همه
۱۴۰۱/۰۲/۲۵

مدرسه تابستانه درباره سیاست جنسیت در خاورمیانه، دانشگاه تورین، ایتالیا

دانشگاه تورین در ایتالیا نهمین دوره مدرسه تابستانه خود با موضوع «فهم خاورمیانه: سیاست جنسیت در خاورمیانه و شمال آفریقا» را در تابستان امسال برگزار می کند. علاقمندان تا 10 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۲/۲۳

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه مطالعات فرهنگی عربی، دانشگاه دوک، آمریکا

دپارتمان مطالعات آسیا و خاورمیانه دانشگاه دوک واقع در دورام ایرواین برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات فرهنگی عربی فراخوان داده است. علاقمندان تا 2 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۲/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه انسان شناسی میراث مکتوب، ترینیتی کالج، ایرلند

دپارتمان مطالعات خاورمیانه ترینیتی کالج برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه انسان‌شناسی متون و فرهنگ‌های مکتوب فراخوان داده است. علاقمندان تا 27 اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۲/۱۲

فراخوان مقاله در زمینه گردشگری در جهان عرب، دانشگاه سوسه، تونس

دانشگاه سوسة در آبان ماه سال جاری پنجمین کنفرانس بین‌المللی با عنوان «گردشگری در جهان عرب» را برگزار می کند. علاقمندان تا 10 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۲/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره پیرامتن در نسخه های پزشکی، دانشگاه گلاسکو، انگلستان

دانشگاه گلاسکو در مهر ماه سال جاری کنفرانسی درباره «پیرامتن» در نسخه های خطی پزشکی برگزار می کند. علاقمندان تا 10 اردیبهشت برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۱/۳۰

فراخوان کنفرانس درباره انواع مسافران و سفرها در سرزمین های عثمانی، دانشگاه سارایوو، بوسنی

دانشگاه سارایوو در ماه مرداد ماه سال جاری کنفرانسی با عنوان «مسافران در سرزمین های عثمانی: بالکان، آناتولی و فراسوی از آن» برگزار می کند. علاقمندان تا 10 اردیبهشت برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۱/۱۷

مدرسه تابستانه در موضوع روش پژوهش در مطالعات مهاجرت، دانشگاه گوته فرانکفورت، آلمان

دانشگاه گوته فرانکفورت در تیر ماه یک مدرسه تابستانه در موضوع «طرح‌ها و روش‌های پژوهش نوآورانه در مطالعات مهاجرت آسیا» برگزار می کند. علاقمندان به خصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی تا 26 فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۷

فراخوان بورس دکتری در زمینه سیاست، روابط بین الملل و حقوق، دانشگاه شهری دوبلین، ایرلند

دانشگاه شهری دوبلین در زمینه سیاست، روابط بین الملل و حقوق بورس دکتری می دهد. این بورس شامل بخشودگی هزینه تحصیل و همینطور هزینه زندگی سالانه می شود. علاقمندان تا 11 فروردین برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۷

فراخوان کنفرانس درباره عدالت‌خواهی در آسیا و آفریقا، مرکز شرق مدرن برلین، آلمان

مرکز شرق مدرن برلین در دی ماه سال آتی کنفرانس بین المللی با عنوان « در جستجوی عدالت: ایده‌ها و شیوه‌هایی از آسیا، آفریقا و خاورمیانه» برگزار می کند. علاقمندان تا 31 مارس برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۵

فراخوان کارگاه درباره غرب شناسی پسااستعماری در خاورمیانه و شمال آفریقا، دانشگاه لایپزیگ، آلمان

دانشگاه لایپزیگ قرار است کارگاهی به عنوان «دین و سکولاریسم به مثابه حوزه چالش در گفتمان‌های غرب‌شناسی پسااستعماری در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا» برگزار کند. علاقمندان تا ده فروردین ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. هزینه سفر و اقامت سخنرانان برگزیده پرداخت خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۳

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات حافظه، دانشگاه سودرتون، سوئد

دانشگاه سودرتون در تابستان سال جاری کنفرانسی درباره حافظه و ارتباط آن با سیاست و بهره کشی از آن برگزار می کند. علاقمندان تا 11 فروردین برای ارسال چکیده فرصت دارند. این کنفرانس برای دو صورت حضوری و برخط برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۲۱

فراخوان کارگاه درباره قراردادهای اجتماعی، مؤسسه توسعه آلمان در بن، آلمان

مؤسسه توسعه آلمان در بن در تابستان سال آتی کارگاهی با عنوان «قراردادهای اجتماعی در خاورمیانه و شمال آفریقا» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۲/۰۵

موقعیت های پژوهشی مختلف در حوزه مطالعات برده داری، مرکز مطالعات برده داری بن، آلمان

مرکر بن برای مطالعات وابستگی و برده داری برای موقعیت های پژوهشی مختلف در زمینه مطالعات برده‌داری در همه ادوار پیش از قرن بیستم فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۸

فراخوان فرصت مطالعاتی دوره دکتری در حوزه مطالعات نسل کشی، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، آمریکا

مرکز تحقیقات پیشرفته نسل‌کشی وابسته به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برای موقعیت فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا 26 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۷

فراخوان کنفرانس درباره تاریخ علوم اجتماعی جدید، دانشگاه تورنتو، کانادا

در تیر ماه سال آتی انجمن تاریخ علوم اجتماعی جدید با همکاری دانشگاه تورنتو هفتمین کنفرانس سالانه خود را برگزار می کند. علاقمندان تا 15 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.