فراخوانی است که در آن از پژوهشگران مرتبط با یک حوزه مطالعاتی درخواست می‌شود تا پژوهش‌ها و مقالات خود را ارسال کنند. این فراخوان می‌تواند برای یک کتاب و یا شماره خاصی از یک مجله باشد.

همه
۱۴۰۲/۰۶/۲۷

فراخوان مقاله در زمینه اقیانوس هند، ژورنال قرون میانه، آمریکا

ژورنال موسوم به قرون میانه برای شماره ویژه در موضوع اقیانوس هند فراخوان داده است. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۵

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ برده‌داری، انتشارات بریل، هلند

قرار است مجموعه مقالاتی با موضوع «برده‌داری و تجارت برده در منطقه دریای سرخ بین قرون هفتم تا بیستم میلادی» برای چاپ به انتشارات بریل ارسال شود. علاقمندان تا ۲۴ شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۰۸

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ و اخلاق، ژورنال تاریخ و تئوری، آمریکا

ژورنال شناخته شده تاریخ و تئوری برای یک شماره ویژه با موضوع «تاریخ و اخلاق» فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم شهریور برای ارسال چکیده اولیه فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۰۲

فراخوان مقاله درباره کتاب “مریم در قرآن”

دانشگاه ادیان و مذاهب قم با همکاری دانشگاه  بن  آلمان همایشی دو روزه درباره نقد و بررسی کتاب “مریم در قرآن” نوشته کلاوس فون اشتوش و […]
۱۴۰۲/۰۴/۱۸

فراخوان مقاله درباره مادیت متون مقدس، کمیته بین المللی تاریخ هنر، فرانسه

کمیته بین المللی تاریخ هنر برای یکی از پنل‌های 36امین کنفرانس بین المللی خود در لیون فرانسه فراخوان داده است. این پنل با موضوع مادیت متون مقدس در ارتباط با قرآن و سایر متون عبادی برگزار خواهد شد. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۱

فراخوان مقاله در زمینه اسلام و روشنگری، ژورنال مطالعه معاصر اسلام، انگلیس

ژرونال مطالعه معاصر اسلام برای یک شماره ویژه با موضوع «اسلام و گفتمان روشنگری» فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 تیر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۲۶

فراخوان مقاله درباره ملا علی قوشچی، ژورنال نظریات، ترکیه

ژورنال موسوم به نظریات برای یک شماره ویژه درباره ملا علی قوشچی فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 بهمن ۱۴۰۲ برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان مقاله در زمینه شیعه پژوهی، ژورنال ترکی مطالعات شیعی، ترکیه

ژورنال ترکی مطالعات شیعی دریافت مقالات برای سومین شماره سال 2022 خود را تا 10 خرداد تمدید کرده است. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنند.
۱۴۰۲/۰۲/۱۲

فراخوان مقاله درباره اقلیت های مذهبی در اسلام، ژورنال اقلیت های مذهبی تحت حاکمیت مسلمانان، انتشارات بریل هلند

ژورنال جدیدی با عنوان «اقلیت های مذهبی تحت حاکمیت مسلمانان» فراخوان داده است. این ژورنال توسط انتشارات بریل منتشر می شود. برای اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۱

فراخوان مقاله درباره تصوف، ژورنال ادیان، انتشارات ام دی پی آی سوئیس

ژورنال موسوم به ادیان برای یک شماره ویژه با موضوع «تصوف در جهان مدرن» فراخوان داده است. علاقمندان تا ۹ تیر ماه برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۰

فراخوان مقاله در زمینه پدیدارشناسی و علوم، ژورنال مطالعات پدیدارشناسی

ژورنال موسوم به «مطالعات پدیدرشناسی» برای یک شماره ویژه با موضوع «پدیدارشناسی و علوم» فراخوان داده است. علاقمندان تا یازده خرداد برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۰۶

فراخوان انتشار تصحیحات انتقادی، ژورنال مؤسسه دومنیکن برای مطالعات شرق‌شناسی، مؤسسه دومنیکن

ژورنال مؤسسه دومنیکن برای مطالعات شرق‌شناسی اخیرا اعلام کرده است که علاوه بر مقالات پژوهشی و مروری بخشی را به انتشار تصحیحات انتقادی برخی آثار و یا ترجمه آنها اختصاص داده است. علاقمندان برای ارسال طرح پیشنهادی خود تا دهم تیرماه فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۰۶

فراخوان مقاله درباره دین و معنویت، ژورنال اوپن تئولوژی، انتشارات دی‌گرویتر آلمان

ژورنال اوپن تئولوژی بری یک شماره ویژه با موضوع «دین و معنویت در زندگی روزمره» فراخوان داده است. علاقمندان تا 25 اردیبهشت برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۱۰

فراخوان مقاله درباره اسلام در ادبیات آلمان، ژورنال هنرها، سوئیس

ژورنال موسوم به هنرها وابسته به انتشارات امی دی پی آی سوئیس برای یک شماره ویژه با موضوع «بازنمایی‌های اسلام در ادبیات آلمانوفون: چشم‌اندازهای فرهنگی از عصر روشنگری تا کنون» فراخوان داده است. علاقمندان تا 10 اردیبهشت برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۱۶

فراخوان مقاله در زمینه تحقیقات دیجیتال اسلامی، ژورنال تحقیقات دیجیتال اسلامی، هلند

اخیرا ژورنال جدیدی با عنوان «تحقیقات دیجیتال اسلامی» قرار است توسط انتشارات بریل منتشر شود. این ژورنال برای چاپ مقاله در این زمینه فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم فروردین برای ارسال مقاله پس از تأیید اولیه فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.