همه
2019/07/20

شغل فوق دکترا با موضوع «رسانه های اجتماعی و خصومت سیاسی»، دانشگاه آرهوس، دانمارک

این شغل تمام وقت که برای دوره­ای سه ساله در دپارتمان علوم سیاسی دانشگاه آرهوس دانمارک ارائه می­شود، بخشی از پروژه­ای است با عنوان تحقیق روی خصومت سیاسی آنلاین که بنیاد کارلسبرگ حمایت مالی آن را بر عهده دارد. این پروژه بدنبال شناسایی علل، عواقب و استراتژی­های بالقوه جهت مقابله با خصومت آنلاین سیاسی است و محققانی از حوزه­های روانشناسی سیاسی، روانشانسی تکاملی، تحقیق رادیکالیزاسیون، علوم رسانه و فیزیک را گرد هم می­آورد.
2019/04/22

بورس‌های دکترا برای تحصیل در رشته انسان شناسی فرهنگی (مردم شناسی)، دانشگاه کپنهاگ، دانمارک

دانشگاه کپنهاگ واقع در کشور دانمارک به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در رشته‌ انسان شناسی فرهنگی (مردم شناسی) بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 اردیبهشت به این دانشگاه ارسال کنند.
2019/04/18

بورس‌های دکترا برای تحصیل در رشته اقتصاد، دانشگاه کپنهاگ، دانمارک

دانشگاه کپنهاگ واقع در کشور دانمارک به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در رشته‌اقتصاد بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 اردیبهشت به این دانشگاه ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
2019/04/16

بورس‌های دکترا برای تحصیل در رشته علوم سیاسی، دانشگاه کپنهاگ، دانمارک

دانشگاه کپنهاگ واقع در کشور دانمارک به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در رشته‌ علوم سیاسی بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 اردیبهشت به این دانشگاه ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
2019/01/19

بورسیه‌های کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه دانمارک جنوبی، دانمارک

دانشگاه دانمارک جنوبی واقع در کشور دانمارک به شماری ازد انشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد و دکترا این دانشگاه بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 12 بهمن ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
2018/12/31

کمک هزینه اقامت و پژوهش در مرکز مطالعات پیشرفته دانشگاه آرهوس، دانمارک

مرکز مطالعات پیشرفته در دانشگاه آرهوس واقع در کشور دانمارک به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای اقامت در این مرکز و پژوهش در زمینه علوم انسانی کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 3 بهمن ماه به این موسسه ارسال کنند.
2018/08/16

شغل دکترا در زمینه اقلیم و پایداری، دانشگاه کپنهاگ، دانمارک

دانشگاه کپنهاگ واقع در کشور دانمارک، به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دوره دکترا با پژوهش در زمینه اقلیم و پایداری بورسیه ارائه می‌کند. حقوق سالانه این دانشجویان سالانه حدود 31 هزار یورو خواهد بود. علاقه‌مندان به تحصیل در این زمینه می‌باید حداکثر تا 9 مهر سال جاری، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
2018/07/05

شغل دکترا در زمینه مطالعات سازمانی، مدرسه تجارت کپنهاگ، دانمارک

مدرسه تجارت کپنهاگ واقع در کشور دانمارک به شماری از دانشجویان علاقه‌مند به طی دوره دکترا در زمینه مطالعات سازمانی، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته می‌باید حداکثر تا نیمه ماه اوت سال جاری میلادی، مدارک خود را به این مدرسه ارسال کنند.
2018/07/04

شغل دکترا در زمینه عقلانیت‌های اقتصادی، مدرسه تجارت کپنهاگ، دانمارک

مدرسه تجارت کپنهاگ واقع در کشور دانمارک به شماری از دانشجویان علاقه‌مند به طی دوره دکترا در زمینه مطالعات سازمانی، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این رشته می‌باید حداکثر تا سوم ماه اوت سال جاری میلادی، مدارک خود را به این مدرسه ارسال کنند.
2018/06/10

بورسیه های دکترا در دپارتمان مدیریت عملیاتی، مدرسه تجارت کپنهاگ، دانمارک

مدرسه تجارت کپنهاگ واقع در کشور دانمارک، به شماری از دانشجویان علاقه مند به تحصیل دکترا در دپارتمان مدیریت عملیاتی این مدرسه، بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان به استفاده از این فرصت می باید مدارک خود را حداکثر تا ششم ماه ژوئن سال جاری میلادی، به این مدرسه ارسال نمایند. 

2018/05/26

بورسیه دکترا در زمینه انرژی بادی و جامعه، دانشگاه صنعتی دانمارک

دانشگاه صنعتی دانمارک به شماری از دانشجویان برای طی دوره دکترا با پژوهش در زمینه انرژی بادی و جامعه بورسیه ارائه می کند. علاقه مندان به تحصیل در این زمینه می باید مدارک خود را حداکثر تا سوم ماه آتی میلادی به این دانشگاه ارسال نمایند. 

2018/03/03

بورسیه شرکت در دوره‌های آموزشی جمعیت‌شناسی، آلمان و دانمارک

دانشگاه دانمارک شمالی و موسسه ماکس پلانک برای مطالعات جمعیت‌شناختی در کشور آلمان،‌ به شماری از دانشجویان علاقه‌مندان به گذراندن واحدهای درسی در زمینه جمعیت‌شناسی برای سفر و اقامت در آن کشورها و شرکت در دوره‌های درسی مربوطه بورسیه ارائه می‌کنند. علاقه‌مندان به شرکت در این واحدهای درسی، می‌باید حداکثر تا نیمه سال جاری میلادی،‌ مدارک خود را ارسال نمایند.

2017/12/13

شغل‌های فوق‌دکترا در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه آرهوس، دانمارک

دانشگاه آرهوس به شماری از پژوهشگران علاقه‌مند به طی دوره فوق‌دکترا در رشته‌های علوم انسانی، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت، می‌باید حداکثر تا بیست و چهارم ژانویه سال آتی میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.

2017/09/28

فرصت استادی در زمینه مطالعات ادیان، دانشگاه آرهوس، دانمارک

دانشگاه آرهوس واقع در کشور دانمارک، استادیار یا دانشیار متخصص در زمینه مطالعات ادیان می‌پذیرد. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت، می‌باید حداکثر تا سوم اکتبر سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

2017/07/09

شغل دکتری در زمینه مطالعات قرآنی، دانشگاه کپنهاک، دانمارک

دانشگاه کپنهاک واقع در کشور دانمارک برای یک موقعیت شغل دکتری در موضوع مطالعات قرآنی فراخوان داده است. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا تاریخ اول سپتامبر سال جاری میلادی، درخواست های خود را به این دانشگاه ارسال نمایند.