همه
۱۴۰۲/۰۹/۰۸

فراخوان دوره دکتری در زمینه تاریخ و تمدن، مؤسسه دانشگاه اروپایی، ایتالیا

نهاد موسوم به مؤسسه دانشگاه اروپایی برای دوره دکتری و تاریخ و تمدن فراخوان داده است. علاقندان تا۱۱ بهمن ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۹/۰۸

برنامه کارشناسی ارشد در زمینه مطالعات خاورمیانه، دانشگاه آریزونا، آمریکا

دانشگاه آریزونا برای برنامه کارشناسی ارشد در زمینه مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. […]
۱۴۰۲/۰۸/۳۰

موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف، دانشگاه گنت، بلژیک

دانشگاه گنت برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه وقف در امپراطوری عثمانی فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۵ دی ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۲۹

موقعیت فوق دکتری در زمینه مطالعات خاور نزدیک، دانشگاه کورنل، آمریکا

دانشگاه کورنل برای یک موقعیت فوق دکتری در زمینه مطالعات خاور نزدیک فراخوان داده است. علاقمندان تا 14 آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۲۵

فراخوان کنفرانس درباره مسلمانان آسیای مرکزی، مؤسسه مطالعات اسماعیلی، انگلیس

مؤسسه مطالعات اسماعیلی لندن در سال آتی کنفرانسی با موضوع «مهاجرت های تاریخی و معاصر مسلمانان آسیای مرکزی: تاریخ، فرهنگ و هویت» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۲۴

فراخوان کنفرانس درباره جنبش‌های شورشی صدر اسلام، دانشگاه هامبورگ، آلمان

دانشگاه هامبورگ در سال آتی کنفرانسی درباره جنبش‌های شورشگر در صدر اسلام برگزار می کند. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۲۲

فراخوان مقاله در زمینه مطالعات شیعی، ژورنال ترکیه ای مطالعات شیعه، ترکیه

ژورنال ترکیه ای مطالعات شیعه برای چاپ مقالات در زمینه شیعه پژوهی فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 آذر برای ارسال مقالات برای چاپ در آخرین شماره این ژورنال فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

فرصت پژوهشی در زمینه مطالعات یهودی، مؤسسه لایبنیتس، آلمان

مؤسسه لایبنیتس برای تاریخ و فرهنگ یهودی برای فرصت‌های پژوهشی 1 الی 3 ماهه فراخوان داده است. علاقمندان تا ۲۴ آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

موقعیت شغلی دکتری در زمینه زنان و شهادت در ادیان ابراهیمی، دانشگاه فریبورگ، سوئیس

دانشگاه فریبورگ برای یک موقعیت شغلی دکتری در پروژه ای با موضوع «زنان، شهادت و درام مذهبی در سنت‌ ادیان ابراهیمی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات پسااستعماری و پسا امپریالیستی، مرکز مطالعات ترکی، عثمانی، بالکان و آسیای مرکزی، فرانسه

مرکز مطالعات ترکی، عثمانی، بالکان و آسیای مرکزی کنفرانسی با حوزه مطالعات پسااستعماری/استعماری و پساامپریالیستی/امپریالیستی برگزار می کند. علاقمندان تا 26 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. این کنفرانس به سخنرانان برگزیده گرنت سفر می دهد. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

بورس دکتری در زمینه مطالعات شرق آسیا، دانشگاه آزاد برلین، آلمان

مدرسه تحصیلات تکمیلی مطالعات شرق آسیا در دانشگاه آزاد برلین برای 9 بورس دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا 15 نوامبر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

فراخوان مقاله در زمینه‌های مختلف مطالعات اسلامی، ژورنال مطالعات اسلامی، آفریقای جنوبی

ژورنال موسوم به مطالعات اسلامی وابسته به دانشگاه آفریقای جنوبی برای شماره امسال خود فراخوان مقاله داده است. این به ژورنال موضوعات مختلف مرتبط به مسلمانان و جهان اسلام می پردازد. موضوعات مربوط به اسلام در آفریقا و همینطور مطالعات معاصر اسلام به طور ویژه مورد توجه هستند. علاقمندان برای ارسال مقاله به این لینک مراجعه کنند.
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات عربی و اسلامی، دانشگاه کنتاکی، آمریکا

دانشگاه کنتاکی کنفرانسی در زمینه مطالعات عربی و اسلامی به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می کند. این کنفرانس به موضوعات مختلفی همچون: ادبیات و فیلم و فرهنگ عربی، اساطیر و فولکلور عرب، مطالعات جنسیتی و زنان، تاریخ و اندیشه عرب، آموزش زبان عربی، اسلام در آمریکا، تاریخ و فرهنگ و اندیشه اسلامی و حقوق اسلامی می‎پردازد. علاقمندان تا 24 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۰۲

فراخوان کنفرانس درباره اسناد خودنوشت عثمانی، دانشگاه مدنیت و نهادی دیگر، مقدونیه شمالی

سومین نشست «اسناد خودنوشت عثمانی: فهرست، تحلیل (۱۵۰۰-۱۸۰۰)»، که توسط دانشگاه مدنیت استانبول و برخی نهادهای سازماندهی شده است در خرداد ماه سال آینده در جمهوری […]
۱۴۰۲/۰۷/۲۶

فراخوان کنفرانس درباره اپیدمی‌ها، دانشگاه آزاد کاتالونیا، اسپانیا

دانشگاه آزاد کاتالونیا کنفرانسی با موضوع «اپیدمی‌ها و عوامل تعیین‌کننده آنها: گذشته و حال» برگزار می‌کند. علاقمندان تا جمعه، ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.