همه
۱۴۰۲/۱۲/۰۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات تاریخی، دانشگاه بیلگی، ترکیه

دانشگاه بیلگی استانبول با همکاری دانشگاه بن یک کنفرانس در زمینه مطالعات تاریخی با هدف‌گذاری دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار می کند. علاقمندان تا 25 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۲/۰۶

فراخوان کنفرانس درباره روابط بین‌الملل، دانشگاه کاتولیک لیل، فرانسه

هفدهمین کنفرانس پان‌اروپایی روابط بین‌الملل در سال جاری میلادی دانشگاه کاتولیک لیل فرانسه برگزار می شود. این کنفرانس یک بخش ویژه با موضوع «اسلام در امور بین‌الملل: نظریه‌ها و عملکردهای دیپلماسی» دارد. علاقمندان تا ۲۳ اسفند برای ارسال چکیده و پیشنهاد پنل فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۳۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ یهودیت، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ یهودیت در اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۲۵

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه اسلام در اروپا، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ اسلام و مسلمانان در اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 6 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۱۸

فراخوان مقاله در زمینه کاریزمای مذهبی در خاورمیانه، مجله آنتروپولیتیکا، پرتغال

مجله آنتروپولیتیکا برای یک شماره ویژه با موضوع «کاریزمای مذهبی در خاورمیانه و شمال آفریقا و دیاسپوراهای آنها: اقتدار، جانشینی، و فداکاری» فراخوان داده است. علاقمندان تا 4 اسفند برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۱۵

بورس فوق دکتری در زمینه امنیت جهانی، دانشگاه آکسفورد، انگلیس

دانشگاه آکسفورد در زمینه امنیت جهانی مرتبط با خاورمیانه بورس فوق دکتری می دهد. علاقمندان تا 12 فوریه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۱۱

فراخوان کنفرانس درباره رؤیا در اسلام، دانشگاه اگزتر، انگلیس

نهاد موسوم به شبکه اروپایی برای مطالعه اسلام و باطن‌گرایی، کنفرانس سال جاری میلادی خود را در ماه جولای در دانشگاه اگزتر با موضوع رؤیا برگزار می‌کند. علاقمندان تا 26 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۰۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات خاورمیانه، انجمن مطالعات خاورمیانه، آمریکا

پنجاه و هشتمین کنفرانس سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه (مِسا) به شکل برخط در سال جاری میلادی برگزار می شود. علاقمندان تا ۲۶ بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۰۲

دوره برخط فشرده درباره مطالعات یمن، مرکز یمن برای مطالعات راهبردی، یمن

مرکز صنعا برای مطالعات راهبردی دهمین دوره فشرده خود درباره مطالعات یمن را به شکل برخط برگزار می کند. علاقمندان تا 25 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۰۲

فراخوان کنفرانس درباره بایگانی دیجیتال در جهان عرب، دانشگاه سوربن ابوظبی، امارات

در اکتبر سال جاری میلادی چند نهاد علمی و آکادمیک کنفرانسی در ابوظبی با عنوان بایگانی دیجیتال در جهان عرب برگزار می کنند. علاقمندان تا یکشنبه، ۲۹ بهمن ۱۴۰۲برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۲۹

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات اتوپیا و دموکراسی، دانشگاه مرکزی اروپایی، مجارستان

24امین دوره کنفرانس سالانه انجمن مطالعات اتوپیایی اروپا در سال جاری میلادی در مؤسسه دموکراسی دانشگاه مرکزی اروپایی در بوداپست برگزار می شود. این انجمن دعوت به ارائه پیشنهادات برای سخنرانی‌های فردی و همچنین طراحی پنل با ۳ یا ۴ سخنران کرده است. تمرکز امسال این کنفرانس بر موضوع «دموکراسی و اتوپیا» است. فرصت ارسال پیشنهاد تا ۱۱ بهمن اعلام شده است.
۱۴۰۲/۱۰/۲۶

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات تطبیقی قرآن و عهدین، انجمن ادبیات کتاب مقدس، هلند

نشست بین‌المللی انجمن ادبیات کتاب مقدس قرار است در شهر آمستردام برگزار شود. در این نشست فراگیر یک پنل اختصاصی به موضوع «قرآن و سنت اسلامی […]
۱۴۰۲/۱۰/۲۱

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات خلیج فارس، دانشگاه اگزتر، انگلیس

مرکز مطالعات خلیج فارس در دانشگاه اگزتر 34 امین کنفرانس خود با موضوع «زیست‌جهان‌های انرژی و محیط زیست در منطقه خلیج» را برگزار می کند. علاقمندان تا ۲۹ دی ماه برای ارسال چکیده فرصت دارند.
۱۴۰۲/۱۰/۱۹

فراخوان کنفرانس درباره مطالعات خاورمیانه، دانشگاه تامپره، فنلاند

هفتمین کنفرانس فنلاند برای مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا با عنوان «استعمارزدایی از مطالعات خاورمیانه: دیدگاه های انتقادی و بحث های نوظهور» در ژوئن سال آتی میلادی در دانشگاه تامپره برگزار می شود. علاقمندان تا ۱ بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۱۷

فراخوان بورس دکتری در زمینه حرزهای اسلامی، دانشگاه کوئین ماری، انگلیس

دانشگاه کوئین ماری لندن در چارچوب پروژه موسوم به «فراسوی جادو: مطالعه زمینه‌ای و مادی حرزهای اسلامی» یک بورس دکتری می دهد. علاقمندان تا ۶بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.