همه
۱۴۰۲/۰۳/۱۰

فراخوان کنفرانس درباره علم و دین، انجمن علم و دین، انگلیس

انجمن علم و دین واقع در کمبریج انگلستان کنفرانسی با عنوان «انسان‌ها و دیگر حیوانات: پاسخ‌های چنددینی به اهمیت و نمادگرایی حیوانات در گفتگوی علم و دین» برگزار می کند. علاقمندان تا 25 رخداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۹

برنامه کارشناسی ارشد دین در سپهر عمومی، دانشگاه هانوفر، آلمان

دانشگاه هانوفر برای یک برنامه کارشناسی ارشد با عنوان «دین در سپهر عمومی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 خرداد ماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۸

فراخوان موقعیت شغلی دکتری در زمینه علوم انسانی، دانشگاه لیژ، بلژیک

دانشگاه لیژ بلژیک برای چند موقعیت شغلی دکتری در زمینه علوم انسانی فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۴

فراخوان مقاله درباره ۲۰ سال بعد از حمله عراق، دانشگاه پلوپونز، یونان

مرکز مطالعات مدیترانه، خاورمیانه و اسلامی وابسته به دپارتمان علوم سیاسی و روابط بین‌الملل دانشگاه پلوپونز، کارگاه آموزشی برای پژوهشگران جوان با موضوع «20 سال بعد از حمله به عراق» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 10 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۲

فراخوان کارگاه در زمینه پویایی مشارکت سیاسی، دانشگاه لایپزیگ، چک

دانشگاه لایپزیگ در پراگ کارگاهی برای دانشجویان دکتری با موضوع «پویایی مشارکت سیاسی: دانش دیسیپلینی از منظر مطالعات منطقه‌ای» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 4 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۲

فراخوان کارگاه درباره ارتباط مهاجرت با همه‌گیری کووید-۱۹، دانشگاه آزاد بولزانو، ایتالیا

دانشگاه آزاد بولزانو در ایتالیا قرار است کارگاهی با موضوع «ترسیم و بررسی ارتباط مهاجرت و همه‌گیری کووید-19 در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا» برگزار کند. علاقمندان تا 30 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۰۲

فراخوان کارگاه در زمینه اقتصاد اسلامی، مؤسسه ایکام، ترکیه

مؤسسه موسوم به ایکام یازدهمین کارگاه سالانه خود در زمینه اقتصاد اسلامی را در اکتبر سال جاری میلادی برگزار می‌کند. موضوع کارگاه امسال «اقتصاد اسلامی و محیط زیست» است. علاقمندان تا 8 خرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۲۶

فراخوان مقاله درباره ملا علی قوشچی، ژورنال نظریات، ترکیه

ژورنال موسوم به نظریات برای یک شماره ویژه درباره ملا علی قوشچی فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 بهمن ۱۴۰۲ برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۲۲

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات خاورمیانه و عثمانی، دانشگاه مرمره، ترکیه

دانشگاه مرمره در استانبول با همکاری دانشگاه جرج ماسون چهارمین کنفرانس سالانه تحصیلات تکمیلی در زمینه مطالعات خاورمیانه و عثمانی را برگزار می کند. علاقمندان تا […]
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان کارگاه قوم‌نگاری از راه دور، دانشگاه ووتسبورگ، آلمان

دانشگاه وورتسبورگ یک کارگاه آموزشی درباره روش‌های قوم‌نگاری از راه دور با تأکید بر منطقه خودمختار اویغور سین کیانگ برگزار می‌کند. علاقمندان تا 5 خرداد برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان کنفرانس درباره تاریخ اندیشه مسلمانان در دوره مغول، دانشگاه کالیفرنیا برکلی، آمریکا

مرکز مطالعات خاورمیانه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در سال جاری میلادی کنفرانسی با موضوع «تاریخ اندیشه مسلمانان در آسیای جنوبی مغول» برگزار می کند. علاقمندان تا 1 خردادبرای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

مدرسه تابستانه درباره فیلولوژی و نسخ خطی در جهان اسلام، دانشگاه لایدن، هلند

دانشگاه لایدن امسال تابستان نیز مدرسه تابستان خود با موضوع فیلولوژی و نسخ خطی در جهان اسلام را برگزار می کند. علاقمندان تا 25 تیر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان مقاله در زمینه شیعه پژوهی، ژورنال ترکی مطالعات شیعی، ترکیه

ژورنال ترکی مطالعات شیعی دریافت مقالات برای سومین شماره سال 2022 خود را تا 10 خرداد تمدید کرده است. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنند.
۱۴۰۲/۰۲/۱۲

فراخوان مقاله درباره اقلیت های مذهبی در اسلام، ژورنال اقلیت های مذهبی تحت حاکمیت مسلمانان، انتشارات بریل هلند

ژورنال جدیدی با عنوان «اقلیت های مذهبی تحت حاکمیت مسلمانان» فراخوان داده است. این ژورنال توسط انتشارات بریل منتشر می شود. برای اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۱

فراخوان مقاله درباره تصوف، ژورنال ادیان، انتشارات ام دی پی آی سوئیس

ژورنال موسوم به ادیان برای یک شماره ویژه با موضوع «تصوف در جهان مدرن» فراخوان داده است. علاقمندان تا ۹ تیر ماه برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.