همه
۱۴۰۲/۰۶/۳۱

فراخوان کنفرانس در زمینه علوم انسانی دیجیتال، دانشگاه آمریکایی شارجه، امارات

گروه مطالعات عربی و ترجمه در دانشگاه آمریکایی شارجه کنفرانسی با موضوع «علوم انسانی دیجیتال از منظر عملیاتی: گسترش افق‌ها و دگرگونی حوزه دانشی در جهان عربی/اسلام» برگزار می کند. علاقمندان تا نهم مهرماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۳۰

فرصت پژوهشی در زمینه مطالعات ترکی، دانشگاه وین، اتریش

دانشگاه وین در زمینه مطالعات ترکی فرصت تحقیقاتی یک الی سه ماهه می‌دهد. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۷

فراخوان مقاله در زمینه اقیانوس هند، ژورنال قرون میانه، آمریکا

ژورنال موسوم به قرون میانه برای شماره ویژه در موضوع اقیانوس هند فراخوان داده است. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۳

فراخوان کنفرانس دربارۀ تاریخ مناطق شهری ، انجمن اروپایی برای تاریخ شهری، چک

شانزدهمین کنفرانس انجمن اروپایی برای تاریخ شهری در شهریور سال آینده در استراوا، جمهوری چک برگزار می شود. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره دروزیان، دانشگاه کانزاس، آمریکا

دانشگاه کانزاس یک کنفرانس میان‌رشته‌ای برخط با موضوع «مطالعات دروزیان: گذشته، حال و آینده» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره مدیریت پایدار آب، آکادمی بریطانیایی، انگلیس

آکادمی بریطانیایی در سال آتی کنفرانسی با عنوان «مدیریت پایدار آب: یادگیری از گذشته برای اطلاع رسانی به آینده» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۶

فراخوان کنفرانس در زمینه تاریخ هنر، کمیته بین‌المللی تاریخ هنر، فرانسه

کمیته بین‌المللی تاریخ هنر ۳۶امین کنفرانس سالانه خود را با حدود 90 پنل در ژوئن سال آتی میلادی در لیون فرانسه برگزار می‌کند. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاع از پنل‌ها به این فایل و برای اطلاع از نحوه ارسال چکیده به این فایل مراجعه کنید
۱۴۰۲/۰۶/۱۵

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ برده‌داری، انتشارات بریل، هلند

قرار است مجموعه مقالاتی با موضوع «برده‌داری و تجارت برده در منطقه دریای سرخ بین قرون هفتم تا بیستم میلادی» برای چاپ به انتشارات بریل ارسال شود. علاقمندان تا ۲۴ شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۴

مدرسه پائیزه درباره بافت تاریخی تفسیر قرآن، دانشگاه آمستردام، هلند

دانشگاه آمستردام یک مدرسه پائیزه با موضوع «قرآن و جوامعی تفسیرکننده آن» برگزار می کند. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۳

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات مدیترانه‌ای، آکادمی ملی علوم تایوان، تایوان

فدراسیون آسیایی مؤسسات مطالعات مدیترانه‌ای در سال آتی کنفرانسی در آکادمی ملی علوم تایوان برگزار می کند. علاقمندان تا 17 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۱۲

موقعیت شغلی پژوهشی در رشته های مختلف انسانی، دانشگاه فرایبورگ، آلمان

مؤسسه فرایبورگ برای مطالعات پیشرفته (وابسته به دانشگاه فرایبورگ) برای موقعیت های شغلی پژوهشی 4 الی 10 ماهه فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۷

فراخوان کنفرانس درباره حق نشر در سنت حقوقی اسلامی، مؤسسه علوم و تحقیقات پیشرفته، ترکیه

مؤسسه علوم و تحقیقات پیشرفته واقع در استانبول برای کنفرانسی با موضوع «حق نشر در سنت حقوقی اسلامی» فراخوان داده است. علاقمندان تا ۲۳ مهر ۱۴۰۲ برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۶

موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات ترکی/عثمانی یا تاریخ اسلام، دانشگاه ماینتس، آلمان

دانشگاه ماینتس برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات ترکی/عثمانی و یا تاریخ اسلام فراخوان داده است. علاقمندان تا 23 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۴

بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

آکادمی هاروارد برای مطالعات منطقه ای و بین المللی برای تعدادی بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۳

فراخوان کنفرانس درباره تاریخ حدیث اولیه امامیه، مؤسسه المهدی بیرمنگام، انگلیس

مؤسسه المهدی در بیرمنگام در سال آتی کنفرانسی با موضوع «تدوين حديث: تاريخ و تكامل پیکره حديثی اوليه اماميه» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 10 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.