همه
۱۴۰۲/۱۱/۲۵

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه اسلام در اروپا، مؤسسه لایبنیتز، آلمان

مؤسسه لایبنیتز برای تاریخ اروپا برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه تاریخ اسلام و مسلمانان در اروپا فراخوان داده است. علاقمندان تا 6 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۱۷

فراخوان بورس دکتری در زمینه حرزهای اسلامی، دانشگاه کوئین ماری، انگلیس

دانشگاه کوئین ماری لندن در چارچوب پروژه موسوم به «فراسوی جادو: مطالعه زمینه‌ای و مادی حرزهای اسلامی» یک بورس دکتری می دهد. علاقمندان تا ۶بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۰/۱۴

موقعیت پژوهشی درباره مطالعات امپراطوری‌های متقدم اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مرکز رومی اسلامی برای مطالعات تطبیقی امپراطوری‌های متقدم اسلامی موقعیت‌های پژوهشی ۲ تا ۸ ماهه در اختیار پژوهشگران می گذارد. علاقمندان برای ارسال درخواست تا ۲۲ […]
۱۴۰۲/۰۷/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره عدالت در سنت های اسلامی و مسیحی مدیترانه، انجمن مدیترانه قرون میانه، اسپانیا

انجمن مدیترانه قرون میانه، کنفرانسی با موضوع «ادراکات از عدالت در مدیترانه مسیحی و اسلامی (500-1200)» در مادرید برگزار می‌کند. علاقمندان تا 24 آبان برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۱۳

فراخوان کرسی ابن رشد برای اسلام مدیترانه ای، دانشگاه اکس مارسی، فرانسه

مؤسسه مطالعات پیشرفته دانشگاه دانشگاه اکس مارسی برای یک موقعیت اقامت پژوهشی 5 ماهه موسوم به «کرسی ابن رشد برای اسلام مدیترانه‌ای» فراخوان داده است. علاقمندان تا 26 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۱۱

فراخوان مقاله در زمینه مطالعات اسلامی، ژورنال افکارنا، اندونزی

ژورنال موسوم به «افکارنا: ژورنال میان رشته‌ای اندونزی برای مطالعات اسلامی» برای دریافت مقالات فراخوان داده است. علاقمندان تا 23 مهر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۱

فراخوان مقاله در زمینه اسلام و روشنگری، ژورنال مطالعه معاصر اسلام، انگلیس

ژرونال مطالعه معاصر اسلام برای یک شماره ویژه با موضوع «اسلام و گفتمان روشنگری» فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 تیر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۲

فراخوان مقاله درباره اقلیت های مذهبی در اسلام، ژورنال اقلیت های مذهبی تحت حاکمیت مسلمانان، انتشارات بریل هلند

ژورنال جدیدی با عنوان «اقلیت های مذهبی تحت حاکمیت مسلمانان» فراخوان داده است. این ژورنال توسط انتشارات بریل منتشر می شود. برای اطلاعات بیشتر و ارسال مقاله به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۱/۱۸

موقعیت شغلی دکتری در زمینه جهان اسلام اقیانوس هند، دانشگاه برگن، نروژ

دانشگاه برگن برای یک موقعیت شغلی دکتری در زمینه تاریخ جهان اسلامِ اقیانوس هند فراخوان داده است. علاقمندان تا 22 فروردین برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۱۰

فراخوان مقاله درباره اسلام در ادبیات آلمان، ژورنال هنرها، سوئیس

ژورنال موسوم به هنرها وابسته به انتشارات امی دی پی آی سوئیس برای یک شماره ویژه با موضوع «بازنمایی‌های اسلام در ادبیات آلمانوفون: چشم‌اندازهای فرهنگی از عصر روشنگری تا کنون» فراخوان داده است. علاقمندان تا 10 اردیبهشت برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۱۳

فراخوان مقاله در زمینه مطالعات اسلامی و یهودی، ژورنال همسا، پرتغال

ژورنال موسوم به «هَمسا» در زمینه مطالعات یهودی و اسلامی برای شمارۀ جدید خود فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 اسفند برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۱۱

مدرسه تابستانه درباره آرشیوهای اسلام در امپراطوری روسیه، آکادمی علوم اتریش، اتریش

آکادمی علوم اتریش یک مدرسه تابستانه با موضوع آرشیوهای اسلام در امپراطوری روسیه از قرن 16 تا اوایل قرن 20 میلادی برگزار می کند. علاقمندان تا نهم اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۰۷

فراخوان مقاله در زمینه گفتمان «مقاصد»، ژورنال ادیانِ انتشارات ام دی پی آی، سوئیس

ژورنال موسوم به ادیان برای یک شماره ویژه با عنوان «نقدی بر گفتمان مدرن مقاصد» فراخوان داده است. علاقمندان تا26 بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۰۳

بورس تحقیقاتی در زمینه حقوق اسلامی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

مدرسه حقوق دانشگاه هاروارد برای بورس تحقیقاتی موقت در زمینه حقوق اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۰/۲۷

موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات دینی و اسلامی، دانشگاه‌های مختلف، سوئد

دانشگاه استکهلم و شمار دیگری از دانشگاه‌های سوئد در مجموع برای 12 موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات دینی و اسلامی فراخوان داده‌اند. زمان اقدام و آخرین فرصت ارسال مدارک برای این موقعیت‌ها در دانشگاه‌های مختلف متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.