همه
۱۴۰۲/۰۱/۱۴

موقعیت فوق دکتری در مطالعات جنوب شرق آسیا و سیاست فناوری، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور برای دو موقعیت فوق دکتری مطالعات جنوب شرق آسیا و همینطور سیاست فناوری فراخوان داده است. این اطلاعیه تا زمان پرشدن این دو موقعیت همچنان معتبر است. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۲۲

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات آسیا، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور برای موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات آسیا فراخوان داده است. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۱۳

فراخوان کنفرانس درباره امپراطوری‌های سده نوزدهم، انجمن مطالعات سده نوزدهم، سنگاپور

انجمن مطالعات جهانی سده نوزدهم کنفرانسی در تیر ماه سال آتی با عنوان «امپراطوری تطبیقی: درگیری، رقابت و همکاری، 1750-1914» برگزار می کند. علاقمندان تا 3 مرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۵/۱۹

فراخوان کنفرانس درباره مهاجرت در آسیا، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور برای کنفرانسی با عنوان « روشهای مهاجرت: چالشها ، نوآوریها و مفاهیم مفهومی برای مهاجرتهای آسیایی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 شهریور جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۷/۰۳

فراخوان کنفرانس ادغام و ازهم‌گسیختگی، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور با همکاری مؤسسه مطلعات فرامنطقه‌ای خاورمیانه، آفریقا و آسیای میانه در دانشگاه پرینستون در دی ماه سال جاری یک کنفرانس برخط با عنوان «ادغام و ازهم‌گسیختگی در چشم‌انداز بین‌آسیایی» برگزار می کنند. علاقمندان تا یازدهم مهر ماه سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۱۲/۲۸

بورس دکتری در حوزه شهروندی و ادغام مهاجران، دانشگاه صنعتی نانیانگ، سنگاپور

دانشکده علوم اجتماعی در دانشگاه صنعتی نانیانگ سنگاپور برای یک بورس چهارساله دکتری در حوزه «شهروندی و ادغام شدن مهاجران» فراخوان داده است. متقاضیان تا 12 فروردین سال آتی جهت ارسال درخواست‌های خود فرصت دارند.
۱۳۹۸/۰۴/۳۱

کمک هزینه پژوهشی برای پژوهشگران ارشد میهمان در دانشگاه ملی سنگاپور

موسسه پژوهشی آسیا در دانشگاه ملی سنگاپور، بدنبال جذب دانشمندان برجسته دنیا به این موسسه جهت همکاری در پروژه­های پژوهشی با موضوعات مرتبط با قاره آسیا و آموزش محققان جوان این موسسه،به پژوهشگران ارشد بین­المللی برای مدت سه ماه، ماهانه مبلغ6000 دلار سنگاپور پرداخت می­کند.کمک هزینه­های درمانی و سفر نیز بطور جداگانه پرداخت می­شود.
۱۳۹۷/۰۹/۰۱

بورسیه‌های فوق دکترا در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه فنی نانیانگ، سنگاپور

دانشگاه فنی نانیانگ واقع در کشور سنگاپور  به شماری از متقاضیان بین‌المللی در رشته‌های علوم انسانی این دانشگاه بورسیه برای طی دوره فوق دکترا ارائه می‌کند. رشته‌های علوم انسانی این دانشگاه در مدرسه‌های هنر، ارتباطات، علوم اجتماعی و علوم انسانی آن قرار دارند. علاقه‌مندان می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 9 آذر سال جاری به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۸

کمک هزینه اقامت و پژوهش در مرکز مطالعات خاورمیانه، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای اقامت و پژوهش در این مرکز مطالعات خاورمیانه این دانشگاه کمک هزینه ارائه می‌کند. متقاضیان می‌باید دارای مدرک دکترا باشند. این کمک هزینه به مدت دو سال ارائه می‌شود علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 9 آذر مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۳۰

