همه
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه فلسفه، مؤسسه سلطنتی فناوری، سوئد

مؤسسه سلطنتی فناوری در استکهلم سوئد برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه فلسفه فراخوان داده است. علاقمندان تا دوازده آبان جهت ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۵/۲۵

فراخوان کنفرانس بین المللی پژوهش‌های پیشرفته در حوزه علوم اجتماعی و انسانی، استکهلم، سوئد

در پاییز سال جاری سومین کنفرانس بین‌المللی پژوهشهای پیشرفته علوم اجتماعی و انسانی در استکهلم برگزار می شود. علاقمندان تا 24 شهریور سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۱۱/۰۴

موقعیت شغل دکتری در حوزه علوم سیاسی، دانشگاه گوتنبرگ، سوئد

دانشگاه گوتنبرگ سوئد برای 4 موقعیت شغلی دکتری در حوزه علوم سیاسی فراخوان داده است. متقاضیان تا 15 بهمن سال جاری برای ارسال درخواست‌های خود فرصت دارند.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰

فراخوان مقاله برای کنفرانس رسانه، دین و سکولاریسم، سیگتونا، سوئد

انجمن بين المللي رسانه، دین و فرهنگ برای آخرین کنفرانسش در سوئد فراخوان مقاله داده است. این کنفرانس با موضوع «بازاندیشی رسانه، دین و سکولاریسم» در بنیاد سیگتونا در مرداد سال آتی برگزار خواهد شد. متقاضیان تا 24 دی ماه سال جاری برای ارسال چکیده فرصت دارند.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

بورس‌های کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین‌المللی، دانشگاه لینشوپینگ، سوئد

دانشگاه لینشوپینگ واقع در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه بورس ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 18 فروردین به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳

شغل فوق دکترا در زمینه مطالعات میراث فرهنگی، دانشگاه لینه، سوئد

دانشگاه لینه واقع در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین المللی متقاضی طی دوره فوق دکترا در زمینه مطالعات میراث فرهنگی بورس در قالب شغل ارائه می کند. علاقه مندان به تحصیل در این زمینه می باید مدارک خود را حداکثر تا 16 فروردین به این دانشگاه ارسال کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳

بورسیه‌های کارشناسی ارشد برای دانشجویان بین‌المللی در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه کریتمسته، سوئد

دانشگاه کریتمسته واقع در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیل در رشته‌های علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به تحصیل در این زمینه‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۹

شغل فوق دکترا در زمینه الهیات، دانشگاه اومئو، سوئد

دانشگاه اومئو واقع در کشور سوئد به یک دانشجوی متقاضی طی دوره فوق دکترا با انجام پژوهشی در زمینه الهیات (مطالعات کتاب مقدس، الهیات نظام‌مند، فلسفه دین، الهیات تاریخ یا کاربردی) بورسیه در قالب حقوق ماهانه ارائه می‌کند. این دوره به صورت دو ساله ارائه می‌شود و متقاضیان می‌باید در این دوره، به پژوهش، تدریس و انجام امور اداری مرتبط با گروه آموزشی بپردازند. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 12 بهمن ماه ، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۶

بورسیه‌های کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری، دانشگاه چالمرز، سوئد

دانشگاه چالمرز واقع در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین‌المللی متقاضی تحصیبل در کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده ازا ین فرصت می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 25 دی ماه به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۲۵

بورسیه‌های کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه اوربرو، سوئد

دانشگاه اوربرو در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه بورسیه ارائه می‌دهد. علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 11 بهمن ما به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹

بورسیه کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، دانشگاه لوند، سوئد

دانشگاه لوند واقع در کشور سوئد به دو دانشجوی متقاضی طی دوره کارشناسی ارشد طراحی صنعتی بورسیه ارائه می‌کند. این بورسیه شامل هزینه زندگی و تحصیل می‌شود. علاقه‌مندان برای استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا 25 دی ماه سال جاری، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۲

بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین‌المللی در دوره‌های کارشناسی ارشد، دانشگاه کوده، سوئد

شورای سوئدی برای آموزش عالی به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در دوره‌های کارشناسی ارشد دانشگاه کوده بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت‌ها، می‌باید حداکثر تا 12 بهمن سال جاری، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۵/۱۰

شغل دکترا در رشته جغرافیای اجتماعی و اقتصادی، دانشگاه اومئو، سوئد

دانشگاه اومئو واقع در کشور سوئد به یک دانشجوی علاقه‌مند به طی دوره دکترا در رشته جغرافیای اجتماعی و اقتصاد، بورسیه در قالب شغل ارائه می‌کند. […]
۱۳۹۷/۰۵/۰۳

شغل فوق دکترا در زمینه مطالعات تاریخی، دانشگاه اومئو، سوئد

دانشگاه اومئو واقع در کشور سوئد به یک دانشجوی متقاضی طی دوره فوق دکترا با انجام پژوهشی تاریخی، بورسیه در قالب حقوق ماهانه ارائه می‌کند. این دوره به صورت دو ساله ارائه می‌شود و متقاضیان می‌باید در این دوره، به پژوهش، تدریس و انجام امور اداری مرتبط با گروه آموزشی بپردازند. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 24 شهریور سال جاری، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۴/۱۰

بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی برای دانشجویان بین‌المللی در رشته‌های علوم انسانی، دانشگاه کوده، سوئد

دانشگاه کوده واقع در کشور سوئد به شماری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در رشته‌های علوم انسانی بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت‌ها، می‌باید حداکثر تا نیمه ماه اوت سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال کنند.