همه
۱۴۰۰/۱۱/۰۷

فراخوان کارگاه در موضوع پویایی مناقشه در رژیم‌های اقتدارگرا، دانشگاه آلبرتا، کانادا

دانشگاه آلبرتا یک کارگاه برخط با موضوع «پویایی های مناقشه سیاسی در رژیم های اقتدارگرا» برگزار می کند. علاقمندان تا 18 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۱/۰۶

فراخوان مقاله درباره بازاندیشی ریشه‌های اسلام، ژورنال ادیان، سوئیس

ژورنال موسوم به ادیان چاپ انتشارات اک دی پی آی سوئیس برای یک شماره ویژه درباره بازاندیشی ریشه‌های اسلام فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم شهریور ماه برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۱/۰۵

فراخوان مقاله ژورنال مجمع مطالعات اسلامی ـ الهیاتی، دانشگاه اینسبروک، آلمان

ژورنال موسوم به مجمع مطالعات اسلامی ـ الهیاتی که اخیرا راه اندازی شده است، برای دریافت مقاله فراخوان داده است. علاقمندان جهت ارسال مقاله تا دهم اسفندماه سال جاری فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۱/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره نقش علوم انسانی در آموزش عالی، دانشگاه بین المللی صلح، ایتالیا

دانشگاه بین المللی صلح در رم ایتالیا در جولای سال جاری میلادی کنفرانسی با عنوان «نقش علوم انسانی در آموزش عالی» برگزار می کند. علاقمندان تا 9 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۱/۰۴

فراخوان مدرسه تابستانه درباره آرشیوهای اسلام در روسیه، آکادمی علوم اتریش، اتریش

آکادمی علوم اتریش در وین یک مدرسه تابستانه با موضوع «آرشیوهای اسلام در امپراطوری روسیه از قرن 16 تا اوایل 20 میلادی» برگزار می کند. علاقمندان تا 9 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۱/۰۲

فراخوان کارگاه درباره تاریخ نگاری قرن۱۹ و ۲۰، مؤسسه آموزش عالی ناپل، ایتالیا

در تیر ماه آتی کارگاهی با عنوان « بازنویسی موضوعات و ذهنیت‌ها در نگارش تاریخ: راهبردها، فضاها و درگیری‌ها در قرن نوزدهم و بیستم» در مؤسسه آموزش عالی ناپل برگزار می شود. علاقمندان تا 26 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۳۰

فراخوان فرصت پژوهشی در حوزه اقتصاد اسلامی، مؤسسه ایکام، ترکیه

مرکز پژوهشی اقتصاد اسلامی در ترکیه برای موقعیت های پژوهشی خود در سال 2022 فراخوان داده است. علاقمندان برای اقدام تا 26 بهمن فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۸

فراخوان فرصت مطالعاتی دوره دکتری در حوزه مطالعات نسل کشی، دانشگاه کالیفرنیای جنوبی، آمریکا

مرکز تحقیقات پیشرفته نسل‌کشی وابسته به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی برای موقعیت فرصت مطالعاتی دانشجویان دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا 26 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۷

فراخوان کنفرانس درباره تاریخ علوم اجتماعی جدید، دانشگاه تورنتو، کانادا

در تیر ماه سال آتی انجمن تاریخ علوم اجتماعی جدید با همکاری دانشگاه تورنتو هفتمین کنفرانس سالانه خود را برگزار می کند. علاقمندان تا 15 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۵

فراخوان کنفرانس درباره اندیشه و کنش شورش در دوره متقدم اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

دانشگاه هامبورگ در شهریور کنفرانسی با عنوان «اندیشه و کنش شورش در جهان متقدّم اسلامی» برگزار می کند. علاقمندان تا 12 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۱

فراخوان کارگاه در حوزه سیاست‌های مربوط به جنوب جهانی، انجمن بین المللی سیاست عمومی، مجارستان

انجمن بین المللی سیاست عمومی در تیرماه سال آتی کارگاهی بین المللی با عنوان «اجرای سیاست در ناحیه موسوم به جنوب جهانی» برگزار می کند. علاقمندان تا یازدهم بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید
۱۴۰۰/۱۰/۲۰

موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه ارتباطات میان مسیحیان و مسلمانان، دانشگاه کنستانز، آلمان

دانشگاه کنستانز برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در حوزه ارتباطات مسیحیان و مسلمان در قرون میانه فراخوان داده است. علاقمندان تا 12 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۲۰

فراخوان مقاله درباره تفکر نژادی در قرون میانه، ژورنال اسپکولوم، آمریکا

ژورنال موسوم به اسپکولوم در حوزه مطالعات قرون میانه که توسط دانشگاه شیکاگو منتشر می‌شود، برای یک شماره ویژه با موضوع «نژاد، تفکر نژادی و هویت در قرون میانه جهانی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۱۸

فرخوان بورس کارشناسی ارشد در حوزه مطالعات ادیان، دانشگاه مرکزی اروپایی، اتریش

دانشگاه مرکزی اروپایی برنامه های مختلفی در حوزه ادیان در مقطع کارشناسی ارشد راه اندازی کرده است که امکان دریافت حمایت مالی هم برای آنها وجود دارد. علاقمندان تا 12 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۱۰/۱۵

فراخوان مقاطع تحصیلات تکمیلی در حوزه تاریخ، دانشگاه مرکزی اروپایی، اتریش

دانشگاه مرکزی اروپایی برنامه های مختلفی در حوزه تاریخ در مقاطع ارشد و دکتری راه اندازی کرده است که امکان دریافت حمایت مالی هم برای آنها وجود دارد. علاقمندان تا 12 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.