کمک هزینه شرکت در کنفرانس «بدهی، آزادی و توسعه: بینش‌هایی از آسیا»، دانشگاه ملی سنگاپور

در روزهای 25 و 26 بهمن سال جاری، کنفرانسی با عنوان «بدهی، آزادی و توسعه: بینش‌هایی از آسیا»، در دانشگاه ملی سنگاپور واقع در کشور سنگاپور برگزار می‌گردد. در این کنفرانس درباره رابطه بدهی و آزادی در کشورهای آسیائی و مباحثی که این موضوع پدید می‌آورد مانند مهاجرت فرامرزی، شهرنشینی، تغییرات اقلیمی، خانواده و هویت زنانه و مردانه بحث و بررسی صورت می‌گیرد. به پذیرفته شدگان برای شرکت در این کنفرانس، کمک هزینه سفر و نیز اقامت ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود (250 تا 350 کلمه) و زندگی‌نامه‌ای کوتاه از خود را به حداکثر تا 19 شهریور، به این کنفرانس ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۲

کمک هزینه شرکت در کنفرانس «مهاجرت ازدواجی، خانواده و شهروندی در آسیا»،‌ دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

در روزهای 11 و 12 بهمن سال جاری، کنفرانسی با عنوان «مهاجرت ازدواجی، خانواده و شهروندی در آسیا»،‌ در دانشگاه ملی سنگاپور واقع در کشور سنگاپور برگزار می‌گردد. به برگزیده‌شدگان برای شرکت در این کنفرانس، کمک هزینه سفر و اقامت ارائه می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا 9 شهریور ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۳۰

بورسیه فوق‌دکترا، دستیار پژوهشی و فرصت‌های مطالعاتی درباره آسیا، دانشگاه ملی سنگاپور، سنگاپور

دانشگاه ملی سنگاپور واقع در کشور سنگاپور به عنوان دانشگاهی انگلیسی زبان که در رتبه‌بندی‌های بین‌المللی دانشگاه‌ها، رتبه زیر 50 دارد، به شماری از متقاضیان طی دوره فوق‌دکترا و یا علاقه‌مندان به اقامت و پژوهش درباره آسیا در این دانشگاه، کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت‌ها می‌باید دارای درجه دکترا باشند. علاقه‌مندان می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 12 شهریور به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۱

فرصت های تحقیقاتی در زمینه «برهم کنش پیشامدرن میان جوامع و تمدن های آسیائی»، سنگاپور

دو مرکز مطالعاتی در زمینه علوم انسانی واقع در کشور سنگاپور به شماری از پژوهشگران بین المللی برای اقامت در این موسسات و پژوهش درباره  «برهم کنش پیشامدرن میان جوامع و تمدن های آسیائی» کمک هزینه ارائه می کنند. علاقه مندان به پژوهش در این موسسات می باید حداکثر تا روز اول ماه آتی میلادی، مدارک خود را به این موسسات ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۱۲/۲۴

کنفرانس «زیرساختارها، مناطق و شهرسازی‌ها»، دانشگاه ملی سنگاپور

در روزهای 29 سپتامبر تا 7 اکتوبر، کنفرانسی با عنوان «زیرساختارها، مناطق و شهرسازی‌ها» در دانشگاه ملی سنگاپور برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید چکیده سخنرانی خود را حداکثر تا روز هشتم ماه آوریل به این دانشگاه ارسال نمایند. 

 

۱۳۹۶/۰۴/۲۷

فرصت استادی در رشته زبان و ادبیات عربی، دانشگاه فناوری نانیانگ، سنگاپور

دانشگاه فناوری نانیانگ واقع در سنگاپور، در رشته زبان و ادبیات عربی، استاد استخدام می‌کند. این فرصت شغلی سه ساله و قابل تمدید است. علاقه‌مندان به تدریس در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را تا تاریخ سی و یکم ماه جاری میلادی، به این دانشگاه ارسال نمایند.