همه
۱۴۰۱/۰۸/۳۰

موقعیت شغلی دکتری در زمینه مطالعات خاورمیانه و جوامع مسلمان، دانشگاه برن، سوئیس

مؤسسه مطالعات خاورمیانه و جوامع مسلمان در دانشگاه برن سوئیس برای یک موقعیت شغلی دکتری فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۸/۰۳

فراخوان برنامه کارشناسی ارشد مطالعات خاورمیانه و اسلامی، دانشگاه آمریکایی بیروت، لبنان

دانشگاه آمریکایی بیروت برای یک برنامه کارشناسی ارشد با عنوان «مطالعات خاورمیانه و مطالعات اسلامی» فراخوان داده است. علاقمندان تا 12 آبان برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۸/۰۳

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات اسلامی، دانشگاه شیکاگو، آمریکا

مدرسه الهیات دانشگاه شیکاگو برای یک موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 10 آبان برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۲۹

فراخوان بورس دکتری در رشته مطالعات اسلامی با رویکرد الهیاتی و اجتماعی-فرهنگی، دانشگاه آزاد برلین، آلمان

مدرسه تحصیلات تکمیلی فرهنگ‌ها و جوامع مسلمان برای سال آتی میلادی، فراخوان بورس دکتری در زمینه‌های مرتبط با جوامع مسلمان در زمینه‌های علوم انسانی، علوم اجتماعی و مطالعات منطقه‌ای داده است. علاقمندان تا 10 آبان برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۲۶

موقعیت دستیار پژوهشی در حوزه مطالعات اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مؤسسه مطالعات آسیا و آفریقا در دانشگاه هامبورگ برای یک موقعیت شغلی دستیار پژوهشی نیمه وقت فراخوان داده است. علاقمندان تا 29 مهرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۲۴

موقعیت شغلی فوق دکتری در مرکز مطالعات رومی -اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مرکز مطالعات رومی -اسلامی در دانشگاه هامبورگ که به مطالعات تطبیقی امپراطوری‌های محتلف می‌پردازد، برای یک موقعیت فوق دکتری یکساله فراخوان داده است. علاقمندان تا نهم آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۲۴

فراخوان کنفرانس فلسفه اسلامی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

انجمن آمریکایی فلسفه اسلامی کنفراس سالانه خود را برگزار می کند. علاقمندان تا 28 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۲۱

موقعیت شغلی فوق دکتری در مرکز مطالعات رومی -اسلامی، دانشگاه هامبورگ، آلمان

مرکز مطالعات رومی -اسلامی در دانشگاه هامبورگ که به مطالعات تطبیقی امپراطوری‌های محتلف می‌پردازد، برای یک موقعیت فوق دکتری یکساله فراخوان داده است. علاقمندان تا نهم آذرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۱۰

فراخوان کنفرانس درباره اسلام در مکتوبات غربی قرن های ۱۸و ۱۹، نانسی، فرانسه

برخی نهادهای دانشگاهی فرانسوی در سال آتی کنفرانسی با موضوع «گونه شناسی‌های اسلام غربی در دایره المعارف‌ها، لغت نامه‌ها و فرهنگ‌های اروپایی در قرن 18 و 19» برگزار می کنند. علاقمندان تا 23 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۷/۰۵

فراخوان مقاله در زمینه الهیات اسلامی، ژورنال انجمن مطالعات اسلامی ـ الهیاتی، دانشگاه اینسبروک، اتریش

دانشگاه اینسبروک برای ژونال جدیدی با عنوان «انجمن مطالعات اسلامی ـ الهیاتی» فراخوان داده است. علاقمندان تا نهم مهرماه برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۶/۱۲

فراخوان کنفرانس درباره بیماری‌ها در جهان اسلام قرون میانه، دانشگاه لیدز، انگلیس

دانشگاه لیدز در سال آتی میلادی کنفرانس بین المللی قرون میانه را با محور «جریان‌ها و شبکه‌های اجتماعی» برگزار می کند. یکی از پنل های این کنفرانس قرار است به موضوع بیماری‌ها در جهان اسلام قرون میانه بپردازد. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۲۷

فراخوان کنفرانس سالانه برنامه مطالعات مسلمانان، دانشگاه ایالتی میشیگان، آمریکا

دانشگاه ایالتی میشیگان شانزدهمین کنفرانس سالانه برنامه مطالعات مسلمانان را برگزار می کند. علاقمندان تا 10 مرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۱۳

فراخوان استاد مهمان در حوزه مطالعات اسلامی، دانشگاه اگزتر، انگلستان

دانشگاه اگزتر برای یک موقعیت استاد مهمان در حوزه مطالعات اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 27 تیر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۴/۱۰

فراخوان پنل برای پنجمین کنفرانس مطالعات خاورمیانه و اسلامی، دانشگاه لیون، فرانسه

نهاد موسوم به گروه علاقه مندی علمی پنجمین کنفرانس سالانه خود در حوزه مطالعات خاورمیانه و اسلامی را در دانشگاه لیون برگزار میکند. علاقمندان برای هدایت و برگزاری یک پنل مجزا تا24 تیر برای ارسال پیشنهاد پنل فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۳/۲۳

فراخوان مقاله درباره مطالعات اسلامی، سامی و کتاب مقدس در آلمان، ژورنال برهم‌کنش‌های تاریخی فرهنگ‌های دینی

ژورنال موسوم به برهم‌کنش‌های تاریخی فرهنگ‌های دینی برای یک شماره ویژه با موضوع «مطالعات اسلامی، سامی و کتاب مقدس در آلمان در نیمه اول قرن بیستم» فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 تیر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.