همه
۱۴۰۱/۱۲/۱۷

مدرسه تابستانه درباره مسأله فرقه گرایی، دانشگاه آمریکایی بیروت، لبنان

دانشگاه آمرکایی بیروت در تابستان پیش رو دومین برنامه تابستانی بیروت برای مطالعات توسعه انتقادی را درباره "مسئله فرقه‌ای" برگزار می کند. علاقمندان تا 15 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۸/۰۳

فراخوان برنامه کارشناسی ارشد مطالعات خاورمیانه و اسلامی، دانشگاه آمریکایی بیروت، لبنان

دانشگاه آمریکایی بیروت برای یک برنامه کارشناسی ارشد با عنوان «مطالعات خاورمیانه و مطالعات اسلامی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 12 آبان برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۳/۰۳

موقعیت‌های پژوهشی برای مقاطع دکتری و فوق دکتری، مؤسسه شرق‌شناسی آلمان، لبنان

مؤسسه شرق‌شناسی آلمان در بیروت برای موقعیت‌های پژوهشی مختلفی در سطوح دکتری و فوق دکتری فراخوان داده است. علاقمندان برای ارسال درخواست تا شانزده خرداد فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۷/۱۴

فراخوان کنفرانس در حوزه علوم اجتماعی و سیاسی، بنیاد تبادل بیروت، لبنان

نهاد موسوم به بنیاد تبادل بیروت بیستمین کنفرانس سالانه خود را در دی ماه سال جاری به شکل برخط در حوزه‌های مختلف علوم سیاسی و اجتماعی برگزار می کند. علاقمندان تا نهم آبان ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۵/۱۳

فراخوان کنفرانس درباره گونه‌شناسی گفتمان اخلاق اسلامی، مؤسسه شرق شناسی آلمان در بیروت، لبنان

مؤسسه شرق‌شناسی آلمان در بیروت با همکاری دانشگاه آمریکایی بیروت کارگاهی بین المللی با عنوان «گونه‌شناسی در گفتمان اخلاق اسلامی» برگزار می کنند. این کنفرانس هزینه سفر و اقامت سخنرانان برگزیده را پوشش می دهد. علاقمندان تا 4 مهر ماه جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۳/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه کلام و فلسفه اسلامی، موسسه فرانسوی برای شرق میانه، لبنان

مرکز ملی فرانسه برای پژوهش‌های علمی (سی‌ان‌آراِس) برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه فلسفه و کلام اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 31 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

فرصت مطالعاتی برای دانشجویان دکتری علوم انسانی و اجتماعی، مؤسسه شرق شناسی آلمان در بیروت، لبنان

مؤسسه شرق شناسی آلمان در بیروت به دانشجویان دکتری در حوزه علوم انسانی و علوم اجتماعی فرصت مطالعاتی حداکثر ۱۲ ماهه می دهد. علاقمندان تا شانزده […]
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

فراخوان کنفرانس درباره حکومت گروه های شورشی در خاورمیانه و شمال آفریقا، مؤسسه شرق شناسی آلمان در بیروت، لبنان

برای مجموعه مقالاتی درباره حکمرانی گروه‌های شورشی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فراخوان داده شده است. علاقمندان تا یازده مرداد سال جاری جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایلمراجعه کنید.
۱۳۹۹/۰۳/۲۶

فراخوان مقاله درباره فمیسنیم اسلامی، مجله الریدا، لبنان

ژورنال الریدا وابسته برای دانشگاه لبنانی ـ آمریکایی برای یک شماره ویژه درباره موضوع فمینیسم اسلامی فراخوان مقاله داده است. علاقمندان تا سوم آگوست سال جاری میلادی جهت ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۳۹۸/۰۴/۰۱

کمک هزینه شرکت در کنفرانس بین المللی با موضوع «زیر ساخت های رسانه در خاورمیانه» ، دانشگاه آمریکایی بیروت، لبنان

این فرصت شرکت در کنفرانس که تعداد محدودی کمک هزینه ی سفر نیز ارائه میدهد از تاریخ پنجشنبه تا جمعه 19 و 20 دی 1398 برگزار میگردد.
۱۳۹۸/۰۳/۲۳

فرصت کنگره ی جمعی در زمینه ی «اسلام و تفاوت ها» در بیروت، لبنان

این فرصت تحقیقاتی در زمینه ی تفاوت های اسلام و وقایع اسلامی در زمینه ی رویکرد های جغرافیایی/سیاسی، شهروندی و نیز استفاده از اسلام به عنوان یک مرجع معتبر برای جهانیان میباشد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۵

کمک هزینه اقامت و پژوهش در موسسه شرق شناسی، بیروت، لبنان

موسسه شرق شناسی شعبه بیروت در لبنان به شماری از پژوهشگران بین‌المللی برای اقامت سه ماهه در این موسسه و استفاده از منابع پژوهشی آن کمک هزینه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به پژوهش در این موسسه می‌باید مدارک خود را حداکثر تا 12 فروردین مدارک خود را به این موسسه ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۷/۱۰

شغل استادی در زمینه انسان‌شناسی فرهنگی (مردم‌شناسی)، دانشگاه آمریکائی بیروت، لبنان

دانشگاه آمریکائی بیروت واقع در کشور لبنان یک استاد متخصص در زمینه انسان شناسی فرهنگی (مردم‌شناسی) استخدام می‌کند. این استاد می‌باید به زبان انگلیسی و در […]
۱۳۹۷/۰۵/۱۱

فرصت شغلی در پروژه صلح و امنیت منطقه‌ای در خاورمیانه و شمال آفریقا،‌ بیروت، لبنان

بنیاد فردریش ابرت آلمان، برای پروژه تحقیقاتی صلح و امنیت منطقه‌ای در خاورمیانه و شمال آفریقا که در شهر بیروت لبنان به انجام خواهد رسید، یک مدیر منطقه‌ای استخدام می‌کند. این پروژه سه سال به طول خواهد انجامید. علاقه‌مندان می‌باید حداکثر تا 24 مرداد سال جاری، مدارک خود را به این بنیاد ارسال کنند.
۱۳۹۷/۰۲/۰۵

کمک هزینه برای پژوهش در موسسه آلمانی برای مطالعات شرقی، بیروت، لبنان

موسسه آلمانی برای مطالعات شرقی مستقر در شهر بیروت لبنان، به شماری از دانشجویان دکترا، برای تکمیل پژوهشهای خود، کمک هزینه برای حضور و پژوهش در آن موسسه ارائه می کند. علاقه مندان به استفاده از این فرصت می باید حداکثر تا روز 21 ماه مه سال جاری میلادی، مدارک خود را به این موسسه ارسال نمایند.