنرانان برگزیده کمک هزینه سفر و اقامت خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.