همه
۱۴۰۲/۰۶/۲۷

فراخوان مقاله در زمینه اقیانوس هند، ژورنال قرون میانه، آمریکا

ژورنال موسوم به قرون میانه برای شماره ویژه در موضوع اقیانوس هند فراخوان داده است. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره دروزیان، دانشگاه کانزاس، آمریکا

دانشگاه کانزاس یک کنفرانس میان‌رشته‌ای برخط با موضوع «مطالعات دروزیان: گذشته، حال و آینده» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۴

بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

آکادمی هاروارد برای مطالعات منطقه ای و بین المللی برای تعدادی بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۲۸

موقعیت تدریس در زمینه تاریخ خاورمیانه، دانشگاه جرج تاون، قطر

شعبه دانشگاه جرج تاون در قطر برای یک موقعیت تدریس در زمینه تاریخ خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 مهر رای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۲۲

فراخوان کنفرانس درباره تحلیل سند ـ متن در مطالعات حدیثی، دانشگاه جورج تاون و دانشگاه چارلز استورت، آمریکا

فراخوان کنفرانس درباره تحلیل سند ـ متن در مطالعات حدیثی، دانشگاه جورج تاون و دانشگاه چارلز استورت، آمریکا دانشگاه جورج تاون و دانشگاه چارلز استورت یک […]
۱۴۰۲/۰۵/۰۸

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ و اخلاق، ژورنال تاریخ و تئوری، آمریکا

ژورنال شناخته شده تاریخ و تئوری برای یک شماره ویژه با موضوع «تاریخ و اخلاق» فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم شهریور برای ارسال چکیده اولیه فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۴/۱۸

فرصت اقامت پژوهشی در زمینه ادبیات فارسی، دانشگاه واشنگتن، آمریکا

دانشگاه واشنگتن برای یک فرصت اقامت پژوهشی در زمینه ادبیات فارسی فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۳/۲۹

فراخوان کنفرانس درباره فخر رازی، دانشگاه آتلانتیک فلوریدا، آمریکا

دانشگاه آتلانتیک فلوریدا در تابستان امسال کنفرانسی با عنوان «فلسفه پساکلاسیک در جهان اسلام: هم‌اندیشی درباره فخر الدین رازی» برگزار می‌کند. علاقمندان تا دهم مرداد برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۲/۱۸

فراخوان کنفرانس درباره تاریخ اندیشه مسلمانان در دوره مغول، دانشگاه کالیفرنیا برکلی، آمریکا

مرکز مطالعات خاورمیانه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در سال جاری میلادی کنفرانسی با موضوع «تاریخ اندیشه مسلمانان در آسیای جنوبی مغول» برگزار می کند. علاقمندان تا 1 خردادبرای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۲۴

موقعیت استاد مهمان بین المللی در زمینه رهبری و اخلاق، دانشگاه ریچموند، آمریکا

دانشگاه ریچموند برای موقعیت یک استاد مهمان بین المللی در زمینه رهبری و اخلاق فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم فروردین برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۲/۰۳

مدرسه تابستانه درباره جایگاه زنان در بودیسم، مرکز شرق ـ غرب، هاوائی

مرکز موسوم به شرق ـ غرب در هاوائی یک مدرسه تابستانه درباره جایگاه زنان در بودیسم برگزار می کند. علاقمندان تا 12 اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۱۱

موقعیت فوق دکتری احسان یارشاطر در زمینه ایران‌شناسی، دانشگاه ییل، آمریکا

دانشگاه ییل برای موقعیت فوق دکتری احسان یارشاطر در زمینه ایرانشناسی فراخوان داده است. علاقمندان تا ۸ اسفند برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۰۳

بورس تحقیقاتی در زمینه حقوق اسلامی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

مدرسه حقوق دانشگاه هاروارد برای بورس تحقیقاتی موقت در زمینه حقوق اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا 11 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۱۱/۰۱

مدرسه تابستانه در موضوع اقتصاد سیاسی، دانشگاه جرج ماسون، آمریکا

پروژه موسوم به اقتصاد سیاسی در تابستان سال آتی یک مدرسه تابستانه در دانشگاه جرج ماسون برگزار می کند. علاقمندان تا 11 بهمن برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۱/۰۹/۲۷

موقعیت دستیارپژوهشی پسادکتری در زمینه دین و سیاست، دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس، آمریکا

دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس برای یک موقعیت شغلی دستیارپژوهشی پسادکتری در زمینه دین و سیاست فراخوان داده است. علاقمندان تا 15 دی سال جاری برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.