همه
۱۴۰۲/۱۲/۱۱

فراخوان کنفرانس درباره باستان‌شناسی اسلامی، دانشگاه فرانکفورت، آلمان

دانشگاه گوته فرانکفورت در ماه آذر سال آتی میلادی کنفرانسی درباره باستان‌شناسی اسلامی برگزار می کند. علاقمندان تا ۱۲ فروردین سال آتی برای ارسال چکیده فرصت […]
۱۴۰۲/۱۱/۱۵

بورس فوق دکتری در زمینه امنیت جهانی، دانشگاه آکسفورد، انگلیس

دانشگاه آکسفورد در زمینه امنیت جهانی مرتبط با خاورمیانه بورس فوق دکتری می دهد. علاقمندان تا 12 فوریه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۰۲

فراخوان کنفرانس درباره بایگانی دیجیتال در جهان عرب، دانشگاه سوربن ابوظبی، امارات

در اکتبر سال جاری میلادی چند نهاد علمی و آکادمیک کنفرانسی در ابوظبی با عنوان بایگانی دیجیتال در جهان عرب برگزار می کنند. علاقمندان تا یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۴۰۲برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۲۹

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات اتوپیا و دموکراسی، دانشگاه مرکزی اروپایی، مجارستان

24امین دوره کنفرانس سالانه انجمن مطالعات اتوپیایی اروپا در سال جاری میلادی در مؤسسه دموکراسی دانشگاه مرکزی اروپایی در بوداپست برگزار می شود. این انجمن دعوت به ارائه پیشنهادات برای سخنرانی‌های فردی و همچنین طراحی پنل با ۳ یا ۴ سخنران کرده است. تمرکز امسال این کنفرانس بر موضوع «دموکراسی و اتوپیا» است. فرصت ارسال پیشنهاد تا ۱۱ بهمن اعلام شده است.
۱۴۰۲/۰۸/۳۰

موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف در امپراطوری عثمانی فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۵ دی ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات پسااستعماری و پسا امپریالیستی، مرکز مطالعات ترکی، عثمانی، بالکان و آسیای مرکزی، فرانسه

مرکز مطالعات ترکی، عثمانی، بالکان و آسیای مرکزی کنفرانسی با حوزه مطالعات پسااستعماری/استعماری و پساامپریالیستی/امپریالیستی برگزار می کند. علاقمندان تا 26 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. این کنفرانس به سخنرانان برگزیده گرنت سفر می دهد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره معنویت‌های سبز در اروپا، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا کنفرانسی درباره معنویت‌های سبز در جوامع اروپایی برگزار می کند. علاقمندان تا ۲۳ مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات […]
۱۴۰۲/۰۷/۰۳

فراخوان مقاله در زمینه جهان‌وطنی فرهنگی، ژورنال ذهن‌های مهاجر، آمریکا

ژورنال موسوم به « ذهن‌های مهاجر: مجله جهان‌وطنی فرهنگی» برای نخستین شماره خود فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 مهر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۳۱

فراخوان کنفرانس در زمینه علوم انسانی دیجیتال، دانشگاه آمریکایی شارجه، امارات

گروه مطالعات عربی و ترجمه در دانشگاه آمریکایی شارجه کنفرانسی با موضوع «علوم انسانی دیجیتال از منظر عملیاتی: گسترش افق‌ها و دگرگونی حوزه دانشی در جهان عربی/اسلام» برگزار می کند. علاقمندان تا نهم مهرماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۳

فراخوان کنفرانس دربارۀ تاریخ مناطق شهری ، انجمن اروپایی برای تاریخ شهری، چک

شانزدهمین کنفرانس انجمن اروپایی برای تاریخ شهری در شهریور سال آینده در استراوا، جمهوری چک برگزار می شود. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره مدیریت پایدار آب، آکادمی بریطانیایی، انگلیس

آکادمی بریطانیایی در سال آتی کنفرانسی با عنوان «مدیریت پایدار آب: یادگیری از گذشته برای اطلاع رسانی به آینده» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۴

بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

آکادمی هاروارد برای مطالعات منطقه ای و بین المللی برای تعدادی بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۴/۲۳

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه اشتغال زنان در شریعت، دانشگاه برن، سوئیس

دانشگاه برن برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در موضوع «اشتغال زنان در شریعت اسلام» فراخوان داده است. علاقمندان تا 16 مرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۱

فراخوان کارگاه درباره عشق و جنسیت، دانشگاه کپنهاک، دانمارک

دانشگاه کپنهاک کارگاهی با رویکرد پدیدارشناختی درباره عشق و جنسیت برگزار می کند. علاقمندان تا 9 تیر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان کارگاه قوم‌نگاری از راه دور، دانشگاه ووتسبورگ، آلمان

دانشگاه وورتسبورگ یک کارگاه آموزشی درباره روش‌های قوم‌نگاری از راه دور با تأکید بر منطقه خودمختار اویغور سین کیانگ برگزار می‌کند. علاقمندان تا 5 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.