همه
۱۴۰۲/۰۶/۱۲

موقعیت شغلی پژوهشی در رشته های مختلف انسانی، دانشگاه فرایبورگ، آلمان

مؤسسه فرایبورگ برای مطالعات پیشرفته (وابسته به دانشگاه فرایبورگ) برای موقعیت های شغلی پژوهشی 4 الی 10 ماهه فراخوان داده است. علاقمندان تا 24 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۳۱

فراخوان کنفرانس درباره علوم انسانی و اجتماعی، ناگویا، ژاپن

دهمین کنفرانس بین المللی علوم انسانی و اجتماعی در شهر ناگویای ژاپن برگزار می شود. علاقمندان تا 24 مرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۰/۲۱

فراخوان کنفرانس درباره تحقیقات بین‌رشته‌ای، مرکز ابن خلدون دانشگاه قطر، قطر

مرکز ابن خلدون در سال آنی میلادی کنفرانس خود را در خصوص مطالعات بینارشته ای برگزار می‌کند. علاقمندان تا 25 دی برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۰/۱۹

موقعیت شغلی فوق دکتری در رشته های مختلف انسانی، انجمن مطالعات فرامنطقه‌ای برلین، آلمان

نهاد موسوم به انجمن مطالعات فرامنطقه‌ای در برلین براساس روال‌ سال‌های گذشته در سال جاری میلادی نیز برای 5 موقعیت فوق دکتری در ذیل برنامه موسوم به «اروپا در خاورمیانه ـ خاورمیانه در اروپا» فراخوان داده است. علاقمندان تا 5 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۲۸

بورس دکتری در رشته‌های مختلف انسانی، دانشگاه کاونتری، انگلیس

دانشگاه کاونتری طی یک برنامه همکاری مشترک با برخی دیگر از دانشگاه ها بورس دکتری در رشته های مختلف انسانی میدهد. علاقمندان تا ۲۲ دی ماه […]
۱۴۰۱/۰۸/۱۷

فراخوان موقعیت های پژوهشی در رشته‌های انسانی، دانشگاه ویکتوریا، کانادا

دانشگاه ویکتوریا برای موقعیت های پژوهشی دررشته های انسانی در این دانشگاه فرخوان داده است. این موقعیت‌ها بدون حقوق ماهیانه است. علاقمندان تا نهم آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۲/۲۸

بورس‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه بین‌المللی اسلامی اندونزی

دانشگاه بین المللی اسلامی اندونزی واقع در جنوب جاکارتا در رشته‌های مختلف علوم انسانی( از جمله مطالعات اسلامی و علوم اجتماعی) در دوره‌های دکتری و کارشناسی ارشد به دانشجویان بین‌المللی بورس می‌دهد. علاقمندان تا نهم تیرماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنند.
۱۴۰۰/۱۱/۰۴

فراخوان کنفرانس درباره نقش علوم انسانی در آموزش عالی، دانشگاه بین المللی صلح، ایتالیا

دانشگاه بین المللی صلح در رم ایتالیا در جولای سال جاری میلادی کنفرانسی با عنوان «نقش علوم انسانی در آموزش عالی» برگزار می کند. علاقمندان تا 9 اسفند برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۰/۰۶/۲۵

فراخوان کنفرانس علوم انسانی اسلامی دیجیتال، شبکه علوم انسانی اسلامی دیجیتال

ششمین کنفرانس برخط نهاد موسوم به شبکه علوم انسانی اسلامی دیجیتال در آذر ماه سال جاری برگزار می شود. علاقمندان تا 16 مهرماه  جهت ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۳۹۷/۰۲/۱۳

کمک هزینه حضور و پژوهش در مدرسه مطالعات اجتماعی، دانشگاه پرینستون، آمریکا

مدرسه مطالعات اجتماعی واقع در مرکز مطالعات پیشرفته دانشگاه پرینستون آمریکا، برای سال آینده تحصیلی، از حضور و پژوهش شماری از پژوهشگران حمایت مالی به عمل می آورد. علاقه مندان به حضور و پژوهش در این مدرسه می باید مدارک خود را حداکثر تا ابتدای ماه ژوئن سال جاری میلادی، ارسال نمایند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷

بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی در رشته‌های علوم انسانی در کشور مجارستان

در کشور مجارستان سالیانه بورسیه‌هایی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته‌های علوم انسانی ارائه می‌گردد. این بورسیه‌ها برای سال آتی میلادی نیز به دانشجویان تعلق می‌گیرد. 

۱۳۹۶/۱۲/۱۳

کمک هزینه شرکت در کنفرانس بین‌المللی مطالعات انسانی و اجتماعی‏، دبی، امارات متحده عربی

در روزهای 23 و 24 دسامبر سال جاری میلادی، کنفرانس بین‌المللی مطالعات انسانی و اجتماعی در شهر دبی واقع در کشور امارات متحده عربی برگزار و به شماری از شرکت‌کنندگان کمک هزینه مسافرت و اقامت پرداخت می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس می‌باید حداکثر تا نیمه مارس سال جاری میلادی، چکیده سخنرانی خود را ارسال نمایند.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶

بورسیه فوق دکترا در زمینه علوم انسانی، دانشگاه اگزتر، انگلستان

دانشگاه اگزتر واقع در کشور انگلستان، به شماری از دانشجویان متقاضی طی دوره فوق دکترا با پژوهش در یکی از زمینه‌های علوم انسانی، بورسیه ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت می‌باید حداکثر تا تاریخ اول مارس سال جاری میلادی، مدارک خود را به این دانشگاه ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۱۱/۱۵

کنفرانس بین‌المللی در زمینه مطالعات علوم اجتماعی و انسانی، دبی، امارات متحده عربی

در روزهای سی ام سپتامبر تا اول اکتوبر سال جاری میلادی، کنفرانسی بین‌المللی در زمینه مطالعات علوم اجتماعی و انسانی، در شهر دبی در کشور امارات متحده عربی برگزار می‌گردد. علاقه‌مندان به شرکت در این کنفرانس، می‌باید حداکثر تا نیمه ماه جاری میلادی، چکیده سخنرانی‌های خود را به این کنفرانس ارسال نمایند. 

۱۳۹۶/۰۸/۲۷

بورسیه‌های دکترا در رشته‌های علوم انسانی، اوپن یونیورسیتی، بریتانیا

اوپن یونیورسیتی در انگلیس شماری بورسیه در مقطع دکترا در رشته‌های علوم انسانی ارائه می‌کند. علاقه‌مندان به استفاده از این فرصت‌ها می‌باید مدارک خود را حداکثر تا دهم ژانویه سال آتی میلادی، به این دانشگاه‌ ارسال نمایند.