همه
۱۴۰۳/۰۲/۰۴

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ پزشکی، دانشگاه زوریخ، سوئیس

دانشگاه زوریخ برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ پزشکی فراخوان داده است. علاقمندان تا جمعه، ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۱۲

فراخوان مدرسه درباره قرطبه در عصر خلفا، دانشگاه قرطبه، اسپانیا

در تیر ماه ژوئن سال آتی یک مدرسه تابستانه با عنوان «قرطبه در عصر خلفا» برگزار می شود. علاقمندان تا ۱۲ فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۰۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات تاریخی، دانشگاه بیلگی، ترکیه

دانشگاه بیلگی استانبول با همکاری دانشگاه بن یک کنفرانس در زمینه مطالعات تاریخی با هدف‌گذاری دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار می کند. علاقمندان تا 25 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴

موقعیت پژوهشی درباره مطالعات امپراطوری‌های متقدم اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مرکز رومی اسلامی برای مطالعات تطبیقی امپراطوری‌های متقدم اسلامی موقعیت‌های پژوهشی ۲ تا ۸ ماهه در اختیار پژوهشگران می گذارد. علاقمندان برای ارسال درخواست تا ۲۲ […]
۱۴۰۲/۱۰/۱۴

فرصت پژوهشی دانشجویان دکتری در زمینه نسخ خطی عربی، کتابخانه بریتانیا، انگلیس

کتابخانه بریتانیا برای دو فرصت پژوهشی سه ماهه مخصوص دانشجویان دکتری در زمینه نسخ خطی عربی فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 بهمن ماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۹/۰۸

فراخوان دوره دکتری در زمینه تاریخ و تمدن، مؤسسه دانشگاه اروپایی، ایتالیا

نهاد موسوم به مؤسسه دانشگاه اروپایی برای دوره دکتری و تاریخ و تمدن فراخوان داده است. علاقندان تا۱۱ بهمن ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۲۴

فراخوان کنفرانس درباره جنبش‌های شورشی صدر اسلام، دانشگاه هامبورگ، آلمان

دانشگاه هامبورگ در سال آتی کنفرانسی درباره جنبش‌های شورشگر در صدر اسلام برگزار می کند. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۰۲

فراخوان کنفرانس درباره اسناد خودنوشت عثمانی، دانشگاه مدنیت و نهادی دیگر، مقدونیه شمالی

سومین نشست «اسناد خودنوشت عثمانی: فهرست، تحلیل (۱۵۰۰-۱۸۰۰)»، که توسط دانشگاه مدنیت استانبول و برخی نهادهای سازماندهی شده است در خرداد ماه سال آینده در جمهوری […]
۱۴۰۲/۰۷/۲۶

فراخوان کنفرانس درباره اپیدمی‌ها، دانشگاه آزاد کاتالونیا، اسپانیا

دانشگاه آزاد کاتالونیا کنفرانسی با موضوع «اپیدمی‌ها و عوامل تعیین‌کننده آنها: گذشته و حال» برگزار می‌کند. علاقمندان تا جمعه، ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۰۲

وبینار اسناد مالی در فاطمیان مصر، دانشگاه مونیخ، آلمان

بیست و دومین دوره وبینارهای مطالعه اسناد و پاپیروس‌های عربی درباره اسناد قرض دادن و قرض گرفتن در فاطمیان مصر برگزار می شود. علاقمندان تا 17 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۵

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ برده‌داری، انتشارات بریل، هلند

قرار است مجموعه مقالاتی با موضوع «برده‌داری و تجارت برده در منطقه دریای سرخ بین قرون هفتم تا بیستم میلادی» برای چاپ به انتشارات بریل ارسال شود. علاقمندان تا ۲۴ شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۲۳

فراخوان کنفرانس درباره تولید عطر در جهان باستان، آکادمی علوم چک، چک

آکادمی علوم چک برای یک کنفرانس بین المللی با عنوان «تولید عطر در جهان باستان» فراخوان داده است. علاقمندان تا 8 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۰۸

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ و اخلاق، ژورنال تاریخ و تئوری، آمریکا

ژورنال شناخته شده تاریخ و تئوری برای یک شماره ویژه با موضوع «تاریخ و اخلاق» فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم شهریور برای ارسال چکیده اولیه فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۸

فراخوان کنفرانس درباره کمونیسم و آتئیسم، مرکز پژوهشی مطالعات اجتماعی، فرانسه

در آبان سال جاری کنفرانسی با عنوان « دیدگاه های کمونیستی در مورد آتئیسم در قرن بیستم» در فرانسه برگزار می شود. علاقمندان تا ۲۴ تیر ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۶

کمک هزینه تحقیقانی گِردا هِنکِل درباره تاریخ فکری جهانی، دانشگاه ارفورت، آلمان

دانشگاه ارفورت برای کمک هزینه تحقیقاتی گِردا هِنکِل درباره تاریخ فکری جهانی فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم تیرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.