همه
۱۴۰۳/۰۲/۰۴

فراخوان استادیار مهمان در زمینه تاریخ خاورمیانه، دانشگاه والپاریسو، آمریکا

دانشگاه والپاریسو واقع در ایندیانا برای یک موقعیت استادیار مهمان در زمینه تاریخ خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۲ اردیبهشت برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۳/۰۲/۰۱

موقعیت پسادکتری در زمینه مطالعات اسلامی، دانشگاه دوک، آمریکا

دانشگاه دوک برای یک موقعیت پسادکتری در زمینه مطالعات اسلامی فراخوان داده است. علاقمندان تا جمعه، ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۱۱/۰۹

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات خاورمیانه، انجمن مطالعات خاورمیانه، آمریکا

پنجاه و هشتمین کنفرانس سالانه انجمن مطالعات خاورمیانه (مِسا) به شکل برخط در سال جاری میلادی برگزار می شود. علاقمندان تا ۲۶ بهمن برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۹/۲۹

موقعیت شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات ایران، دانشگاه پرینستون، آمریکا

دانشگاه پرینستون برای موقعیت‌های شغلی فوق دکتری در زمینه مطالعات ایران و خلیج فارس بین قرن‌های 19 تا 21 میلادی فراخوان داده است. علاقمندان تا 20 دی ماه برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۹/۰۸

برنامه کارشناسی ارشد در زمینه مطالعات خاورمیانه، دانشگاه آریزونا، آمریکا

دانشگاه آریزونا برای برنامه کارشناسی ارشد در زمینه مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا فراخوان داده است. علاقمندان تا ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ برای ارسال درخواست فرصت دارند. […]
۱۴۰۲/۰۸/۲۹

موقعیت فوق دکتری در زمینه مطالعات خاور نزدیک، دانشگاه کورنل، آمریکا

دانشگاه کورنل برای یک موقعیت فوق دکتری در زمینه مطالعات خاور نزدیک فراخوان داده است. علاقمندان تا 14 آذر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۸/۱۴

فراخوان کنفرانس در زمینه مطالعات عربی و اسلامی، دانشگاه کنتاکی، آمریکا

دانشگاه کنتاکی کنفرانسی در زمینه مطالعات عربی و اسلامی به دو صورت حضوری و مجازی برگزار می کند. این کنفرانس به موضوعات مختلفی همچون: ادبیات و فیلم و فرهنگ عربی، اساطیر و فولکلور عرب، مطالعات جنسیتی و زنان، تاریخ و اندیشه عرب، آموزش زبان عربی، اسلام در آمریکا، تاریخ و فرهنگ و اندیشه اسلامی و حقوق اسلامی می‎پردازد. علاقمندان تا 24 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این فایل مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۷/۰۳

فراخوان مقاله در زمینه جهان‌وطنی فرهنگی، ژورنال ذهن‌های مهاجر، آمریکا

ژورنال موسوم به « ذهن‌های مهاجر: مجله جهان‌وطنی فرهنگی» برای نخستین شماره خود فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 مهر برای ارسال مقاله فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۷

فراخوان مقاله در زمینه اقیانوس هند، ژورنال قرون میانه، آمریکا

ژورنال موسوم به قرون میانه برای شماره ویژه در موضوع اقیانوس هند فراخوان داده است. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۲۰

فراخوان کنفرانس درباره دروزیان، دانشگاه کانزاس، آمریکا

دانشگاه کانزاس یک کنفرانس میان‌رشته‌ای برخط با موضوع «مطالعات دروزیان: گذشته، حال و آینده» برگزار می‌کند. علاقمندان تا 8 مهر برای ارسال چکیده فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۶/۰۴

بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی، دانشگاه هاروارد، آمریکا

آکادمی هاروارد برای مطالعات منطقه ای و بین المللی برای تعدادی بورس فوق دکتری در زمینه علوم اجتماعی فراخوان داده است. علاقمندان تا 21 شهریور برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۲۸

موقعیت تدریس در زمینه تاریخ خاورمیانه، دانشگاه جرج تاون، قطر

شعبه دانشگاه جرج تاون در قطر برای یک موقعیت تدریس در زمینه تاریخ خاورمیانه فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 مهر رای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۵/۲۲

فراخوان کنفرانس درباره تحلیل سند ـ متن در مطالعات حدیثی، دانشگاه جورج تاون و دانشگاه چارلز استورت، آمریکا

فراخوان کنفرانس درباره تحلیل سند ـ متن در مطالعات حدیثی، دانشگاه جورج تاون و دانشگاه چارلز استورت، آمریکا دانشگاه جورج تاون و دانشگاه چارلز استورت یک […]
۱۴۰۲/۰۵/۰۸

فراخوان مقاله در زمینه تاریخ و اخلاق، ژورنال تاریخ و تئوری، آمریکا

ژورنال شناخته شده تاریخ و تئوری برای یک شماره ویژه با موضوع «تاریخ و اخلاق» فراخوان داده است. علاقمندان تا دهم شهریور برای ارسال چکیده اولیه فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
۱۴۰۲/۰۴/۱۸

فرصت اقامت پژوهشی در زمینه ادبیات فارسی، دانشگاه واشنگتن، آمریکا

دانشگاه واشنگتن برای یک فرصت اقامت پژوهشی در زمینه ادبیات فارسی فراخوان داده است. علاقمندان تا 9 مهر برای ارسال درخواست فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.