همه
2020/02/02

فراخوان مقاله برای کنفرانس مسائل اجتماعی و سیاسی اوراسیا، دانشگاه مستقل لیسبون، پرتغال

هفتمين كنفرانس بين المللي سياست و جامعه‌ي اوراسيا در اردیبهشت ماه سال آتی در دانشگاه مستقل (خصوصی) لیسبون در پرتغال برگزار می شود. متفاضیان تا دهم اسفند سال جاری برای ارسال چکیده فرصت دارند.
2019/12/31

فراخوان مقاله برای کنفرانس انجمن اروپایی انسان شناسان اجتماعی، لیسبون، پرتغال

كنفرانس انجمن اروپایی انسان شناسان اجتماعی در ماه جولای در لیسبون پرتغال برگزار با موضوع کلی «کرانه های جدید انسان شناختی در اروپا و فراسوی آن» برگزار خواهد شد. پنل 113 این کنفرانس با عنوان «تاریخ و کرانه‌های سبک زندگی‌ها در خاورمیانه» برای دریافت مقاله فراخوان داده است. متقاضیان تا 20 ژانویه برای ارسال چکیده فرصت دارند.
2018/04/03

بودجه‌های پژوهشی برای تحقیق در زمینه زبان و فرهنگ پرتغالی، بنیاد کاتوسته گولبنکیان، پرتغال

بنیاد کاتوسته گولبنکیان واقع در شهر لیسبون پرتغال،  به شماری از پژوهشگران علاقه‌مند به تحقیق در زمینه زبان و فرهنگ پرتغالی، بودجه‌ پژوهشی دوازده ماهه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت پژوهشی، می‌باید مدارک خود را حداکثر تا سی ام نوامبر سال جاری میلادی، به این بنیاد ارسال نمایند. 

2017/09/05

فراخوان مقاله برای ژورنال مطالعات اسلامی و یهودی

 ژورنال مطالعات اسلامی و یهودی (همسا) منتشره به زبان انگلیسی در پرتغال، مقاله می‌پذیرد. علاقه‌مندان به انتشار مقاله خود در این ژورنال، می‌باید متن کامل آن را تا پانزدهم اکتبر به این ژورنال ارسال نمایند. 

2017/05/16

بودجه پژوهشی در زمینه مطالعات اسلامی، مرکز مطالعات مردم شناسی، لیسبون، پرتغال

مرکز مطالعات مردم شناسی در شهر لیسبون پرتغال به شماری از پژوهشگران علاقه مند به تحقیق در پروژه «رویکردهای انتقادی به سیاست، فعالیت اجتماعی و نظامی گری اسلامی در منطقه غرب صحرای آفریقا» بودجه پژوهشی ارائه می کند. علاقه مندان می باید حداکثر تا هفدهم ماه مه، مدارک خود را به این مرکز ارسال نمایند.

 

2017/04/18

کنفرانس «مطلعات اسلامی»، دانشگاه لیسبون، پرتغال

دانشگاه لیسبون واقع در کشور پرتغال کنفرانسی با موضوع مطالعات اسلامی برگزار می‌کند. مهلت ارسال چکیده مقالات تا ۲ ماه مه تعیین شده است

2017/03/16

بورسیه فوق دکترای مردم شناسی، مرکز پژوهشهای مردم شناختی لیسبون، پرتغال

مرکز پژوهشهای مردم شناختی لیسبون واقع در کشور پرتغال به دو پژوهشگر متخصص مردم شناسی و علاقه مند به تحقیق درباره اسلام و سیاست در آفریقا، بورسیه در قالب پروژه فوق دکترا ارائه می کند. علاقه مندان می باید مدارک خود را حداکثر تا تاریخ بیستم ماه جاری میلادی به این مرکز ارسال نمایند.

2016/06/17

مدرسه تابستانی با موضوع «خاورمیانه و شمال افریقا در حال حاضر: بحران‌ها، پویائی‌ها و راه‌ها به آینده»، لیسبون، پرتغال

این مدرسه تابستانی برای بررسی برخی مسائل امروزین خاورمیانه برگزار خواهد شد و شماری از دانشگاه‌های معتبر اروپائی برگزار کننده آن خواهند بود.