همه
۱۴۰۲/۰۸/۳۰

موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف در امپراطوری عثمانی فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۵ دی ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات پسااستعماری و پسا امپریالیستی، مرکز مطالعات ترکی، عثمانی، بالکان و آسیای مرکزی، فرانسه

مرکز مطالعات ترکی، عثمانی، بالکان و آسیای مرکزی کنفرانسی با حوزه مطالعات پسااستعماری/استعماری و پساامپریالیستی/امپریالیستی برگزار می کند. علاقمندان تا 26 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. این کنفرانس به سخنرانان برگزیده گرنت سفر می دهد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره معنویت‌های سبز در اروپا، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا کنفرانسی درباره معنویت‌های سبز در جوامع اروپایی برگزار می کند. علاقمندان تا ۲۳ مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات […]
۱۴۰۲/۰۷/۰۳

فراخوان مقاله در زمینه جهان‌وطنی فرهنگی، ژورنال ذهن‌های مهاجر، آمریکا

ژورنال موسوم به « ذهن‌های مهاجر: مجله جهان‌وطنی فرهنگی» برای نخستین شماره خود فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 مهر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۳۱

فراخوان کنفرانس در زمینه علوم انسانی دیجیتال، دانشگاه آمریکایی شارجه، امارات

گروه مطالعات عربی و ترجمه در دانشگاه آمریکایی شارجه کنفرانسی با موضوع «علوم انسانی دیجیتال از منظر عملیاتی: گسترش افق‌ها و دگرگونی حوزه دانشی در جهان عربی/اسلام» برگزار می کند. علاقمندان تا نهم مهرماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۳

فراخوان کنفرانس دربارۀ تاریخ مناطق شهری ، انجمن اروپایی برای تاریخ شهری، چک

شانزدهمین کنفرانس انجمن اروپایی برای تاریخ شهری در شهریور سال آینده در استراوا، جمهوری چک برگزار می شود. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره مدیریت پایدار آب، آکادمی بریطانیایی، انگلیس

آکادمی بریطانیایی در سال آتی کنفرانسی با عنوان «مدیریت پایدار آب: یادگیری از گذشته برای اطلاع رسانی به آینده» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۴

بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

آکادمی هاروارد برای مطالعات منطقه ای و بین المللی برای تعدادی بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۴/۲۳

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه اشتغال زنان در شریعت، دانشگاه برن، سوئیس

دانشگاه برن برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در موضوع «اشتغال زنان در شریعت اسلام» فراخوان داده است. علاقمندان تا 16 مرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۱

فراخوان کارگاه درباره عشق و جنسیت، دانشگاه کپنهاک، دانمارک

دانشگاه کپنهاک کارگاهی با رویکرد پدیدارشناختی درباره عشق و جنسیت برگزار می کند. علاقمندان تا 9 تیر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان کارگاه قوم‌نگاری از راه دور، دانشگاه ووتسبورگ، آلمان

دانشگاه وورتسبورگ یک کارگاه آموزشی درباره روش‌های قوم‌نگاری از راه دور با تأکید بر منطقه خودمختار اویغور سین کیانگ برگزار می‌کند. علاقمندان تا 5 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۱/۲۷

فراخوان کنفرانس درباره زنان و ترجمه در خاورمیانه، دانشگاه کاتولیک لوون، بلژیک

دانشگاه کاتولیک لون در بروکسل یک کنفرانس بین‌المللی با موضوع «زنان و سیاست ترجمه در خاورمیانه: تلاقی‌ها، پویایی‌ها و چشم‌اندازها» برگزار می کند. علاقمندان تا 10 اردیبهشت برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۱/۲۱

موقعیت فوق دکتری و دکتری در مرکز مطالعات فرافرهنگی، دانشگاه هایدلبرگ، آلمان

مرکز مطالعات فرافرهنگی در دانشگاه هایدلبرگ برای 14 موقعیت فوق دکتری و پیشادکتری در ذیل پروژه موسوم به «دشمنی دوسوگرا: پویایی‌های تخاصم در آسیا، اروپا و خاورمیانه» فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره جایگاه زنان در دین، دانشگاه میلان، ایتالیا

دانشگاه میلان با همراهی برخی نهادهای دیگر کنفرانسی با عنوان « زنان در دین: از رهبری معنوی تا توانمندسازی زنان» برگزار می کند. علاقمندان تا 10 فروردین برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۰۳

فراخوان کنفرانس درباره خشونت، دانشگاه آمریکایی پاریس، فرانسه

در سال آتی کنفرانسی بین‌المللی با عنوان «چرخش‌های خشونت: منابع، تفسیرها و پاسخ‌ها» برگزار می‌شود. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.